Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - EyeInTheDark

Strony: [1]
1
Sezon 1 / s01e08 - The Sky Is a Graveyard
« dnia: 22 Listopad, 2020, 16:43:32 »
Odcinek niezbyt emocjonujący, ale jeśli Elton z Silasem się odnajdą, to może fabuła się trochę rozkręci. Mielibyśmy wtedy dwie grupy (byćmoże coraz liczniejsze z czasem), więc możliwych przygód i problemów.
No i w końcu wydało się oficjalnie o pochodzeniu Huck, a Hope zrzuciła swoją tajemnicę na Eltona.

2
Sezon 6 / S06E06 Bury Her Next to Jasper's Leg
« dnia: 19 Listopad, 2020, 21:23:06 »
Odcinek nawet niezły. Tylko szkoda, że John zdecydował się odejść. Oby nie na długo.

W ogóle to już trochę dużo, tych "odejść" od grupy z powodu rozterek emocjonalnych w Uniwersum TWD. Ja rozumiem, że jak komuś źle, to dobrze coś zmienić... ale w świecie apokalipsy zombii samotne uciekanie się od rodziny, przyjaciół, zapasów, żeby wyjechać w siną dal i zacząć od nowa, to trochę szalone.

3
Sezon 1 / s01e07 - Truth or Dare
« dnia: 16 Listopad, 2020, 23:02:21 »
Fajnie, że trochę rozwinęli historię Huck. Ciekawe czy faktycznie to ona okaże się być córką tej całej głównodowodzącej Pani Generał.
No i wiem, że chciałam żeby w końcu ktoś umarł, ale chodziło mi jednak o któregoś ze znaczących bohaterów. Ten zabity koleś, to jak miał na imię?  :swelol: Jakiś Bob czy inny Tom...

4
Sezon 6 / S06E05 Honey
« dnia: 09 Listopad, 2020, 23:30:35 »
Biedna Sherry ma traume po Neganie... W sumie ciężko się dziwić. Pewnie nigdy sie nie otrząśnie.
Ale fajnie, że Morgan ich odnalazł. No i bardzo kreatywna zombiakowa Al ;p No w tej czapce to wypisz wymaluj Al :D

5
Sezon 1 / s01e05- Madman Across the Water
« dnia: 08 Listopad, 2020, 20:17:08 »
No dobra, to ja zacznę. Miałam się wkurzyć na ten odcinek, ale uznałam, że jednak docenię komizm sytuacji i będę sie dobrze bawić.

Wiem, że to mało istotne, ale nie mogłam się napatrzeć na śnieżnobiałą koszulkę Huck - jak ona to robi? Śpiąc na ziemi od kilkunastu (dziesięciu?) dni i nie mając jak się odświeżyć. Poraziła mnie ta nieskazitelna biel idealnie odprasowanej koszulki  :D Tu doceniam jednak oryginalne TWD za realistycznie "brudnych" bohaterów i podarte ubrania.

Budowa silnika parowego - świetny pomysł. Szczególnie, że drugi brzeg jest tak blisko, że idealnie go widać. Nie każę im płynąć wpław, bo w wodzie mogą być jeszcze kąsające zombiaki, ale jakakolwiek tratwa z drewna i coś do wiosłowania... Nawet ja byłabym na drugim brzegu po 20 minutach wiosłowania, a zaliczyłam tylko kilka spływów kajakowych.

Plus za to, że w końcu się wydało i Hope wie, czyją matkę i siostrę zabiła. Drugi plus, że nareszcie spotkali jakiegoś innego żywego człowieka.

6
Sezon 6 / S06E04 The Kye
« dnia: 02 Listopad, 2020, 21:54:49 »
Trochę nudny odcinek - nawet mimo dochodzenia w sprawie o morderstwo. Za to zaciekawiło mnie do czego jest klucz Morgana.

7
Sezon 1 / S01e03 - The Tyger and the Lamb
« dnia: 22 Październik, 2020, 00:22:03 »
Wciąż trochę wieje nudą. Końcówka niezła - dobrze wiedzieć, że znalazł się żołnierz w wyrzutami sumienia. No i w końcu Felix odnalazł dzieciaki.

8
Sezon 6 / S06E01 The End is the Beginning
« dnia: 12 Październik, 2020, 21:39:57 »
I jak się podoba początek 6 sezonu? Przyznaję - mało realistyczne, że Morgan przeżył, to mimo wszystko się cieszę. Jakoś na razie nie wyobrażam sobie dalej FTWD bez Niego. Odcinek bez jakiejś emocjonującej akcji, ale przynajmniej wiemy co u Morgana... I w sumie nic innego. A ciekawa jestem jak się ma kot Daniela.

p.s. Nie ma jeszcze "miejsca" na wątki 6 sezonu, więc pozwoliłam sobie wrzucić tutaj - do 5 sezonu.

9
Sezon 1 / S01e02- The Blaze of Gory
« dnia: 10 Październik, 2020, 22:30:48 »
I jak wrażenia? Jak dla mnie ... no coż... słabiutko. Żadnej ciekawej akcji w tym odcinku, a jedyne czego się dowiadujemy, to że rodzice nie akceptowali homoseksualizmu Felixa, a najważniejszą rzeczą, którą trzeba zabrać na apokalipsę zombie jest kula do kręgli. Pamijam już fakt, że dzieciaki, które boją się pojedynczego zombiaka pokują się na teren gdzie jest ich mnóstwo bo "przecież jakoś to będzie"... ech...

10
Cześć,
Odświeżam sobie serial od początku, jako że na razie nie ma nowych odcinków... I zauważyłam coś dziwnego, co wcześniej nie przykuło mojej uwagi. W słynnej scenie kłótni między braćmi w lesie, kiedy dowiadujemy się więcej o dzieciństwe Daryla i widzimy jego blizny, nagle jego tatuaże... zmieniają miejsce  :eek: o co tam chodzi  :eek: Sezon 3 odcinek 10, 24-26 minuta. Norman Reedus ma wytatuowane dwa demony na plecach po prawej (patrząc jak stoi do nas tyłem) stronie, więc naturalnie Daryl również. Kiedy Daryl upada na kolana tatuaże są po prawej stronie, a kiedy wstaje i odchodzi, nagle widzimy je zza plecaka po lewej stronie pleców... Co tam się stało???

Strony: [1]