Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - dawid978w

Strony: [1]
1
Zombie Gry / State of Decay 2
« dnia: 20 Listopad, 2016, 19:14:23 »
Witam, w 2017r wychodzi druga osłona gry State of Decay, szczerze nie grałem w jedynkę więc pytanie do was czy słyszeliście coś o tej grze ? Może jakieś wrażenia ? Zapowiedź jest interesujaca, gramy z perspektywy 3osoby, wcielamy się w roznych bohaterow, rozbudowa wioski itd.

Podczas konferencji Microsoftu zapowiedziano drugą część State of Decay - survival-horroru, w którym musimy walczyć z hordami zombie, by przetrwać. Póki co, dokładna data premiery nie jest znana, ale wiemy, że gra ukaże się w 2017 roku na PC (Windows 10) i Xboksie One. Zapowiedzi towarzyszy nowy zwiastun:

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

2
Zombie Gry / Overkill's The Walking Dead
« dnia: 20 Listopad, 2016, 19:02:56 »
Witam, co o tym sądzicie ? Słyszeliście może coś na ten temat ?

Twórcy serii PayDay stworzyli kolejną kooperacyjną strzelaninę, tym razem jednak osadzoną w uniwersum komiksu The Walking Dead. Nieustająca walka o przetrwanie w świecie opanowanym przez zombie, współpraca między graczami i taktyczne podejście do walki – to główne cechy charakterystyczne dla tego tytułu

Z tego co mi wiadomo gra zostanie wydana w 2017r jest dostępna na PC
Intro prezentowane w tym roku nie ukazuje gry, jedyne gameplay z gry to 10sekundowy filmik z 2015r

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

Strony: [1]