Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Rudson93

Strony: [1]
1
Gry i zabawy forumowe / Odp: Oceń piosenkę
« dnia: 15 Marzec, 2015, 21:48:22 »
Sorry że wrzuciłem linka ale pewnie nawet nie wiedzielibyście jak bym napisał. A tak możecie przesłuchać i subiektywnie mnie i kolege ocenić. Pierwszy jestem ja , potem kumpel druga zwrotka tak samo ja i kumpel.

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

2
1703

3
Hobby / Odp: Śpiewanie
« dnia: 10 Marzec, 2015, 21:20:45 »
Siemano moim hobby również jest rapowanie. Nagrywam gdzieś tak od koło 3 lat. Ale może nie będe pokazywał wam kawałków. Bo to nie jest poziom taki jak bym chciał

4
Ogólnie o The Walking Dead / Książka Roberta Kirkmana
« dnia: 10 Marzec, 2015, 13:51:31 »
Wrzuciłem to tu bo nie wiedziałem gdzie to wrzucić. Siemano powiedźcie mi gdzie można zdobyć ksiązkę Roberta o żywych trupach.Chodzi mi chronologiczne czy jest jakaś strona gdzie to można po polsku przeczytać czy zostaje jedynie kupno. Bo z chęcią przeczytałbym to od początku. Z góry dziękuje wszystkim za odpowiedź.  :)

5
Aktorzy / Odp: Najlepszy aktor
« dnia: 07 Marzec, 2015, 13:27:11 »
How Many dzięki serial Kontra pomimo młodego wieku kojarzę. Oglądalem pare odcinków. Co do Andrew Lincoln'a to naprawdę jest znakomity w tej toli raczej nie chciałbym żeby był ktoś inny  w tym serialu zamiast niego tak samo jak z Normanem poprostu to jest prze [cenzura] wiesz o co mi chodzi on też potrafi grać zajefajnie . A poza tym Normana kojarzę z większej ilości filmów niż Andrew dla tego tak go lubię. No a Andrew no jest jedyny w swoim rodzaju że tak powiem.

Post połączony: [time]07 Marzec, 2015, 13:31:39[/time]
How many sorry jednak nie o ten serial mi chodziło był też taki sam serial Kontra tylko wydany w innym kraju i był wyprodukowany gdzieś koło 1998 albo 7 nie pamiętam dokładnie.

Tortuga Nie używamy na forum wulgaryzmów

6
Aktorzy / Odp: Norman Reedus
« dnia: 05 Marzec, 2015, 21:16:36 »
Siemano wszystkim dopiero po obejrzenie 1 sezonu zorientowałem się że Norman Redus grał jeszcze bardzo fajną role w Święci z Bostonu 1 oraz Święci z Bostonu Dzień Wszystkich Świętych stąd kojarzę tego aktora, a co do serialu TWD to podoba mi się jego postawa jako całokształt jego postaci. W serialu widać że nie jest pierwszoplanową postacią ale moim zdanie jest to jeden z najlepszych aktorów grająć w TWD, najbardziej ujęła mnie jego wykonianie gry aktorskiej podczas szukania Sophii w drugim sezonie oraz  sam moment znalezenia jej postaci w stodole trochę to było smutne ale cóż takie jest życie w czasie apokalipsy zombie.


7
Aktorzy / Najlepszy aktor
« dnia: 05 Marzec, 2015, 20:01:36 »
Słuchajcie jestem tu nowy dzisiaj  się zalogowałem. Oglądałem serial od początku. Ale jakoś nie miałem czasu się zarejestrować Jeśli był taki temat to przepraszam , jeśli nie było to ponawiam pytanie który z obecnych aktorów wam się podoba i gra najlepszą rolę. Według mnie to Norman Redus grający  rolę Daryl'a Dixon'a oraz Andrew Lincoln grający Ricka. Chodź w sumie czytałem jeden posta od gościa z forum ( nie obrażając go ) pisał jak by wyglądała jego czołówka gdyby ten serial był tworzony przez Hollywoodzką produkcje. To uważąm ze dobrze rolę Andrew Lincolna zagrał bym Vigo Morgensen. Jak wy macie propozycje i co uważacie na temat głównych aktorów.

Post połączony: [time]05 Marzec, 2015, 20:14:34[/time]
Przepraszam jeśli to nie miało być to tej kategorii tak jak mówiłem jestem na tej stronie świeży. Jeśli jest to źle wstawione to Proszę administratorów serwera lub po prostu dobrych użytkowników o usunięcie i powiadomienie mnie gdzie taki wątek ma być wstawiony lub wrzucony bo nie chce od razu dostać bana....
 Z góry dziękuje za odpowiedź.

Tortuga Eh...nowy, nowym, ale wydaję mi się że forum jest na tyle przejrzyste że łatwo dojść do wniosku iż taki temat należy założył w dziale "Aktorzy", a nie w dziale związanym z samym forum. Po drugie zmieniłam tytuł na bardziej sensownie brzmiący ;)

Strony: [1]