Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Pavel

Strony: [1]
1
The Walking Dead: Game / Odp: Problem z pełnym ekranem
« dnia: 09 Kwiecień, 2014, 22:46:49 »
Cały czas mam najnowsze sterowniki, grę reinstallowałem już X razy. Zero efektu.

2
The Walking Dead: Game / Odp: Problem z pełnym ekranem
« dnia: 09 Kwiecień, 2014, 09:48:26 »
Niestety, alt + enter nic nie daje. Wywala do windowsa...

3
The Walking Dead: Game / Problem z pełnym ekranem
« dnia: 06 Kwiecień, 2014, 16:08:58 »
Witam,

Mam pewien problem z pierwszym sezonem The Walking Dead. Mianowicie gra wyrzuca mnie do windowsa gdy chcę zmienić w opcjach wyświetlanie gry z okna na pełny ekran. Rozdzielczość mogę zmienić, ale gra nadal jest wyświetlana w oknie. Próbowałem we właściwościach gry w steamie wpisać komendę ''-full'' w opcjach uruchamiania, ale niestety nic to nie dało - gra nadal wyświetla się w oknie, a próba zmiany na pełny ekran kończy się w wiadomy sposób. Czy ktoś miał ten problem/wie jak temu zaradzić?

4
Sezon 4 / Odp: S04E16 A - wrażenia
« dnia: 02 Kwiecień, 2014, 21:56:03 »
Tylko trupów mało :( nikt z grupy nie zginął :D twórcy nie trzymają się konwencji...  :twisted:

5
Sezon 4 / Odp: S04E16 A - wrażenia
« dnia: 02 Kwiecień, 2014, 21:00:41 »
Ha! Wiedziałem, że ten azyl to jedna wielka ściema :). Co do samego odcinka - jak na zwieńczenie sezonu trochę mało efekciarsko w porównaniu z poprzednimi sezonami. Ciekaw jestem co się dzieje z Beth, Carol i Tyreesem. Myślałem, że będą mieli wejście pod koniec sezonu, a tu zonk. Końcówe spotkanie grupy w wagonie mocno sztampowe :). Powiem wam szczerze, że w mojej ocenie czwarty sezon jest najsłabszym z dotychczasowych, po końcowym odcinku 4 sezonu widać wyraźną tendecję zniżkową... Mimo wszystko czekam z niecierpliwością na kolejny, piąty już (ostatni?) sezon serialu.

6
Hobby / Odp: Muzyka w Last fm
« dnia: 28 Marzec, 2014, 00:28:18 »
Jeśli ktoś też jest na last.fm to zapraszam: Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się


7
Filmy i Seriale / Odp: Ciekawe filmy
« dnia: 28 Marzec, 2014, 00:26:59 »
Sa jacyś fani horroru? :) np. serii Evil Dead ?

8
Gry / Odp: Syberia II
« dnia: 28 Marzec, 2014, 00:24:09 »
Szczerze mówiąc jestem zdziwiony, że napotkałem tutaj na temat dotyczący jednej z moich ulubionych przygodówek :). Zacna seria, moim zdaniem niepotrzebnie powstaje trzecia część, bo obie pierwsze odsłony tworzą idealną, zamkniętą całość. Z przygodówek polecam jeszcze serię Gabriel Knight, Runaway, Longest Journey, Still Life, długo by wymieniać :). Co do Syberii jeszcze - do dziś chodzi mi po głowie cudowna, klimatyczna melodia z Valadilene :)

9
Zombie Gry / Odp: Dead Island
« dnia: 27 Marzec, 2014, 22:57:37 »
Bardzo dobra gierka, w dodatku rodzimej produkcji. W singlu gra się całkiem przyjemnie, ale schematyczność zadań typu podaj/przynieś/zabij zaczyna z czasem nużyć. Sporym urozmaiceniem jest modyfikowanie broni, ale tu generalnie też z czasem zaczyna doskwierać spora powtarzalność. Jedno wiadomo z pewnością - siła tej gry w tkwi w multiplayerze, coopie dokładnie. Grając ze znajomym, gra nabiera nowego wymiaru, a wspólne przerabianie zombiaków na tatara sprawia nie lada frajdę :)

10
Sezon 4 / Odp: S04E14 The Grove - wrażenia
« dnia: 27 Marzec, 2014, 22:53:22 »
Świetny odcinek, odrobinę przygnębiający czyli taki jakie kocham bo idealnie oddają klimat świata żywych trupów. Generalnie wiedziałem, że z tą Lizzie jest źle, ale zabicie własnej siostry? Troszkę mnie to zaskoczyło, nie powiem. W moim odczuciu Carrol zrobiła najlepsze co mogła zrobić - mała i tak nie mogłaby już normalnie funkcjonować, a co gorsza - byłaby ciągłym zagrożeniem dla każdej innej osoby.

11
Sezon 4 / Odp: S04E15 Us - Wrażenia
« dnia: 27 Marzec, 2014, 22:50:04 »
Przyznam szczerze, że pomysł z rozdzieleniem grupy i ukazywaniem nam ich losów z osobna (no, prawie z osobna) średnio mi podpasował. Dobrze, że powoli w końcu wszystko wraca do normy bo choć rozrzucenie większej grupy sprzyja klimatowi postapokaliptycznemu to jednak miło jest oglądać relacje między poszczególnymi postaciami w serialu. Nad tym azylem tak wszyscy cmokają, ale osobiście czuję, że to nie będzie taka sielanka na jaką wygląda :) może znów będzie motyw kanibalistyczny? (nie czytałem komiksu więc jeśli część osób już wie, że mam/nie mam racji to pardon :) )

Strony: [1]