Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Alexandretta

Strony: [1] 2 3 ... 7
1
Gry i zabawy forumowe / Odp: X czy Y?
« dnia: 04 Marzec, 2016, 15:34:04 »
komedia (zgrozo, byle dobra)

pająki czy węże?

2
Aktorzy / Odp: Andrew Lincoln
« dnia: 04 Marzec, 2016, 15:24:51 »
Moglibyście podać mi jakiekolwiek tytuły filmów, któych fragmenty powiawiły się w składance wyżej? Love Actually to wiadomo, a coś opróćz tego? ;) Chętnie bym na niego popatrzyła w innych produkcjach (takie które byście polecili!)

3
Gry i zabawy forumowe / Odp: X czy Y?
« dnia: 04 Marzec, 2016, 15:14:14 »
Hiszpania zdecydowanie   :lovely:

siatkówka czy nożna?

4
Postacie / Odp: Carol Peletier
« dnia: 13 Październik, 2015, 14:11:18 »
Nie no, sezon zaczyna się od nowa, więc Carol pojawia się z czystą kartą. Tak jak przez dwa sezony kibicowałam jej śmierci, tak teraz niech zostanie jeszcze trochę, (w końcu to jedyna kobieta z Atlanty wow) może twórcy wzięli się za jej wątek, albo chcą, żeby ktokolwiek jej żałował jak zginie.

5
Sezon 6 / Odp: S06E01 "First Time Again" - wrażenia
« dnia: 13 Październik, 2015, 13:59:04 »
Wow, trochę mnie tu nie było...
Oglądnęłam i muszę przyznać, że motyw retrospekcji został świetnie wykorzystany; Nie rozumiem tylko wątku z Morganem. TWD awansowało na rangę "serial psychologiczny"  odnoszę wrażenie, że akcja bardziej skupia się na tworzeniu sieci relacji pomiędzy bohaterami i szlifowaniu ich rysów charakterologicznych.  To oczywiście dobrze, że postacie zostały dopracowane, ale jako widz bardziej skupiam się na konfliktach i nic nieznaczących dialogach niż na samej akcji. Co nie zmienia faktu, iż za odcinek leci mocne 9 (głównie przez genialne zakończenie z tym alarmem, trzymające w napięciu do kolejnego tygodnia  ;) )

6
Sezon 5 / Odp: S05E16 Conquer-wrażenia FINAŁ SEZONU
« dnia: 31 Marzec, 2015, 17:16:17 »
Serio szykują rychłą śmierć Glenna?  :surpr: Przecież on był od zawsze. Głupio tak bez niego.
Finał faktycznie dość chaotyczny i ubogi w emocje, ale ostatnie minuty, ten głos i różne sceny w tle akurat plusują u mnie mocno.
TWD mi się ostatnio tak znudzilo, że nowe odcinki odwlekam jak najdłużej, ale ten finał był pierwszym, który zaintrygował mnie do obejrzenia kolejnego epizodu. No i Morgan bezcenny, ósemeczka-dziewiątka jak najbardziej.

7
Sezon 5 / Odp: S05E15 Try - wrażenia
« dnia: 25 Marzec, 2015, 16:16:50 »
Czy tylko ja miałam takie wrażenie, że Rosicie w tym odcinku przybyło trochę ciała? Czyżby jakaś ciąża aktorki?

Nie no ogólnie, epizod nie był zły, ale ciągle trwało jakieś napięcie Rick - Jessie; Carl - Enid; Deana- Rick; Sasha - Michonne. Oglądanie przez to krępowało i tylko siedziałam czekając, aż podczas którejś rozmowy nasz pan sheriff rzuci się na biedną Jessie

Nie wiem jak komiks, serial zapowiada natomiast rychłą wojnę- wszystkie negatywne wątki zbiegają się w jednym punkcie. Dowalą coś mocnego na koniec, czuję to.

8
Postacie / Odp: ks. Gabriel Stokes
« dnia: 17 Marzec, 2015, 15:42:42 »
Może jak Eugene niegdyś chce ratować swój tyłek. Egoista i tyle.
Sam nie lepszy, tylu wiernym pozwolił zginąć, podczas gdy wyjadał sobie konserwy. Przeżył tylko dzięki łasce grupy, mogli go zostawić wtedy na tym kamieniu czy gdzie to było. Poza tym ooo "wielki znawca" się odezwał, który przesiedział cały czas w kościele i on widział kto jest dobry a kto zły. Trzeba było się trzymać z Garethem.
Na chwilę obecną nie mogę nawet na niego patrzeć...

9
Sezon 5 / Odp: S05E14 Spend - wrażenia
« dnia: 17 Marzec, 2015, 15:31:41 »
Ledwo się Gabryś pojawił, już robi problemy; omg mam go dosyć, a mógł otworzyć jakąś małą kaplicę w Alexandrii i zająć się w spokoju ewangelizacją. Krótko mówiąc Gabriel - OUT! Zdenerwowało mnie też wyjątkowe niezorganizowanie ludzi obozu, zasady tam panujące i zachowanie Carol będące totalnym nieporozumieniem, przesadza kobiecina...
Na plus świetna rola Abrahama, ogarnięcie Eguene i Glenn powiedzmy.
Co do Noah, jego typowałam od samego początku jako pierwszego, ale jak już grupa tak się zwarła to coraz trudniej o rozstanie. Straty poniesione, więc niech chociaż oszczędzą Tarę.

10
Gry i zabawy forumowe / Odp: Oceń podpis osoby wyżej
« dnia: 12 Marzec, 2015, 20:10:15 »
Rebecca, twój podpis rozbraja mnie za każdym razem, kiedy go widzę  :biggrin:
10/10

11
Sezon 5 / Odp: The Walking Dead S05E13 Forget-wrażenia
« dnia: 12 Marzec, 2015, 20:07:20 »
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Jeszcze jedno chodzi o literę W. Myślę, że to litera M i tak Morgan zaznacza swoje istnienie. I tak myślę, że to może on wziął tą broń. Nawet to jest logiczne XD

W sumie bardziej logiczne jest nakreślanie tych liter przez jakąś tam grupę "Wolves", bo niepewni istnienia dotąd ludzie dali więcej znaków niż dwukrotnie przewinięty Morgan. Ale taka teoria też mnie zaintrygowała ;). Z bronią to właściwie od początku byłam przekonana, że za tym stoi młoda blondi, która ucieka przez płot w niewiadomym celu.

12
1717

13
Aktorzy / Odp: Najlepszy aktor
« dnia: 12 Marzec, 2015, 19:51:56 »
No, wiadomo, bez powodu Andrew nie dostałby głównej roli  :)
Właściwie nie zwracam dużej uwagi na grę aktorską, gdyż oglądając serial tak często, przyzwyczajam się do każdej osoby na ekranie. Lubię Michonne zarówno jako postać i jako kobietę, a na moje oko bardzo dobrze radzi sobie z rolą, więc jako ulubienica dostaje u mnie fory i wybieram ją.

14
Postacie / Odp: Michonne
« dnia: 12 Marzec, 2015, 19:42:08 »
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Tak strasznie trudno mi się przyzwyczaić.

A mi właśnie się spodobała w nowej roli;
szczególnie ta scena przed lustrem, kiedy stoi już przebrana. Bardzo ciekawi mnie jak sobie poradzi.

Faktycznie była bardzo charakterystyczna i za to ją kochałam, ale no.. nie wypada chodzić po osiedlu z kataną   :D

15
Gry i zabawy forumowe / Odp: Skojarzenia
« dnia: 12 Marzec, 2015, 19:36:31 »
Bat

Strony: [1] 2 3 ... 7