Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - ShanZ1e

Strony: [1]
1
Książki o Zombie / Zapodajcie jakieś książki o tematyce zombie.
« dnia: 21 Listopad, 2015, 15:25:13 »
Podajcie najlepsze książki o wyżej podanej tematyce :)

2
Sezon 6 / Kto zginie?
« dnia: 21 Listopad, 2015, 15:17:05 »
Mam do was pytanie. Jak myślicie kto zginie w tym sezonie. Jakaś osoba z głównych bohaterów, a może ktoś kto was zbyt nie zaciekawił? Dawajcie swoje propozycję tutaj!

3
Ogłoszenia / Kupię komix!
« dnia: 21 Listopad, 2015, 15:08:21 »
Chcę kupić komix TWD. Cena do uzgodnienia.

4
Twórczy Kącik / Pytanie o projekcie
« dnia: 20 Listopad, 2015, 14:46:41 »
Witam wszystkich. Czy myślicie, że warto byłoby robić projekt na biologię o Zombie? :D
Piszcie co myślicie. Chciałbym również zrobić jakąś ankietę dotycząca co byś zrobił/zrobiła w przypadku gdy zombie zaatakowały ciebie i twoją rodzinę?

Jak myślicie, pani by mnie wyśmiała czy jednak fajnie byłoby zrobić taki projekt?

5
The Walking Dead: Game / Nie zauważyliście podobieństwa?
« dnia: 17 Sierpień, 2015, 14:12:12 »
Witam, ostatnio ogl. inne zakończenie Sezonu 2 gry The Walking Dead. Mianowicie oglądałem u jakiegoś kolesia zakończenie z Jane gdy pójdziemy z nią do obozu Carvera (do tego całego budynku.) Przychodzi do nas pewna rodzina, 3 osobowa i wtedy ta cała "żona" tego Rudego kolesia, który prosi nas o wejście do tego budynku tłumacząc się, że nie wytrzymają kolejnego dnia bez jedzenia, schronienia itp.

Ta jego żona jest Bardzo, ale to bardzo podobna do Molly tej całej ninjy z sezonu 1 gry. Spójrzcie, włosy ułożone tak samo praktycznie i strasznie podobna kurtka.
Nie sugeruję, że to Molly po przemalowaniu włosów, bo by od razu poznała Clementine, a po 2. kto by się farbował w czasie apokalipsy zombie?
A tak trochę odjeżdzając od tematu. Co myślicie, gdy wybieramy zakończenie z Jane i ostatecznie nie przyjmujemy tej rodziny, odbije się to jakoś w 3 Sezonie gry? Zapraszam do dyskusji :)

Strony: [1]