Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Filipos8245

Strony: [1]
1
Gry / Silent Hill
« dnia: 04 Listopad, 2014, 21:16:12 »
Ikona horrorów - czyli Silent Hill. Mi najbardziej spodobała się dwójka (tak, jestem fanem horrorów). Całkowite przemyślenia o tej serii napiszę potem... A Was zapraszam do wypowiedzi!

Miłej dyskusji.

P.S. Można spoilerować.

2
Gry i zabawy forumowe / Czy lubisz, co wiesz
« dnia: 12 Październik, 2014, 20:54:56 »
Cześć.
Dziwne, że nie ma tu tej zabawy. Widziałem ją na na prawdę wielu, wielu forach.
Proste - chodzi o to, że najpierw piszemy, czy lubimy osobę wyżej, a potem co o niej wiemy.

Miłego grania. :3

3
Hobby / Śpiewanie
« dnia: 11 Październik, 2014, 21:20:58 »
Siemka.
Moim hobby jest tworzenie jakichś tam amatorskich piosenek, głównie rapu, najlepiej gangsterskiego. Czasem piszę po polsku, czasem po angielsku.
Moimi ulubionymi wykonawcami tego typu rapu jest grupa A$AP Mob (może ktoś zna). Jednym z jej członków jest A$AP Rocky, którego chyba słucham najczęściej. Spoza tej grupy słucham też Chief Keef'a, Ace Hood'a i czasem Kanye'go West'a.
Aha, i mam też dużo koszulek dot. grupy A$AP Mob. B)
Wracając do tematu pisania rapu: też ktoś pisze? Napisał może ktoś kiedyś jakąkolwiek piosenkę, nawet nie z kategorii rapu?

BTW. Wie ktoś gdzie i za ile można kupić jakieś złote grillzy? Mam już koszulki, czapki, spodnie, buty, łańcuchy, brakuje grillzów.Czasem staram się też zaśpiewać jakąś nutę, czy to własną, czy to nie.

4
The Walking Dead: Game / Co sądzicie o postaciach z 1. sezonu?
« dnia: 11 Październik, 2014, 21:00:16 »
Był temat co sądzicie o postaciach z sezonu drugiego. A co myślicie o postaciach z pierwszego sezonu? Swoją opinię dodam później.
Zapraszam do wypowiedzi.

5
The Walking Dead: Game / [SPOILER] Kto zginął w drugim sezonie?
« dnia: 14 Wrzesień, 2014, 11:48:19 »
Cześć, mam do was pytanie. Wie ktoś kto, jak, gdzie, czemu, kto zginął w sezonie 2. The Walking Dead? Z głowy mi wyleciało gdzie się podział Carlos i inni.


Strony: [1]