Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Zilla

Strony: [1]
1
Hobby / Zwierzęta
« dnia: 28 Wrzesień, 2013, 21:38:28 »
Ja mam dość nietypowe hobby. Poza manią zbieractwa, hoduję zwierzęta i w tym wypadku są to pająki ptaszniki i inne terrarystyczne zwierzątka. A Wy macie jakieś zwierzołki? Niekoniecznie takie jak moje :)[imghttps://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/s720x720/561900_225826417526050_172389554_n.jpg]http://[/img]

To tylko nieliczne z nich. Chętnych do zapoznania się z tematem odsyłam na mój kanał Youtube: Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

2
Hobby / Kolekcje
« dnia: 28 Wrzesień, 2013, 14:23:06 »
Z uwagi iż pomysł dostał approve'a na forum to zakładam temat kolekcjonerski. Winienem go umieścić w dziale z gadżetami ale z uwagi że to temat zbiorczy i każda kolekcja, nie tylko związana z TWD czy zombie jest mile widziana, to umieściłem go tu. Zapraszam do aktywnego komentowania i przede wszystkim, umieszczania swoich kolekcji :) Póki co ja zacznę od mojej nawiązującej do zombie i post-apokalipsy. Zdjęcie ma 2 miesiące i kilka nowych rzeczy mi doszło ale uważam że teraz nie warto dla 5-6 różnych rzeczy robić nowych zdjęć i ściągać ten cały ... brzydko mówiąc ... pierdolnik.

PS. Zapraszam także do wrzucania zdjęć tego, czym właśnie uzupełniliście kolekcję.:) później jeszcze wrzucę zdjęcia z kolekcji nawiązującej do Jurassic Park i Aliens Vs. Predator.

3
Ogólnie / Lil' Merle - proteza z bagnetem Merle'a Dixona
« dnia: 28 Wrzesień, 2013, 11:33:22 »
Jestem ciekaw jak zrobić taką rękę. Na necie bardzo skąpią jakiegokolwiek opisu. Zastanawiałem się czy dałoby radę zrobić taki kikut ze szpachli, włókna szklanego, tektury i gazet, tak jak tu gostek robi maskę Predatora:

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

Tutaj niby koleś pisze co nieco ale też nie do końca rozumiem z czego jego replika jest zrobiona. Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

 Jakieś sugestie? Może macie jakieś filmiki jak zrobić takie coś?

4
Ogólnie o The Walking Dead / The Walking Dead: Assault (iOS/Android)
« dnia: 28 Wrzesień, 2013, 10:37:11 »
Kto grał? Kto widział? Mi tytuł się bardzo podobał. Jeden z lepszych na Androida i iOs ;) Świetny zabijacz czasu w drodze do pracy/szkoły.

Generalnie recenzja pod tym linkiem: Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się (mam nadzieję że admini nie obrażą się za linka, bo nie chciałem generalnie kopiować całego tekstu tu na stronę).

Do recki dodam jeszcze że warto mieć na uwadze iż będą kolejne sezony. Póki co pierwszy składa się z bodaj 10 odcinków i jest naprawdę świetny :)

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

Strony: [1]