Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - EyeInTheDark

Strony: [1] 2 3 ... 7
1
Sezon 11 / Odp: S11E05 - Out of the Ashes
« dnia: 14 Wrzesień, 2021, 20:32:00 »
Jak dla mnie trochę słabszy od poprzednich, ale może dlatego że akcja toczy się dość spokojnie. Generalnie jednak dobrze się oglądało.

W Commonwelth w sumie najbardziej przerażający jest na razie ten koleś z wideo z uśmiechem jak Jocker z Batmana - tylko psychol może mieć taki wyraz twarzy. Brat Jumiko wydaje się coś ukrywać... albo takie mam wrażenie. I w sumie nie rozumiem, czemu ukrywa to, że jest chirurgiem... Mógłby przypunktować i mieć lepszy status we wspólnocie. Pomijając to, że Jumiko już powiedziała wszystkim tam, że szuka swojego brata chirurga ;p

W Aleksandrii w sumie nudy - łatanie płotów i przepychanki dzieci.

Na Wzgórzu trochę zabawniej - ale w sumie można było się spodziewać, że gdzieś ci szeptacze muszą jeszcze łazić... To że wielu zginęło w walce, a Alfy i Bety już nie ma, to nie koniecznie znaczy, że wszystcy z grupy nie żyją.

A i nie wiem, kto robił napisy do wersji, którą oglądałam, ale miał ciekawy flow :) Neagan:"o shit", napisy:"ch*ju złoty"  :D

2
Sezon 11 / Odp: S11e04- „Rendition”
« dnia: 06 Wrzesień, 2021, 21:30:43 »
Świetny odcinek :)
Fajnie pociągnięty wątek relacji Daryla i Leah. Dobrze, że nie padli sobie od razu w ramiona, bo to by było dziwne. Ale też zaskoczyło mnie, że ona traktuje go aż z taką rezerwą... najwidoczniej jest jednak pod dużym wływem swojej grupy i ich przywódcy. No i może nie chciała zdradzić przed swoimi, ile na prawdę dla niej znaczył.
Dużo informacji o nowej grupie, ciekawie przedstawiona ich wizja świata. Chciaż palenie ludzi za nieposłuszeństwo, to już było u Negana ;p Mogli im wymyślić coś innego. Ale grupa interesująca i ciekawi mnie jak Daryl się z tego wymiksuje... bo znając jego, to będzie chciał też "uratować" Leah, no i Psa.

3
Sezon 11 / Odp: S11E03 - Hunted
« dnia: 04 Wrzesień, 2021, 08:34:42 »
Trochę nudniejszy od pozostałych, ale z uwagi na wątek zamaskowanej grupy, wcięż ciekawy. Tak sie obawiałam, że jakiś z koni może zostać obiadem...
Szkoda, że wybili tylu członków grupy Maggie, bo zapowiadali się interesująco.
Zapowiedź następnego odcinka bardzo obiecująca :)

4
Sezon 11 / Odp: S11e02 Acheron: Part 2
« dnia: 03 Wrzesień, 2021, 22:52:12 »
To jak Maggie przeżyła, bo wczołgała się pod pociąg, przypominało mi trochę scenę jak Glenn kiedyś przeżył, bo wczołgał się pod śmietnik. W obu przypadkach to aż niewiarygodne, że żadno z nich nie zostało ugryzione w nogę...

Daryl goniący psa faktycznie nudnawy. Też nie podoba mi się ta jego nowa "zabawka" - to się chyba nazywa kiścień. Zupełnie nieporęczny w użyciu. I tak - Daryl wygląda ekstra jak nim wymachuje i oczywiście na każdym razem z sukcesem zabija zombiaka, ale serio... wziąłby łom albo kij (oby nie bejsbolowy ;p) i dużo szybciej i wygodniej by mu się walczyło.

A ten młody chłopak, to w ogóle nie rozumiem po co z nimi poszedł... On od początku był jakimś takim luzerem i rozgniewanym nastolatkiem, który tylko przeszkadzał. Chyba, że znalazł się tam właśnie po to, bo ktoś musiał zginąć i padło na niego.

5
Sezon 11 / Odp: S11E01- Acheron: part 1
« dnia: 03 Wrzesień, 2021, 21:15:38 »
W końcu mam Internet!!! Ale to rzeczy :)

Świetny odcinek. Nie wiem, czy tak bardzo sie za nimi stęskniłam, czy serio był aż tak dobry.

Fajny motyw z pierwszą bitwą, wywołaną bądź co bądź jedną kroplą krwii Daryla ;p Szkoda, że tak komputerowe ujęcie, ale zaliczę mimo wszystko. I ja tam widziałam jakiś tatuaż z królikiem. Daryl ma nowy tatuaż? I czemu królik?

Już rozumiem o co Wam chodziło z szykanowaniem Negana - faktycznie taka dziwna pyskówka jakby z gimnazjum... Jak tak go nienawidzą, to powinien siedzieć dalej w więzieniu. A jak już go wzięli ze sobą, to możnaby zachować jakiś poziom rozmowy.
No i moment, w którym Negan jednak... odchodzi znad krawędzi!!! Tego się nie spodziewałam - ogromny plus.

6
Sezon 11 / Odp: S11E01- Acheron: part 1
« dnia: 21 Sierpień, 2021, 19:53:35 »
No nie mogę się doczekać, aż zobaczę te sceny między Neganem i Maggie ;)
Jestem też ciekawa czy będzie (albo już była, tylko jeszcze o tym nie wiem) jakaś rozmowa między Neganem a małym Glenem - to by pewnie było mocne.

7
Sezon 11 / Odp: S11E01- Acheron: part 1
« dnia: 19 Sierpień, 2021, 12:38:10 »
Może gdyby Maggie nie wróciła, to by trochę odpuścili - kiedy ofiar nie widać na horyzoncie, to ich oprawców łatwej znieść. Ale teraz przy Maggie i małym Glenie, to chyba byłoby im dziwnie traktować Negana "ulgowo".

8
Sezon 11 / Odp: S11E01- Acheron: part 1
« dnia: 18 Sierpień, 2021, 11:21:02 »
Jako, że jeszcze ze 3 tygodnie mam odcięty komp od Interentu, a mój komórkowy jest tak słaby, że nie daje rady w filmikami - to nie krępujcie się ze spoilerami:) Są bardzo mile widziane. Szczególnie jeśli ktoś mnie na zapewni, że Pies ma się dobrze :) no i Daryl też.

9
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Nie wiem czy ktokolwiek tak naprawdę wie co dzieje się z tymi filmami.
przynajmniej nie ściemnia :D

10
Sezon 10 / Odp: The Walking Dead: Origins
« dnia: 30 Lipiec, 2021, 20:20:19 »
No ja widziałam już 3 pierwsze - Daryla, Maggie i Neagana. Wszystkie to takie skróty z serialu i beznamiętne czytanie przez aktora, co się działo w danej scenie... Chyba Jeffrey DM wczuł sie najbardziej, bo chociaż odrobionę starał się coś gestykulować. Ale i tak nudy.
W odcinku o Maggie i o Neaganie na samym końcu jest z minuta zapowiedzi z 11 sezonu.

11
SPOILERY / Odp: Sezon 11- spoilery, informacje, przewidywania
« dnia: 25 Lipiec, 2021, 14:48:25 »
3 rzeczy, które mnie zaintrygowały najbardziej:
- powrót Leah jako członka The Reapers - bo zakładam że Pies tylko Leah może wybrać ponad Daryla;
- kto zostanie zaatakowany na oczach Daryla - Pies czy Leah? a może jeszcze ktoś inny? Może jęk Psa to tylko zmyłka;
- świetne czołgające się zombiaki - trochę jak z filmu Klątwa - nadają bardziej mroczny klimat. Już od pewnego czasu nasi bohaterowi tak świetnie sobie radzą z zombii, że w sumie element grozy wprowadzają tylko ludzie, a nie chodzące trupy.

12
Ogólnie / Comic-Con 2021
« dnia: 24 Lipiec, 2021, 12:01:46 »
Pojawiły się już w necie oficjalne informacje, gdzie znajdziemy nagrania z tegorocznego Comic-Conu.
Niestety z powodu pandemii wciąż w formie "Home" a nie tradycyjnych paneli.
Link do miejsca na Youtubie podany przez serwis comicbook.com:
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

Opis:
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

I załączam widoki zapowiedzi.

13
Sezon 10 / Odp: The Walking Dead: Origins
« dnia: 22 Lipiec, 2021, 19:02:34 »
No niestety ja też się rozczarowałam...
Jeśli ktoś oglądał całą serię tylko raz i chce sobie przypomnieć co i jak przed nowym sezonem - to właśnie dla Was jest ten odcinek.

Myślałam, że na prawdę będzie to zagłębienie się w osobowość i emocje Daryla... Ale niestety nic z tego. Spodziewałam się, że nie dokręcą nowych scen, ale żeby tak płytko i beznamiętnie opowiadać o Panu Dixonie... Pominęli tyle ważnych wątków, kluczowych dla tego bohatera - nie dla serialu, ale typowo dla Niego. Scena z książką w plecaku w Ośrodku dla ofiar przemocy domowej, scena jak się przypalał papierosem, scena jak znalazł Carol w więzieniu w schowku, jak się upił i wygarnął co mu siedzi w duszy, jak wspierał Carla po śmierci Lori... Wymieniać można godzinami... No nic... Najwidocznie jaka była koncepcja, że to ma być streszczenie serialu...

I z całym szacunkiem dla Normana - to było chyba najnudniejsze jego wystąpienie jakie widziałam :D Jakby czytał tekst wyświetlany przed nim na telebimie i to jeszcze ledwo żyjąc rankiem po całonocnej imprezie  :D Ten aktor ma tyle pozytywnej energii i fajnych komentarzy, że chyba musieli go nafaszerować valium, że tak grzecznie siedział i nie powiedział nic od siebie, nawet ani jednego żartu. Jest znany z tego, że Jego wypowiedzi się bardziej ogląda niż słucha, bo tak żywo gestykuluje i przeżywa swoje wypowiedzi.... a Tu nic  :D :D :D

14
Sezon 10 / Odp: The Walking Dead: Origins
« dnia: 20 Lipiec, 2021, 17:37:52 »
hmmm... no linków podawać nie można, ale może można podpowiadać? np. coś w stylu "poszukaj na Youtubie, pod hasłem origins the walking dead " (tak szukałam, nie działa), chyba nie jest łamaniem regulaminu? Co Pan sądzi, Panie Moderatorze? :)

15
Sezon 10 / Odp: The Walking Dead: Origins
« dnia: 19 Lipiec, 2021, 17:45:36 »
Ja niestety wciąż nieznalazłam, gdzie jest udostępniana ta seria poza AMC+  :'(
Ktoś? Coś? Gdzieś?   ::)

Strony: [1] 2 3 ... 7