Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Gary

Strony: [1]
1
Filmy i Seriale o Zombie / "Wysyp żywych trupów"
« dnia: 16 Listopad, 2014, 01:25:31 »
Oglądał ktoś ? Genialny dowód na to, że można zrobić dobry film o zombie a przy tym bawić i to całkiem nieźle. "Wysyp żywych trupów" to tak naprawdę parodia gatunku ale też fanowski hołd dla zombiekaliptycznej kinematografii. "Wysyp żywych trupów" wchodzi w skład trylogii ("The Cornetto trilogy") stworzonej przez idealny przykład świrów w filmowym światku. Są to Edgar Wright i Simon Pegg. Każda z części jest parodią jednego z gatunków filmowych...

2
Twórczy Kącik / "Libretto" (Opowiadanie/ +18)
« dnia: 03 Kwiecień, 2014, 00:35:20 »
Poniższe opowiadanie będzie przeznaczone tylko dla pełnoletnich użytkowników, więc małoletnim wstęp wzbroniony.

Domek Potwierdzam. Nie dla dzieci, nie dla wrażliwców.

I małe info do reszty :
Po przeczytaniu zapoznaj się z opinią psychologa...."Libretto"
Prolog

    Muzyka operowa to idealna oprawa dla nocnych zabaw. Pierwsze nuty La donna è mobile  odbijały się od ścian pomieszczenia, wypełniając powoli jego wnętrze. Książę oszałamiał swym tenorem. La donna è mobil, qual piuma al vento, muta d'accento, e di pensier.
Przekazywał prawdę, którą każdy mężczyzna, prędzej, czy później zgłębi, prawdę uniwersalną. Kobieta zmienną jest...
   Najpopularniejsza Aria w „Rigoletto” powoli dobiegała końca.     
   -Cięcie wzdłuż brzucha w stronę sromu, perfekcyjnie, jeszcze trochę...- mówił spokojnie, pod nosem towarzysz dźwięków, wydobywających się z głośnika.
Wszedł baryton, to błazen Rigoletto. Zlewał się teraz z głosem Gildy, księcia i Maddaleny.
   Mężczyzna skończył w tej chwili idealnie proste cięcie i przyglądał się swemu dziełu z niemym podziwem. Bella figlia dell'amore  trwała w najlepsze, podnosząc cały rytuał do rangi czegoś nadzwyczajnego. Intymna chwila połączenia się z bezwładnym ciałem zbliżała się nieubłaganie, tak jak nieubłaganie zbliżał się koniec Gildy. Och, Rigoletto, z samych twych dźwięków można by  wyciosać obrazy.
   -Już czas...-szepnął rzeźnik , jakby zwracał się do jakieś postaci w cieniu. Miał przyjaciela, mroczną część siebie, podszeptującą pomysły na bezeceństwa, których się dopuszczał. Lustrzane odbicie, złożone ze skrawków duszy wyrażonej w myślach, wprost z najgłębszych zakamarków mózgu, składało plany na te wszystkie słodkie i piękne zabawy. Każdy tak ma. Pewnie nieraz podszepty usiłowały namówić Cię do czegoś niestosownego jak, choćby klepnięcie w tyłek nieznajomej na ulicy, czy też przyjacielsko zachęcały do zrobienia krzywdy komuś, kto nadepnął Ci na odcisk. Od morderców i gwałcicieli różnisz się tylko tym, że nauczyłeś się nie słuchać swego współlokatora.     
   Nachylił się i obserwował ścieżki wyrysowane przez strugi krwi. Kilka z nich powędrowało wprost w stronę waginy idealnie zarysowując wargi. Soczysty deser dla miłośnika pieprznej słodyczy połączonej z prawdziwie mistrzowską gamą okaleczeń.
   Wędrował teraz czubkiem języka po skórze, powoli zlizując krew. Zanim połknął którąkolwiek z porcji trzymał ją przez chwile w ustach, by w pełni poczuć jej metalicznie słodkawy posmak.  Linia rozcięcia miała być ostatnia. Zapraszała do siebie podszeptami w uszach, mówiła, aby zająć się nią już teraz, ale...Nie, to jeszcze nie czas, trzeba się rozgrzać i przygotować.
   Zajął się krwią z nad wzgórka sprawnie operując językiem. Starał się możliwie najbardziej wydłużyć drogę do celu.   
   Piękna Noc. Zdarzenie godne zapamiętania w najdrobniejszych szczegółach. Sprawne cięcie skalpelem, smak krwi, czy dotyk skóry, to drobne szczegóły przepełnione radością. 
   W końcu dotarł do skarbu, wisienki na torcie sadyzmu. Zanurzył się we wnętrzu ciała w chwili  krzyku Rigoletto, Lassu in cielo...

3
Twórczy Kącik / Rysunkowo.
« dnia: 31 Marzec, 2014, 00:35:15 »
Rysujecie ?
Pytanie stawiam nie bez powodu ponieważ sam trochę rysuje.
Popełniam dużo błędów, mam problemy z perspektywą, proporcjami itd. ale to lubię.
Jeśli macie jakieś swoje, rysunkowe twory  (związane z zombie, post-apo czy czymkolwiek w tym stylu)
,to podsyłajcie je tutaj :)

Dzisiaj stworzyłem coś takiego (jeszcze do poprawy) :i coś takiego (ale to już dawno):


Strony: [1]