Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - LPCrooks

Strony: [1]
1
Ogólnie / Odp: Nowy spin-off w uniwersum TWD
« dnia: 30 Lipiec, 2019, 17:39:50 »
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Tak jest. Zostaną z 2-3 tygodnie w roku bez serialu związanego z uniwersum Żywych Trupów, a wygląda na to, że jeszcze trochę projektów z czasem powstanie.

Nie no chyba przesadzasz z tymi 2-3 tygodniami w roku.

2
Co w ogóle Walker zaoferował za wodę? Jakieś dziwne tubki z zawartością.

3
Sezon 7 / Odp: The Walking Dead S07E12 - "Say Yes"
« dnia: 07 Marzec, 2017, 18:21:41 »
Rosita, ryzyko utraty życia w celu zdobycia pistoletu na wodę. Wypisz, wymaluj - scena przedstawiająca jej starcie z Neganem. Ma nadzieję, ryzykuje, trafia na przeszkodę i niby ją pokonuje ale chwilę po tym widzi, że ryzyko było bezpodstawne.
Coś w stylu spoilera. Pójdzie zaryzykować, będzie myśleć że ma Negana na wyciągnięcie ręki ale się pomyli i straci nadzieję a może nawet życie.

4
Sezon 5 / Odp: S05E02 Strangers - wrażenia
« dnia: 20 Październik, 2014, 20:06:04 »
Żeby spamu nie było to odcinek względem poprzedniego oceniam na śrenio-dobry, poprzedni był bardzo dobry.
Wymienię tylko minusy...
Głupie zaufanie duchownemu, tak jakby zapomnieli już o Terminusie. Fakt, przeszukali kościół ale to za mało. Głośna impreza zwabiająca 'szwędacze' i żywych, słychać ich pewnie było na kilometr. No i jeszcze jedna rzecz, pokazali twarz 'chłopaka w czapce', którego niby Tyreese czy jak to się pisze 'ubił'. W poprzednim odcinku było widać jak tłucze go po ryju a teraz ten nie miał opuchlizny nawet (chyba, że nie zauważyłem). W takim razie ile czasu minęło od ucieczki z Terminus do 'biesiady' w kościele?

Strony: [1]