Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - -yakushi-

Strony: [1] 2 3 ... 9
1
Sezon 3 był dla mnie najgorszym ze wszystkich. W mojej opinii ten sezon nawet nie stał obok dwóch poprzednich, a grając w niego, miałem wrażenie, że gram w jakiś spin-off głównej serii. Pewnie dlatego, że było za mało historii Clem, a twórcy przez dwa sezony zdążyli nas przyzwyczaić, że jest ona główną bohaterką. Jak już coś się działo z wątkiem Clem to niewiele i tak naprawdę prawie w ogóle nie ruszył on do przodu.
Postacie - bolączka tego sezonu. Chyba żadna nowa twarz mnie nie kupiła, no może oprócz Jezusa (o ile można go nazywać nową twarzą :p), który pojawił się na chwilę, zniknął, a potem wrócił na sam koniec. Przy śmierciach bohaterów nie odczuwałem praktycznie żadnych emocji, tylko takie "meh, znowu ktoś padł".
Sama fabuła była za bardzo "zrushowana". Coś zrobić tu, coś zrobić tam, trochę akcji i koniec epizodu. Telltale chyba bierze za dużo produkcji na siebie, bo jak nie było TWD przez dosyć długi okres, to jak się pojawiło to kolejne epizody były wypuszczane w dosyć krótkich odstępach, a pośpiech dało się zauważyć w gameplayu.
No słabo wyszło, słabo

2
Na razie nie napiszę opinii, ze względu na brak czasu, ale do smaczków dorzucę brzoskwinki, które znalazła Michonne w torbie. Na identyczne natrafiła Clem podczas eksploracji tego domku przy moście w drugim epizodzie drugiego sezonu gry ;)

3
The Walking Dead: Game / Odp: Sezon 3
« dnia: 15 Luty, 2016, 22:11:57 »
Ja mam wciąż nadzieję, że może pokażą nam Lily albo Christę. Clem niech zostawią na 3 Sezon

4
The Walking Dead: Game / Odp: Sezon 3
« dnia: 12 Luty, 2016, 01:14:23 »
No i po co się rozdrabniać z DLC? Do dodatku w jedynce jakoś podziałów nie robili. W każdym razie, to oznacza jedno: czekanie na 3 sezon znów się przedłuży.

5
The Walking Dead: Game / Odp: Quiz, zagadki o grze TWD
« dnia: 18 Sierpień, 2015, 22:57:24 »
Arvo

Czy w pierwotnej wersji gry na PS z grupy mogli zginąć wszyscy prócz Clem, AJ (nie licząc Christy, której los jest nieznany, oraz Arvo, który robił bardziej za niewolnika).

6
wtf

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

7
Gry i zabawy forumowe / Odp: Oceń piosenkę
« dnia: 09 Sierpień, 2015, 12:23:26 »
1/10

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

8
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się  :)

9
Filmy i Seriale / Odp: Better Call Saul - możliwe spoilery
« dnia: 10 Kwiecień, 2015, 17:38:35 »
I jak wrażenia po ostatnim odcinku? Szczerze mówiąc, w mojej opinii był nieco gorszy niż poprzedni. Miałem wrażenie, że wątek z Marco ciągnął się w nieskończoność. W sumie to nie bardzo wiem, co tu komentować, bo działo się niewiele, ale to nie oznacza, że było źle. Czasem potrzebne są takie przerwy w akcji, by zbudować odpowiedni klimat, nie może być ciągłego napięcia. Btw. zauważyliście, że Jimmy ma podobna skłonność, co Walt, jeśli chodzi o zmarłych znajomych? Już wyjaśniam, o co chodzi na banalnym przykładzie: Walt po zabójstwie Mike'a począł pić whisky bez lodu, tak jak robił to Mike. Po śmierci Marco, Jimmy nie dość, że przejął jego sygnet, to również przyśpiewki, co dało się słyszeć pod koniec odcinka.

10
The Walking Dead: Game / Odp: Sezon 3
« dnia: 05 Kwiecień, 2015, 22:42:12 »
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się - czytali?

11
Gry i zabawy forumowe / Odp: Oceń piosenkę
« dnia: 02 Kwiecień, 2015, 22:01:59 »
docu18 - mylisz się, Da Kurlzz nie jest Polakiem :P
Co do kawałka: 5/10

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

12
Filmy i Seriale / Odp: Better Call Saul - możliwe spoilery
« dnia: 02 Kwiecień, 2015, 15:10:42 »
Uwaga, post zawiera spoilery odnośnie dziewiątego odcinka!


Dziewiąty odcinek już za mną. Cóż by tu rzec: BCS trzyma poziom. Vince Gilligan to geniusz. Potrafi w jednym momencie sprawić, że widz znienawidzi daną postać, a jeśli mam przytoczyć konkret, to rzucę jedno imię: Chuck. Współczułem starszemu z McGill'ów z powodu jego psychicznej dolegliwości, a poza tym z charakteru zdawał się być w porządku. Niemniej jednak jego postawa wobec Jimmy'ego sprawiła, że moja sympatia do Chuck'a w jednym momencie ulotniła się w miejsce niechęci i pogardy. Tak jak już wspomniałem: Gilligan to geniusz. Schemat zaskakiwania przeniósł z BB do BCS, co wychodzi bardzo dobrze.
Poza tym - znowu mamy kilkanaście minut poświęconych Mike'owi. Myślałem, że to Gus szuka ochroniarzy (de facto - Mike był bodyguardem Fringa), ale z deka się zawiodłem, że to tylko jakiś nerdowaty koleś. Chyba będzie trzeba poczekać jeszcze trochę na Gus'a.
Oprócz wyżej wymienionych postaci, na krótko pojawił się Nacho i wiemy już, że kombinuje coś za plecami Tuco.

Podsumowując: odcinek bardzo dobry. Akcja rozkręca się z każdym następnym. Identyczny schemat wystąpił w BB.

13
Gry i zabawy forumowe / Odp: Oceń piosenkę
« dnia: 01 Kwiecień, 2015, 20:34:02 »
5/10

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

14
A może coś związanego z Warcraftem? To lore ma potencjał.

15
Gry i zabawy forumowe / Odp: Oceń piosenkę
« dnia: 31 Marzec, 2015, 22:45:20 »
Całkiem okej ten cover Depesche Mode, 7/10 :)

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się - piosenka o samobójstwie przyjaciela w dość wesołym rytmie :d. Wykonanie podobne do Imagine Dragons :P

Strony: [1] 2 3 ... 9