Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Monika

Strony: [1] 2 3 4
1
Sezon 5 / Odp: S05E16 Conquer-wrażenia FINAŁ SEZONU
« dnia: 01 Kwiecień, 2015, 19:46:36 »
7/10

Efekty i tak dalej - okej. Po pierwsze jestem ciekawa czy Rick na końcu zabił męża Jessie czy męża diany. Po drugie ciekawe czy Morgan "nawróci" Ricka do normalności, bo według mnie zaczął świrować. No! I bym zapomniałam! Bardzo zaciekawili mnie ludzie z tą literką "W" na czołach - to może być ciekawe. Po trzecie Sasha mogłaby się ogarnąć, tak samo jak Gabriel. No i po czwarte - gdy Nicolas walczył z Glenem przez kilka sekund myślałam, że Glencio zginie T^T  Fajne było jak Daryl rozwalił łańcuchem głowę zombiaka, a raczej zombiaków.

No i to wszystko nie będę się rozpisywać :D

2
Sezon 5 / Odp: ANKIETA: Najlepsza postać 5 sezonu
« dnia: 01 Kwiecień, 2015, 19:29:48 »
W sumie ten sezon nie podobał mi się, ale najfajniej było z Daryle, Glenem i Erickiem (nie pamiętam) :D No i oczywiście z Morganem!

3
Sezon 5 / Odp: S05E15 Try - wrażenia
« dnia: 29 Marzec, 2015, 17:06:49 »
Odcinek jest okropny (oczywiście według mnie). A wszystko przez taką zmianę Rick'a. Nie podoba mi się to, że teraz zachowuje się tak a nie inaczej. To znaczy ( :swelol: ) jego psychopatyczne zachowanie. Po drugie - coś się będzie działo z Carlem i tą dziewczyną :) Dobra to CHYBA wszystko.
 :jatonieja:

4
Sezon 5 / Odp: S05E14 Spend - wrażenia
« dnia: 17 Marzec, 2015, 14:31:23 »
The Walking Dead robi się beznadziejne. Nie podobało mi się zabicie Noah. I pokazywanie jak szwędacze zjadały Noah i Aidena - twórcy The Walking Dead myślą, że to doda im widzów? Od 3 sezonu oglądalność im spadła. No przejdę do rzeczy. Ogółem odcinek nie podobał mi się, ale były plusy tego odcinka, np.: Eugenne w końcu się ogarnął nie nie zostawił Tary C: O coś mi się przypomniało - dlaczego Gabriel "naskarżył"  na grupę Rick'a tej babce, która rządzi? Rozumiem, że mordowali ludzi, ale z drugiej strony musieli to zrobić. I jestem ciekawa co będzie dalej gdy Carol myśli, że mąż tej blondynki(która robiła rzeźbę - sowę) ją bije i syna. To będzie ciekawe. A młody pewnie chce pistolet, bo zabije ojca. Taka rozkmina. A no i jeszcze jak Aiden umierał to Glen nie mógł strzelić, żeby nie cierpiał? No co prawda z własnej winy to się stało, ale mniejsza o to. No dobra chyba to wszystko.  :-[  :facepalm:

5
Sezon 5 / Odp: The Walking Dead S05E13 Forget-wrażenia
« dnia: 11 Marzec, 2015, 12:38:39 »
Odcinki z tygodnia na tydzień robią się coraz ciekawsze. No więc zacznę: po pierwsze widać było, że ekipa nie do końca jeszcze ogarnia co się dzieje i jak ludzie zachowują się w Alexandrii. Po drugie - Carol gdy straszyła dzieciaka + no w sumie dobrze zrobiła, ale ryzyko zawsze jest. I po trzecie - dlaczego jak pojawia się koń w serialu to twórcy muszą go uśmiercić (pytanie retoryczne)? :'(

No i to wszystko  :-X

6
Sezon 5 / Odp: S05E12 Remember - wrażenia
« dnia: 08 Marzec, 2015, 15:32:18 »
Odcinek fajny, bo w końcu coś się dzieje. Dziwi mnie reakcja tej babki, która rządzi Aleksandrią (?) na to co robią jej synowie i że pochwaliła za to Glena - podejrzane XD. No i chyba najważniejsze:
R.I.P. broda Rick'a  :swelol: Dziwne jest to i odrzuca mnie, że Carol udaję taką miłą i niewinną babkę. I ostatnie - chyba będzie się coś dziać z Carlem i tą dziewczyną C:  :facepalm: :lovely:

7
Sezon 5 / Odp: S05E11 The Distance - wrażenia
« dnia: 25 Luty, 2015, 18:07:28 »
Odcinek nawet, nawet, bo w końcu coś się działo. Po pierwsze - homoseksualiści. W końcu są w tym serialu (ja oczywiście nic do nich nie mam). Po drugie (jak wspominała wcześniej) jakaś akcja - z tym samochodem. Po trzecie to według mnie to Rick powoli zaczyna być lekko przewrażliwiony, ale nie dziwie mu się. To wszystko (no chyba, że zapomniała czegoś dopisać XD) z mojej strony. :swelol:

8
Sezon 5 / Odp: S05E10 Them - wrażenia
« dnia: 17 Luty, 2015, 17:06:53 »
Odcinek nawet nawet. Jestem ciekawa o co chodziło temu ziomkowi co na końcu się pojawił. I czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodziło z tym, że Daryl chciał wyjść i te szwędacze przed stodołą się zebrały - to był sen czy naprawdę? No w każdym razie, odcinek w porządku. Na pewno o wiele lepszy niż poprzedni. A Sashie zaczyna odwalać  :facepalm:

9
Ogólnie / Odp: Quiz, zagadki o serialu TWD
« dnia: 16 Luty, 2015, 21:41:10 »
Jacksonville, Floryda
Ile głów w słoikach miał Gubernator? (około)

10
Postacie / Odp: Daryl Dixon
« dnia: 12 Luty, 2015, 11:47:45 »
Postać Daryla po 4 sezonie moim zdaniem jest powoli odstawiana. W sezonach 1, 2, 3 Daryl był jednym z wielu głównych bohaterów, a teraz odnoszę wrażenie, że jest postacią drugoplanową :bicz:.

11
7/10
To miał być najlepszy odcinek TWD? Odcinek miał parę plusów np.: miecz Michonne w końcu się stępił (chyba). Ale uważam, że było więcej minusów, w tym takie jak śmierć Tyresse'a. Odciek ogółem był nudny. I Gubernator! XD Kiedy Tyresse umierał i Beth grała i te dziewczynki (zapomniałam jak się nazywały)to było takie uzupełnienie odcinka, bo autorzy nie mieli pomysłu na odcinek. Ja uważam, że TWD po 3 sezonie stało się już takie naciągane typu gadki szmatki :)

12
Sezon 5 / Odp: FINAŁ PÓŁSEZONU! S05E08 Coda - wrażenia
« dnia: 04 Grudzień, 2014, 17:05:58 »
1/10

UWAGA! W tej wypowiedzi będę się wyżywać!

No więc, po pierwsze ta cała Dawn jest niestabilna emocjonalnie i według mnie dobrze, że Daryl ją zabił. Po drugie - zabicie Beth. Teraz ta postać zaczęła się fanie rozwijać i producenci musieli ją zabić! Dlaczego nie tego naukowca? Jak mówiłam wcześniej ta postać zaczęła się rozwijać (pozytywnie) a przez ostatnie sezony nic nie robiła. Po trzecie apropo śmierci Bath i to jak jej ciało widziała Maggie. Sama się popłakałam. To było okropne. Najpierw straciła ojca a teraz siostrę i co jeszcze, może Gleena?! No i jak Daryl płakał. Widziałam taki mem i tam było napisane coś takiego: Gdy on płacze (Daryl), my też płaczemy.

No i to wszystko z mojej strony. Beth była moją ulubioną postacią (oprócz Ricka i Daryla). Naprawdę szkoda. Beth [ * ]  :'(

13
Sezon 5 / Odp: S05E07 Crossed - wrażenia
« dnia: 25 Listopad, 2014, 17:27:20 »
5/10

 Po pierwsze ta zmiana akcji, np.: raz Glenn za dwie minuty Rick, za kolejne cztery minuty Beth. To w ogóle zepsuło ten odcinek.

 Po drugie - Sasha. Głupie było, że "zaufała" temu ziomkowi co złapali z Rickiem i resztą. Przez to cały plan wziął i wyszedł.  :swelol: No chyba, że Rick zainterweniuje.

 Po trzecie jak Beth pytała się co podać Carol tego lekarza (nie pamiętam imienia), głupio zrobiła, bo mu zaufała po tym jak kazał podać przez Beth innemu pacjentowi zły lek. No i przez to mam obawy, że Carol umrze (raczej nie).

 Po czwarte i ostatnie wątek z Eugene'm jak się budził to powinien być już Walkersem. To by mnie ucieszyło. :swelol:

14
Postacie / Odp: Dawn Lerner
« dnia: 21 Listopad, 2014, 16:11:11 »
Jakaś dziwna babka, np.: czy ona bije Beth i innych? Jeżeli nie bije tylko Beth to czemu to robi? No w każdym razie ciekawa postać. Wydaje mi się, że to co mówił Noah o tym, że trzeba "odpracować" pobyt w szpitalu i cię wypuszczą to nie prawda dlatego ją zostawił.

15
Sezon 5 / Odp: S05E06 Consumed - wrażenia
« dnia: 18 Listopad, 2014, 15:14:27 »
Bardzo mi się podobał aczkolwiek postać Noah mnie wkurzyła. Taki dobry a okrada Carol i Daryla. To było przewidywalne. Kiedy Daryl powiedział, że oni (kościół) też mają ludzi to co? Bęą wracać do kościoła? Jeżeli tak to będzie rozróba  :swelol:

Strony: [1] 2 3 4