Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - KUBATRIX

Strony: [1]
1
Sezon 5 / Odp: S05E08 ,,Is Anybody Out There?\"
« dnia: 12 Listopad, 2019, 02:05:11 »
Samochody gasną, samochody się klinują jeden obok drugiego. Ładna reklama amerykańskich pojazdów zachęcająca aby ich nie kupować  :)) Ciekawe co ich skłoniło do włączenia w serial gromadki dzieci. W sumie to nie takie dzieci większość to młodzież. Zapewne ta młodzież to dzieci twórców tego serialu :D Tak swoją drogą to mają super role. Nie muszą się odzywać i dostają za to kasę. Głównego bohatera teoretycznie łatwo uśmiercić w serialu ale uśmiercić teraz gromadkę tej młodzieży to może być trudno. Coś czuję że zobaczymy ich i w kolejnym sezonie. Jak Alicje wyrzucą to serial stanie się nudnawy. Mam nadzieję że chociaż wytrzyma do końca tego sezonu  :lovely:

2
Sezon 5 / Odp: S05E07 ,,Still Standing"
« dnia: 12 Listopad, 2019, 01:14:54 »
Alicja stoi przed płotem i gada przez telefon zamiast zejść z oczu zombie. Powinna uciekać razem z dzieciakami.

3
Sezon 6 / Odp: Skąd wiedzieli ?
« dnia: 06 Kwiecień, 2016, 03:01:38 »
Ja stawiam na zamontowany pod kamperem odbiornik GPS i kilka pluskiew. Włączyli laptop i zobaczyli gdzie zmierza. Dziwne że tak sobie stali te 20 chłopa bez żadnego żarcia i prawie jak na musztrze oczekując kampera. Żaden nawet nie poszedł się odlać. :abe:

Strony: [1]