Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Rudson93

Strony: [1]
1
Ogólnie o The Walking Dead / Książka Roberta Kirkmana
« dnia: 10 Marzec, 2015, 13:51:31 »
Wrzuciłem to tu bo nie wiedziałem gdzie to wrzucić. Siemano powiedźcie mi gdzie można zdobyć ksiązkę Roberta o żywych trupach.Chodzi mi chronologiczne czy jest jakaś strona gdzie to można po polsku przeczytać czy zostaje jedynie kupno. Bo z chęcią przeczytałbym to od początku. Z góry dziękuje wszystkim za odpowiedź.  :)

2
Aktorzy / Najlepszy aktor
« dnia: 05 Marzec, 2015, 20:01:36 »
Słuchajcie jestem tu nowy dzisiaj  się zalogowałem. Oglądałem serial od początku. Ale jakoś nie miałem czasu się zarejestrować Jeśli był taki temat to przepraszam , jeśli nie było to ponawiam pytanie który z obecnych aktorów wam się podoba i gra najlepszą rolę. Według mnie to Norman Redus grający  rolę Daryl'a Dixon'a oraz Andrew Lincoln grający Ricka. Chodź w sumie czytałem jeden posta od gościa z forum ( nie obrażając go ) pisał jak by wyglądała jego czołówka gdyby ten serial był tworzony przez Hollywoodzką produkcje. To uważąm ze dobrze rolę Andrew Lincolna zagrał bym Vigo Morgensen. Jak wy macie propozycje i co uważacie na temat głównych aktorów.

Post połączony: [time]05 Marzec, 2015, 20:14:34[/time]
Przepraszam jeśli to nie miało być to tej kategorii tak jak mówiłem jestem na tej stronie świeży. Jeśli jest to źle wstawione to Proszę administratorów serwera lub po prostu dobrych użytkowników o usunięcie i powiadomienie mnie gdzie taki wątek ma być wstawiony lub wrzucony bo nie chce od razu dostać bana....
 Z góry dziękuje za odpowiedź.

Tortuga Eh...nowy, nowym, ale wydaję mi się że forum jest na tyle przejrzyste że łatwo dojść do wniosku iż taki temat należy założył w dziale "Aktorzy", a nie w dziale związanym z samym forum. Po drugie zmieniłam tytuł na bardziej sensownie brzmiący ;)

Strony: [1]