Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Alexandretta

Strony: [1]
1
Postacie / Spencer Monroe
« dnia: 10 Marzec, 2015, 18:11:58 »
Nie zauważyłam takiego tematu jeszcze, soo..

Spencer Monroe - postać grana przez Austina Nicholsa; jest synem Deanny i Rega Monroe; jego debiut przypada na 13 epizod 5 sezonu, po raz pierwszy widzimy go, kiedy otwiera drzwi Sassze na przyjęciu.
Jakie wrażenia odnośnie niego?

Na mnie wywarł dobre, ale może to dlatego, że skupiłam się tylko na jego diabelsko przystojnym wyglądzie  :wink:

2
Hobby / Jaki był wasz najlepszy/najgorszy koncert?
« dnia: 19 Listopad, 2014, 17:43:03 »
(Zakładam wątek, ponieważ nie zauważyłam podobnego, jeżeli taki był, nakierujcie mnie proszę )

Jak wiadomo niektórzy zapalenie uczęszczają na tego typu imprezy, inni wolą bardziej wyrafinowaną (cokolwiek pod tym hasłem rozumiecie) rozrywkę, lub po prostu nie przepadają za hałasem i tłumami. Choć niewątpliwie trzeba przyznać, że klimat sceny na żywo a tej za szklanym ekranem telewizora znacznie się różni, ma to swój osobliwy urok. Więc pytam Was drodzy użytkownicy jaki koncert wspominacie najlepiej? A może był taki o którym wolelibyście zapomnieć?

Mi na chwilę obecną najbardziej spodobał się dwudniowy Czad Festiwal organizowany już drugi rok. Miniona właśnie edycja rozniosła całe Podkarpacie ze zdwojoną siłą niż poprzednio. Szczegółowej relacji zdawać nie będę, kogo zaciekawiłam może poczytać: Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się Są tam wyczerpujące informacje, jak również oficjalnie promo, aftermovie itd. Zostawiam Was z podręcznym programem, z którym poruszałam się przez całe dwa dni :)


3
Filmy i Seriale / How I Met Your Mother
« dnia: 25 Październik, 2014, 13:17:50 »
Zastanawia mnie, dlaczego nie ma tutaj wątku o jednym z najlepszych seriali komediowych ostatnich lat  :D
Wiem, że niestety produkcja zakończyła swój żywot w pierwszym kwartale obecnego roku, jednak Neil i spółka nadal potrafią bawić.
(Dla niewtajemniczonych jedno zdanie wprowadzające z opisu: "Ted, wspominając dawne lata, opowiada dzieciom o swoich przyjaciołach i okolicznościach, w których poznał ich matkę.")

 Oglądaliście? Co sądzicie?

Strony: [1]