Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - labomba

Strony: [1]
1
Sezon 1 / s01e06 - Shadow Puppets
« dnia: 16 Listopad, 2020, 05:41:34 »
Kurcze, widzę, że zainteresowanie serialem na forum strasznie maleje. Pierwszy raz w życiu zakładam tu wątek!

6 odcinek lepszy od poprzednich. Fabuła nawet wciągająca i potafiła zaskoczyć. Bardzo ciekawa rozmowa Feliksa z "iluzjonistą" na temat CRM. Wszystkie 3 seriale pokazują tę społeczność jako największych (i pewnie ostatnich) antagonistów w universum. To ma bardzo duży potencjał, ale jest okropnie rozwlekane w czasie.

Końcówka odcinka w formie teatrzyku nawet wzruszająca, jeśli spojrzeć na nią w perspektywie osób wychowanych w "nowym" świecie. Dla takich postaci, takie coś rzeczywiście mogło wywołać łzy.

Na minus dziwne postępowanie dwójki nowych bohaterów oraz jak zawsze postać siostry Hope. Nie wiem kto pisze dialogi dla tej bohaterki, ale chciałbym by przestał.

Percy: skąd mam wiedzieć że nie ukradniecie mi ciężarówki?
Iris: nie ukradniemy.  :facepalm:

Jej zachowanie również jest całkowicie pozbawione logiki, a grupa nie ma nic przeciwko i ślepo jej słucha. Powinni chociaż ją skarcić za działanie nie według planu. (Miałem nadzieje, że ją ugryzą w tym śmietniku, szkoda że wszyscy tam mają plot armor)

Odcinek mocne 7/10. Moim zdaniem najlepszy w sezonie.

Strony: [1]