Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Oak

Strony: [1] 2 3 ... 29
1
Ok, dziękuję za odpowiedzi. :)

2
Cześć. Nie oglądałem ostatnich dwóch sezonów (albo półtora), bo serial zrobił się dla mnie nie do wytrzymania żenujący. Ostatni odcinek jaki widziałem, to było mniej więcej podczas wojny ze Zbawcami, pamiętam jakąś kiczowatą szarżę tygrysa. Ponieważ nowy sezon jest podobno dużo lepszy i przede wszystkim ma w końcu nowego wykonawcę, chciałbym wrócić do oglądania, ale bez nadrabiania ostatnich 2 sezonów. Chciałem zatem poprosić o wyjaśnienie, co się w tamtym czasie wydarzyło, tak bym mógł ze zrozumieniem oglądać najnowsze odcinki. :)

3
Sezon 8 / Odp: S08E16 - Wrath
« dnia: 05 Maj, 2018, 09:01:23 »
Po trzecim sezonie (ewentualnie czwarty jeszcze by uszedł) i pojedynczych odcinkach 5 i 6 sezonu, ten serial spadł na dno.

4
Dzięki. :-)

5
Chciałbym poprosić Was o przesłanie odpowiedzi w ankiecie (Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się), która powinna zająć około 5-6 minut. Bada ona poglądy polityczno-społeczno-naukowo-gospodarcze Polaków. Analizy będą zaprezentowane na To tylko teoria. Ma na celu m.in. przedstawienie poglądów naukowców w porównaniu do grupy kontrolnej. Zachęcam wszystkich do wypełnienia i przesłania znajomym. :-)

6
Sezon 8 / Odp: S08E01 - Mercy
« dnia: 27 Październik, 2017, 20:30:19 »
O rany, z pierwszego odcinka zrobili taką tandetę. Od 4 sezonu oglądałem TWD już bardziej z przyzwyczajenia, teraz chyba i tego zaprzestanę.

7
SPOILERY / Odp: Sezon 3- spoilery,przewidywania, informacje itd.
« dnia: 02 Maj, 2017, 11:24:32 »
Kiedy premiera?

8
Jak tak sobie porównuję 3 sezon i Woodbury + Gubernator z 7 sezonem i Neganem + jego twierdzą, to mimo różnych wad, tamten sezon był sto razy lepszy. Darabont i Mazzara dostali beznadziejnego następcę do realizacji ich serialu.

9
W ogóle cała akcja z Sashą była bez sensu, mogli ją 20 minut przed Aleksandrią spakować do trumny, zamiast na początku ją tam wsadzać.

10
Ten odcinek był żenujący.

- Sasha w tej trumnie robiła miny jakby miała orgazm, choć i tak chyba wypadła aktorsko najlepiej w tym odcinku to tak czy siak słabo, nawet aktorstwo Andrewa Lincolna było tutaj kiepskie i nieprzekonujące
- zdrada była oczywista, cały wątek ze złomiarzami od początku wypadł bezsensownie i nieprzekonująco
- Maggie miała ciągle problemy bólowe przez ciążę, a teraz idzie w bój i świetnie sobie radzi, chociaż od jakiegoś czasu nie miała nawet pod ręką lekarza
- od naszych praktycznie nikt nie ginie, chociaż są cały czas na celowniku
- śmierć Sashy bezsensowna
- cała odsiecz wypadła słabo, nasi prą na przód i nic im się nie dzieje mimo deszczu kul przeciwników
- najazd tygrysa, i ten pierwszy i kolejne - żenujące strasznie
- chyba nie wiadomo w końcu kto wygadał plany Ricka, zapewne był to ten pijaczek z Hilltop, ale go nie pokazali (a szkoda, bo to chyba najlepszy aktor obecnie w obsadzie, przynajmniej patrząc na jego dotychczasową grę, to nawet Andrewa przebija)
- nagły wyjazd Tary by zabić tego z przypaloną twarzą nierealny, Tara w ogóle taka nie jest i nie pasowało to do niej, zresztą zagrane też było słabo
- sceny z Abrahamem słabe, nudne, na siłę

Moje spostrzeżenia są chaotyczne, jak cały ten odcinek. To był chyba najgorszy finał ze wszystkich, sam sezon też był najgorszy, od 4 sezonu oglądanie TWD wygląda tak, że co drugi lub co trzeci odcinek jest w miarę ciekawy, a w tym sezonie to już nawet nie pamiętam czy dałbym ocenę dobrą więcej, jak jednemu-dwóm odcinkom. Wszystko spada, poziom aktorstwa, scenariusz, reżyseria, montaż. Tę końcową bitwę dałoby się fajnie przedstawić, gdyby nie nieśmiertelni bohaterzy, kiczowaty atak tygrysa i przede wszystkim jakaś lepsza reżyseria i montaż. A tak wyszło beznadziejnie.

11
Sezon 7 / Odp: The Walking Dead S07E15 - "Something They Need"
« dnia: 28 Marzec, 2017, 00:34:59 »
Kolejny nudny odcinek, chociaż nieco lepszy od poprzednich. W tym sezonie nie było chyba jeszcze ani jednego ciekawego... Spotkanie z kobietami znad oceanu mocno zepsuli, a mogło być naprawdę ciekawie.

12
Sezon 7 / Odp: The Walking Dead S07E13 - "Bury Me Here"
« dnia: 15 Marzec, 2017, 16:15:32 »
Za tą samowolkę powinni Morganowi zabrać broń i zamknąć, niezależnie od wszystkiego, a oni go samego zostawiają. Kolejny słaby odcinek, a do tego irytujący, bo poświęcony absurdalnej postaci i czyniący absurdalnymi dalszych bohaterów.

13
Sezon 7 / Odp: The Walking Dead S07E12 - "Say Yes"
« dnia: 06 Marzec, 2017, 13:25:32 »
Jeleń w parku rozrywki wklejony został beznadziejnie.

14
Sezon 7 / Odp: The Walking Dead S07E10 - "New Best Friends"
« dnia: 23 Luty, 2017, 11:04:28 »
Moim zdaniem ten odcinek też był nieudany.
- Morgan zachowuje się nierealistycznie, groteskowo
- spotkanie Daryla i Carol puste i poza kłamstwem Daryla nic nie wnoszące, niby się przyjaźnią itd., a praktycznie tylko popatrzyli na siebie i zjedli obiad, powinni wg mnie dać jakąś scenę rozmowy jeszcze
- nowa grupa skojarzyła mi się od razu z anarchistami, aktorka grająca przywódczynię jest słaba, sztuczna, jej ludzie się zachowują jak zahipnotyzowani, sceny widoku na śmietnisko widać że były sztucznie doklejane, walka ze szwendaczem w zbroi naciągana, tak samo jak zawarty sojusz, przecież Rick praktycznie ich nie przekonywał, że Negan jest groźny itd., a oni z tyłka się zgadzają, byle dostać broń
- fochy Rosity są nieracjonalne, tak bardzo, że całe jej zachowanie wydaje się nierealistyczne, przecież tak się zachowują niezrównoważone nastolatki, a nie dorośli ludzie w poważnej sytuacji, gdyby Rosita wcześniej takie cechy wykazywała to rozumiem, ale przecież z grupki Abe, Eugene i ona to ona była najbardziej racjonalna zawsze
- brakuje mi podjęcia tematu przywództwa Ricka, jak w końcu oni podejmują decyzje? dyktatura Ricka i Michonne?

15
Sezon 7 / Odp: The Walking Dead S07E10 - "New Best Friends"
« dnia: 22 Luty, 2017, 21:13:03 »
Teksty Daryla, że Carol poszłaby pozabijać wszystkich Zbawców trochę śmieszne. :D

Strony: [1] 2 3 ... 29