Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - EyeInTheDark

Strony: [1] 2 3 ... 8
1
Sezon 7 / S07E06 - Reclamation
« dnia: 23 Listopad, 2021, 22:46:53 »
Jaka nuda! Dwa razy przysnęłam i musiałam cofać... Obecnie Fear jest gorszy od nowych odcinków World Beyond...
Jakbym miała streścić odcinek, to... nic ważnego się nie stało... Morgan i Grace pomogli Al w walce z żołnierzami, a Al skumała się z powrotem z tą laską z 5 sezonu.

2
Sezon 2 / S02E08 - Returning Point
« dnia: 23 Listopad, 2021, 21:25:31 »
No muszę przyznać, że odcinek nawet mnie wciągnął - co normalnie przy World Beyond się nie zdarza ;p Oczywiście nie obyło się bez kilku głupot.

Na plus:
- Jadis - ma coraz lepszą rolę i się nie patyczkuje;
- Huck - fajnie jej wychodzi odgrywanie podwójnego agenta, no i jej scena ze zdrajcą też była spoko.

Na minus:
- oczywiście nikt ważny nie zginął ani podczas "egzekucji" ani w strzelaninie... Mają być tylko dwa sezony tego serialu, więc aż by się chciało, aby wydarzyło się coś oprócz grożenia sobie bronią, spudłowanych strzałów, czy poległych trzecioplanowych postaci;
- nie ma to jak wyjawić swój plan ucieczki grupie naukowców i trzymać kciuki, że zgodzą się na ryzyko... i wiara, że na bank popierają Benneta... wróżenie z fusów.

3
Sezon 2 / S02E07 - Blood and lies
« dnia: 17 Listopad, 2021, 00:02:37 »
No w końcu lepszy odcinek tego gniota :) A już myślałam, że się nigdy nie rozkręci.

Dobrze, że Jadis podniosła poziom - pasuje też jak ulał do armii.

Akcja z fiolką trochę przekombinowana, ale chyba musieli wymyślić jakiś powód, aby tajemnice zaczęły wychodzić na jaw.

Nie do końca rozumiem, dlaczego pozbyli się głownej Pani doktor prowadzącej projekt "V", zanim nawet zdążyła cokolwiek powiedzieć o badaniach swojemu następcy... Głupie... Tak się nie robi... Nawet na wypowiedzeniu w normalnej pracy "white collar" masz 3 miesiące, bo musisz przekazać istotną wiedzę. A tu przecież idzie o ratowanie świata...

Nie wiem też, czemu Republika nie chce aby istniały inne miasta. Przecież nie odbudują ludzkości utrzymując tylko jedno miasto. Może to jeszcze wyjaśnią.

4
Sezon 7 / Odp: S07E05 - "Till Death"
« dnia: 16 Listopad, 2021, 20:37:55 »
Średniawy odcinek, ale zdecydowanie lepszy niż poprzedni.

Na plus zdemaskowanie kolejnych odchyłów Stranda - serio kreują go na coraz gorszego.
Do tego dość fajna scena na ringu. Chociaż nie rozumiem skąd pomysł, że sobie nie poradzą i trzeba dzwonić do wroga? Miały dużo czasu i mogły rozwalać zombiaki zgodnie z planem po kolei, jako że wolno gramoliły się na ring... Chyba ten motyw z załamaniem tylko po to, aby pojawił się D i natchnął Miki do walki.
No i ciekawe czym będzie to Padre - jakaś nowa osada czy ściema jak Azyl z 5 sezonu serialu matki?

5
Sezon 1 / Odp: S01e01- Brave
« dnia: 14 Listopad, 2021, 14:33:20 »
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
No i dlaczego to siostry, a jedna jest biała a druga czarna?
Będzie poźniej wyjaśnione - i tak za dużo ciekawego się nie dzieje w tym serialu, więc nie będę spoilerować, żebyś się zupełnie nie zanudziła oglądając ;)

6
Sezon 2 / Odp: S02E06 - Who Are You?
« dnia: 14 Listopad, 2021, 14:29:35 »
Zgadzam się - odcinek zdecydowanie lepszy. Nie rewelacyjny, ale dobry. Oczywiście nie obyło się bez kilku głupot ;p

Wiadomość Iris...  :facepalm: :facepalm: :facepalm: Miło, że sama zdecydowała o spaleniu żywcem tysięcy niewinnych ludzi w odwecie za to... że jej zdaniem armia zabiła tysiące niewinnych ludzi? Hipokryzja? Zemsta? Głupota? Egoizm? Można zgadywać.
I przepraszam - ale skoro tak nie lubi tego miejsca, to dlaczego skorzystała z ich fryzjera?  :D Serio - fryzura Iris w tym odcinku nijak ma się do apokalipsy zombii... Idealnie równe loki, nabłyszczone pasma aż bijące z ekranu - trochę przegieli. Rozumiem, że stylista włosów chciał się popisać, ale to nie taki serial.

Dlaczego armia w lesie strzela do niezidentyfikowanych ludzi, nie wykazujących złych zamiarów? I to tak, żeby zabić? To trochę dziwne, skoro szukają "tych cennych".

Jadis ma potencjał, żeby rozruszać końcówkę serialu, a szczególnie jak wyjaśnią jej akcję z Rickiem. Dlaczego był tak cenny? I co mu zrobili? Czy wciąż jest gdzieś w ośrodku?

7
Sezon 7 / Odp: S07E04 - Breathe With Me
« dnia: 11 Listopad, 2021, 11:56:30 »
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE RUFUS! Jak oni mogli  :daryl:

A tak poza tym - odcinek lepszy niż poprzednie. Nie żeby poprzeczka była jakoś wysoko zawieszona, ale jednak.

Początek nudny - oparty na Sarze, o której nawet zapomniałam że gra w tym serialu... Jak pojawia się Morgan trochę się rozkręca.
Zrozpaczony braciszek bardzo szybko wybacza Morganowi, jak na to że pałał żądzą zemsty i szukał go szmat czasu... A tu 5 minut walki i już zgoda... No cóż.
Tylko szkoda, że Rufus na tym ucierpiał. I trochę nie rozumiem, dlaczego chcieli go zastrzelić? Z tego co do tej pory wiemy, to zwierzęta nie zamieniają się w zombie. Może trzeba było opatrywać ranę i sprawdzić czy może jednak się wyliże?

8
Sezon 2 / Odp: S02E05 - Quatervois
« dnia: 07 Listopad, 2021, 11:48:51 »
Tak - zgadzam sie, że powinni ostrzegać o takich akcjach :) To nie Marvel, że wszyscy spodziewają się czegoś po napisach.

9
Sezon 2 / Odp: S02E05 - Quatervois
« dnia: 06 Listopad, 2021, 17:58:46 »
Znowu nic nadzwyczajnego, ale przynajmniej lepiej niż ostatnio.

Zastanawia mnie wciąż to, dlaczego to córki rozkazują ojcu a nie odwrotnie... Apokalipsa zombii rozumiem, dzieci szybciej dorastają, ale czy dorośli stają się apatyczni i bezwolni... Ale oczywiście siostry mają świetny plan - uciec do Portland bez zapasów i najmniejszego faktycznego dowodu na to, że to armia zabiła wszystkich w Omaha. Po co dowody? Na pewno Portland uzna, że skoro Iris tak czuje, to na pewno tak było. Pozazdrościć optymizmu.

Końcówka ratuje ten odcinek - zagłada na potrzeby badań? W końcu coś ciekawego. No i wreszcie pojawiła się dawno zapowiadana Jadis - może rozkręci w końcu trochę fabułę.

10
Sezon 2 / Odp: S02E04 - Family Is a Four Letter Word
« dnia: 06 Listopad, 2021, 16:53:20 »
 :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Może ten serial z rozmysłem jest taki słaby, żeby przetestować fanów Uniwersum czy mimo wszystko będą go oglądać? Dzięki temu obliczą, jak bardzo muszą się starać z sequelami TWD, żeby napracować się jak najmniej i wydać minimum kasy, a i tak utrzymać oglądalność...
Przecież musi być jakieś wytłumaczenie, dlaczego ten serial jest tak zły...

Jeśli kumuś nie chce się oglądać to z "ważnych" wydarzeń w tym odcinku:
- siostry sie spotkały tylko po to, żeby jednak się rozstać;
- ostatecznie nikt nie zabił Huck, która wciąż ma problemy z matką;
- Silas zabija zmarłych i nawet ma kumpli;
- wciąż odbywa się dochodzenie prawdy o Omaha;
- Iris całuje się z tym Pearcym, czy jak mu tam.

11
Sezon 7 / Odp: S07E03 - Cindy Hawkins
« dnia: 04 Listopad, 2021, 20:39:49 »
Nudy, nudy, nudy...

Nie sądziłam, że odkrywanie tajemnic seryjnego mordercy może być tak usypiające. Do tego głód alkoholowy, wizje i nic nie wnoszące pogawędki.

Na końcu chociaż Strand z Morganem sobie pogadali.
Szczerze mówiąc już nawet nie bardzo pamiętam o co jest ta ich wielka kłótnia... Morgan ustalił zasady, których Strand nie chciał przestrzegać, potem sie pokłócili, odeszli wszyscy z tej osady, na łodzi Strand chciał go zabić... W sumie jak na Uniwersum TWD to trochę mało, żeby aż tak pałać do siebie nienawiścią. Ile mamy przykładów osób, które kiedyś do siebie strzelały, a potem mieszkały razem i współpracowały... Trochę naciągana i wyolbrzymiona ta wielka awantura Strand vs Morgan...

12
Ogólnie / TWD - trzy nominacje 2021 People's Choice Awards
« dnia: 29 Październik, 2021, 16:49:26 »
W tym roku nasz ukochany serial otrzymał trzy nominacje People's Choice Awards:
- jako serial - The Drama Show of 2021,
- Norman Reedus za rolę Daryla Dixona - The Male TV Star of 2021,
- i znów Norman Reedus za rolę Daryla Dixona - The Drama TV Star of 2021.

Trzymajmy kciuki  :yahoo:

Poniżej link do neews'a i przy okazji mała zapowiedź powrotu TWD 20 lutego:
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

13
Sezon 7 / Odp: S07E02 - “Six Hours”
« dnia: 25 Październik, 2021, 20:39:30 »
No nie był to mistrzowski odcinek... Nie dość, że wiało nudą, to jeszcze Grace przechodziła jakieś załamanie...

Fakt - idiotyczny motyw z samochodem, w którym powietrze jest czyste, mimo że otwierają w nim drzwi. W sumie na statku też nie jest czyste, bo otwierają właz żeby wchodzić i wychodzić i też powietrze z zewnątrz dostaje się do środka.

Ten Murzyn na końcu, to chyba brat tego płatnego zabójcy, którego wynajęła ruda, żeby zabił Morgana. Tego z tym wielkim toporem, którego w końcu zabił Morgan i zabrał jego psa. Tak mi się zdaje, bo w sumie dlaczego Rufus by z kimś poszedł, zamiast zostać z Morganem... Dlatego myślę, że pies musiał go znać.

14
Sezon 2 / S02E03 - Exit Wounds
« dnia: 18 Październik, 2021, 21:12:03 »
Coraz częściej się zastanawiam po co ja to w ogóle oglądam  :facepalm: Tylko w nadzieii na powiązanie z jedynym słusznym TWD  :D

Myślę, że już niedlugo obwołają Hope władcą wszechświata, albo co najmniej zrobią tam dla niej specjalną edycję rozdania nagród Nobla  :D To coraz bardziej irytujące jak na siłę robią z niej geniusza... No a pomysł, że Hulk robi teraz co Hope jej każe i kiedy Hope jej każe, jest po prostu żenujący...

Głupie też te nastolatkowe wątki typu "napijmy się jakiegoś alko ze zlewek", "spotkajmy się w tajnym klubie o 13:30 popołudniu", "ojej on zaraz ściągnie koszulę"...  :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Na plus, że odnaleźli się już wszyscy główni bohaterowie.


15
Sezon 7 / Odp: Se07e01 "The beacon"
« dnia: 18 Październik, 2021, 19:09:39 »
Ja bym powiedziała, że odcinek dość przynudzał jak na to, że ma zachęcić do obejrzenia nowego sezonu. Spodziewałam się czegoś bardziej emocjonującego na początek.
Nudna wędrówka Willa, potem wędrówka Willa ze Strandem i wiele przydługich rozmów o niczym...
Końcówka przyznaję mnie zaskoczyła, bo Strand miewa swoje odpały, ale już się odzwyczaiłam ;p

Strony: [1] 2 3 ... 8