Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - mirai

Strony: [1]
1
Poszperałem trochę w internetach i natknąłem się na takie zdjęcie:

Ktoś fajnie przerobił zdjęcie z Andrew'em wklejając głowę Sean'a Bean'a. Według mnie wygląda bardzo podobnie do komiksowego Szeryfa. Nie śledziłem kariery Bean'a, ale wiem, że grał w Grze o Tron (nie, nie oglądam tego serialu), oraz odgrywał rolę Boromira z Władcy Pierścieni. Jak widzielibyście go w roli Rick'a? Byłby lepszy niż nasz Andrzej, czy może pokazałby ten sam poziom?

2
Filmy i Seriale / Hell on Wheels
« dnia: 23 Wrzesień, 2014, 21:06:37 »
"Akcja serialu ma miejsce w latach 60. XIX wieku i opowiada historię byłego żołnierza armii konfederackiej Cullena Bohannana (Anson Mount). Główny bohater podąża tropem kilku żołnierzy Unii, którzy zabili jego żonę. W końcu trafia na budowę transkontynentalnej linii kolejowej, która ma połączyć bogaty i szybko rozwijający się wschód z wciąż dzikim zachodem."
Opis zapożyczony z Filmweb'u.Dodam od siebie, że serial naprawdę mnie zainteresował. Praktycznie od pierwszego odcinka się wciągnąłem. Później już poszło z górki i jestem na bieżąco. Aktualnie w emisji jest 4 sezon, który ma mieć aż 14 odcinków. Poprzednie trzy miały po 10. Jeśli ktoś lubi westerny na pewno przypadnie mu ta produkcja do gustu. Jeśli ktoś nie lubi, niech się skusi, może się spodoba.

Polecam i pozdrawiam~

Strony: [1]