Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Cichy

Strony: [1]
1
Sezon 6 / Petycja
« dnia: 06 Kwiecień, 2016, 22:44:07 »
Nie wiedziałem gdzie to dać wiec założyłem nowy temat, i oczywiście wasze opinie o tym co pod linkiem, jak dla mnie nic z tego nie będzie.
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
i link do petycji
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

2
Postacie / Aaron
« dnia: 17 Luty, 2015, 22:18:28 »
Wiem że za w czasu żeby o nim pisać ale nie mogłem się powstrzymać. Nie wiem czemu ale polubiłem już tego gościa i nie mam pojęcia dlaczego, tylko jak go zobaczyłem po myślałem sobie że ten kolo nie może być zły tak jakoś od niego biła taka pozytywna energia. Życzę mu żeby  go nasze dzikusy nie obiły.

3
SPOILERY / S05E10 Them - Spoilery
« dnia: 10 Luty, 2015, 23:19:21 »
Właśnie oglądałem spoilery kolejnego odcinka i były tam wilki ale też w 9 odcinku ma murku było napisane 'WOLVES NOT FAR' jak myślicie co to może oznaczać ? Czy nasza ekipa znowu będzie miała przechlapane czy tylko te wilki wyczuły ogromną hordę zombie i uciekają a tylko przez przypadek wpadli na ludzi. Proszę administrację o przeniesienie mojego tekstu do spoilerów do odcinka 10 jak zostanie założony.

4
Filmy i Seriale / Miasto 44
« dnia: 08 Styczeń, 2015, 13:30:32 »
Może ktoś oglądał ? szukam po internecie i nie mogę nigdzie znaleźć tego filmu oczywiście online, może macie jakieś strony do oglądania.

Strony: [1]