Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Mortimer1ist

Strony: [1]
1
Zombie Gry / Nether
« dnia: 29 Czerwiec, 2014, 19:29:35 »
Na wstępie wybaczcie jeżeli daje ten tytuł w złym dziale, bo ciężko mi stwierdzić czy zombie tam występują (jest coś ala zombie, ale nieważne). Sieciówka z typowo survivalowym klimatem. Jako, że słyszałem absolutnie różne opinie, a rozważam zakup jestem ciekaw Waszego zdania. Czy grał ktoś? Polecacie? Czy dobrze przypuszczam, że wiele aspektów survivalowych jest podobnych, jak w DayZ?

2
Filmy i Seriale / Doctor Who
« dnia: 24 Kwiecień, 2014, 12:23:30 »
Czy ktoś z forumowiczów ogląda ten serial i tak, jak ja jest fanem doktora? Ten serial to swojego rodzaju klasyk jeżeli chodzi o seriale sci - fi. Ja swoją przygodę z nim rozpocząłem od czasu wznowienia serii. Tak, jak każdy serial ma on w swoim dorobku wiele kapitalnych historii, jak i kilka tych, o których chciałbym zapomnieć co nie zmienia faktu, że na każdy odcinek czekam z utęsknieniem. Jakie są Wasze opinie na jego temat?

Strony: [1]