Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - krzycho999

Strony: [1]
1
SPOILERY / Odp: Sezon 9 Spoilery, teorie, przewidywania.
« dnia: 31 Styczeń, 2019, 01:49:34 »
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

2
SPOILERY / Odp: Sezon 9 Spoilery, teorie, przewidywania.
« dnia: 01 Listopad, 2018, 20:54:53 »
In the realm of totally unexpected, this little miracle is right up there. Thank you to our sources and to all of you for being so patient.

Deep breath...

1. Heath's RV was spotted during filming of this episode. Will we see it and/or get a reference to Heath this episode?

There's no mention of Heath. :bored:

2. What happens with Maggie & Negan?

It's straight from the recent comics. Michonne allows Maggie to enter Negan's cell & Maggie is prepared to kill him. Negan isn't surprised and says he can't believe she waited this long. He gets on his knees and tells her to kill him, which surprises Maggie. He finally starts begging her to kill him, and when she asks why, he says so he can be with his wife. Maggie finally decides leaving him alive and suffering is a better punishment. :penguin:

3. Which previous TWD characters will we see?

Shane, Hershel, and Sasha.  :angelic:

4. Can you describe Rick’s interactions with the characters from the past? At least one of them?

The scene with Hershel is back at his farm. Rick apologizes for what happened to him, Beth, and Glenn and also for what he put Maggie through. Rick then says he's looking for his family. Hershel says that Rick's family isn't here. Then he tells Rick to wake up. Rick says the same thing to the other characters - that he's looking for his family. But he's told they aren't there. We are meant to assume he means his Lori and Carl family. But we realize that he is referring to his Michonne, Judith and the rest of the group family, and that's why Hershel said they weren't there.

The one with Shane was back at the scene where Rick was shot in the pilot episode. Shane is just being a dick, asking how his daughter's doing, etc. Shane then confesses that he's an asshole, but he had hoped some of it rubbed off on Rick, if only to harden him. Then Shane starts yelling that Rick needs to do what needs to be done. (So cryptic. Bet Gimple wrote that part. :cautious:)

5. Does the bridge hold?

Yes. Rick finally remembers what Daryl told him and leads the herd back to the camp (which has been vacated) with the hope the bridge will collapse. It doesn't. :facepalm:

6. How does Rick exit the show?

When the bridge holds, Rick notices a case of dynamite on the bridge. By this time, Maggie, Michonne, Carol, and several others arrive to help, but Rick thinks they're a delusion since he had a hallucination about them earlier. Rick fires a gunshot at the case of dynamite, and the bridge goes up in a fireball, while everyone looks on in horror. :nailbiting:

7. How does the episode end?

It ends with Jadis finding Rick near the bridge after the explosion, and she takes takes him with her on the helicopter.:grumpy:

8. Do we learn anything else about the helicopter people? What A and B mean?

No, not really. Jadis tells the guy on the radio something along the lines of, “I have a live one.” She might have also called Rick an A. :greyalien:

9. Anything else you want to share with us about it?

Massive time jump at the very end. Magna and her crew are introduced, and they are saved from a herd by a stranger.

That stranger is revealed to be Judith Grimes (around 10 years old), toting a shotgun and wearing Carl's hat.

No nie wierze...

3
SPOILERY / Odp: S08E14
« dnia: 26 Marzec, 2018, 23:26:50 »
Przecież gołym okiem widać że jest to retrospekcja z rzezi Simona na śmieciarzach. Pokazuje mniej wiecej jak Jadis przezyła,plus powrót do rzeczywistości gdzie więzi Negana.

4
Sezon 8 / Odp: S08E09 - Honor
« dnia: 26 Luty, 2018, 19:27:02 »
Moim zdaniem za dużo scen z pożeganiem Carla. Osobiśćie najbardziej wzruszyło mnie kiedy słychać było dźwięk tłumika i reakcja Ricka.Dziwne że Morgan widząc ludzi którzy zabijają zombie by sie wydostać nie reaguje,zamiast tego przyjmuje salwe pocisków na twarz jak już się dostaną-to po co Ci snajperzy tam siedzieli w końcu? By patrzeć jak zbawcy radzą sobie z zombie i wychodzą? Ciekawa ostatnia scena z raną Ricka. Widać że został dośc poważnie postrzelony.

5
SPOILERY / Odp: S08E09
« dnia: 18 Luty, 2018, 20:15:15 »
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Póki co siedzi, ale ma zginął w 8x14, prawdopodobnie z ręki Ricka/Carol/Morgana (obstawiam jednak tego ostatniego).


A skąd takie info?   :o

6
Sezon 8 / Odp: S08E08 - How It's Gotta Be
« dnia: 11 Grudzień, 2017, 18:57:42 »
Całkiem zacny odzew Chandlera to TSDF. Niestety myślałem że jego śmierc bardziej mi dupe urwie. Co do odcinka dało się go obejrzeć,jestem już przyzwyczajony  poziomu jaki obecnie prezentuje Gimple.Kiedy Rick spotkal się z Neganem,po prostu wiedziałem że Negan będzie go tłukł a Rick jakoś da rade przetrwać.Ciekawe rozwiązanie z Dwightem,dziwne że mordercza Tara od razu go nie zabiła patrząc na to że stał się dla nich nieco bezużyteczny.Daryl jak to Daryl dno,jeszcze te badassowe wyrwanie swojej kamizelki.Carl na plus,chociaż wydaje mi się że słaby sposób na uśmiercenie tej postaci.Dobrze mi się go oglądało,zachowywał się tak realnie w tym wszystkim,w przeciwieństwie do Dixonusów,Tar i Ricków,którzy przeżywali ostrzał z dział etc.Cliffhanger to był w finale sezonu szóstego. To jest kupa jak zresztą cała połowa tego sezonu.Trzeba mieć nadzieje że coś się ruszy od lutego,a sam odcinek świetnie zrecenzował geekman,więc nie będe dublował postu. :jatonieja:

7
Sezon 8 / Odp: S08E07 - Time for After
« dnia: 04 Grudzień, 2017, 21:35:59 »
Po prostu w komiksie dużo lepiej to wyglądało,z jajem. A tutaj to jest tak na siłe.Wiadomo że Negan w końcu wyjdzie z Santkuarium i wjedzie w Alexandrie.Ale po co to robić w ten sposób by i tak postać (Daryl) która ma obecnie poparcie od "mokromajtych" fanów typu-wejdź jebnij wyjdz,została bardziej znienawidzona przez innych.

8
Sezon 8 / Odp: S08E07 - Time for After
« dnia: 04 Grudzień, 2017, 14:58:53 »
No tak,trzeba było w końcu wykurzyć Negana z Sanktuarium, więc użyli do tego jednej z najbardziej zniszczonych postaci czyli Darylka. Może chcą byśmy go znienawidzili, by móc go uśmiercić bez żalu. Mają nawet pole do manewru, bo Dixonusa w komiksach nie było więc cięzko przewidzieć co  wobec niego planują. Bardziej szczena mi opadła czytając mega książki Bonansingi i Kirkmana. Powinni wziąć od nich przykład.

9
Sezon 8 / Odp: S08E01 - Mercy
« dnia: 25 Październik, 2017, 15:01:58 »
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Strzelali w okno bo ktoś mógł stać za nimi. Nawet przebiegać. Rick też nie mógł się od razu wychylić bo nie miał pewności czy nie ma gdzieś jakiegoś snajpera co by go ściągnął przy probie zabicia Negana. A teraz Gabriel ma przerąbane bo jak zabije Negana to strzał zwabi stado zombie. A jak nie strzeli to go Negan zabije. Chociaż wątpię czy go tak po prostu zabije. Jeszcze jest opcja że zombie wiedzą gdzie oni są i idą po nich. Gdzieś w jakimś komiksie była chyba podobna scena tylko że tam był zamknięty Rick i Negan i mieli pogadankę. Oby nie zrobili tego z Neganem i Gabrielem.

Stado zombie aktualnie okrązyło miejsce w którym siedzą

10
Sezon 7 / Odp: The Walking Dead S07E04 - "Service"
« dnia: 16 Listopad, 2016, 16:09:33 »
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Oceniam ten odcinek pół na pół. Emocje były. Nie wiem jak Wam, ale mnie oglądanie tego epizodu sprawiało autentyczny ból. To jak oglądanie niektórych odcinków "Gry o Tron". Nie chodzi o brutalność ale o kompletną rezygnację. Rick był już na kolanach, ale tak nisko upaść... No nie wiem. Już kiedyś utracił szacunek Carla i ten motyw może się powtórzyć, a przecież syn jest dla niego wszystkim. Patrząc na świat oczami Carla widać, że dla tego chłopaka liczy się siła przede wszystkim. Już tyle razy dotarli do "celu", który okazał się złudną namiastką domu idealnego. Taki chłopak potrzebuje mocnego Ricka, a nie pełzającego na kolanach mięczaka.
Oddanie broni jest zagraniem śmiesznym. Wystarczyło zniszczyć spis, oddać im część i tyle. To, co powiedział w kościele Rick nie trzyma się kupy, ponieważ oddając broń traci możliwość ochrony tych, których kocha.
Zresztą sam początek już jest nielogiczny. Przyjechali do nich pod bramę, wysiedli z samochodów, jeszcze im Daryla przyprowadzili, który miał być zakładnikiem, gwarancją posłuszności. Gdyby go nie było, to rozumiem, ale teraz... Rick jednym strzałem rozwiązuje problem Negana. Pomyślcie co się dzieje wśród jego ludzi. Dla nich Negan jest Bogiem. Bez niego straciliby orientację na tyle długo, że nie stawiliby najmniejszego oporu. To był moment najbardziej zaprzepaszczony przez Ricka.
Negan jest świetny, taki Joker, z uśmiechem na ustach zabiłby każdego kto mu wejdzie w drogę. Z tym, że znowu, trochę przecenia się jego władzę. Gubernator trzymał władzę dzięki manipulacjom, mało kto wiedział jakim jest psycholem. Negan dzięki zastraszeniu. Podejrzewam, że każdy z jego grupy "zawdzęcza" mu utratę kogoś bliskiego. Szczególnie motywy Dwighta są dla mnie kompletnie niezrozumiałe.W ten sposób można każdy serial lub film napisać po swojemu. Serial ma jakąś swoją historie i nie ma co się doszukiwać realizmu. Jest to serial o żywych trupach. Można mówić że Rick mógl to, mógł tamto. Ale koniec końców to reżyser pisze scenariusz i tak ma być. Więc ciężko mi też doszukiwac się czasami logiki lub realizmu w serialu o chodzących trupach które jedzą żywych w post-apokaliptycznym świecie. Jak się ogląda film o zombie to trzeba się nastawić na film o zombie. Jak się ogląda biografie to można się czepiać detalów. Moje zdanie oczywiście :)

Strony: [1]