Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Noctury

Strony: [1]
1
Komentarze i opinie / RPG - wesoła twórczość
« dnia: 03 Luty, 2017, 20:11:26 »
Ja wiem że nie trupkowo, ale ten :v Tricuś~~

2
Karty Postaci / Karty postaci NPC - Żywe Trupy - Apokalipsa
« dnia: 24 Grudzień, 2016, 23:33:35 »


Imię:  Jennifer
Nazwisko:  Lee
Przydomek/przezwisko: Jenna
Wiek:  60 lat
Wzrost:  171 cm
Waga:  63 kg
Oczy:  jasnobrązowe
Włosy:  farbowane na płowy blond, naturalnie siwe. Puszyste, nieco niesforne kosmyki sięgają nieco przed ramiona; są nadal mocne i nadają twarzy bardziej dziewczęcy wygląd.
Skóra:  jasna, miejscami upstrzona zmarszczkami i widocznymi żyłkami.

Wygląd:  Raczej szczupła starsza pani, wyglądająca dość delikatnie, ale mająca w sobie sporą dozę ciepła i pracowitości, co widać po spracowanych rękach i lekko przygarbionych ale wciąż mocnych plecach. Ma okrągłą twarz o dobrze zaznaczonych kościach policzkowych, wąskim nosie i głęboko osadzonych oczach okalanych przez zmarszczki, jakby od częstego zamartwiania się. Ma nieco smutne, ale troskliwe spojrzenie, które wraz z delikatnym uśmiechem goszczącym na wąskich, drobnych ustach roztacza aurę matczynej ochrony. Mimo spokoju i pozornej kruchości wciąż potrafi znaleźć w sobie nadspodziewane pokłady siły.
Ubiór: Zwykle ubrana kobieco, lekko staroświecko, ale na tyle wygodnie, by być gotowym do roboty. Ma na sobie bluzkę z okrągłym kołnierzykiem, szary, nieco powyciągany sweterek i szarą, lekko rozkloszowaną spódnicę do kostek. W uszach ma drobne białe kolczyki, na prawej ręce delikatny łańcuszek, a na lewej obrączkę.
Znaki Szczególne: brak
Głos: dość cichy, melodyjny, ciepły.

Strony: [1]