Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Jimmy

Strony: [1] 2
1
Sezon 10 / Odp: S10E13 ,,What we become\"
« dnia: 22 Marzec, 2020, 14:29:54 »
Cytuj
odcinek nie wiele wnoszący, nudny i o niczym
Dlaczego nic nie wnoszący ?
Poznaliśmy nową grupę na samym końcu to Civil Republic Military ( ci od helikoptera).
Pytanie czy zobaczymy tą grupę w tym serialu.

2
Sezon 10 / Odp: S10E09 ,,Squeeze"
« dnia: 22 Luty, 2020, 17:51:07 »
Jakby nie patrzeć bohaterom zawsze uda się wyjść w każdej sytuacji. Ciekawe co zrobi Alpha, Gammie za zdradę.  :negan: ładnie był zesrany myśląc, że Alpha go zabiję. Najbardziej obrzydliwa rzecz jaką widziałem do tej pory w serialu to  :negan: i Aplha nadzy. Sądzę, że Magna i Connie przeżyją i  :daryl: je odnajdzie.

3
Sezon 10 / Odp: S10E05 ,,What It Always Is"
« dnia: 03 Listopad, 2019, 14:37:38 »
Dość fajny odcinek. Wszystkie sceny z  :negan: na +. Szkoda bardzo, że Negan zabijając Brandona użył kamienia a nie Lucille. Po zabójstwie Negan zaczął przypominać siebie z początku, pewnie to gra aby zyskać sympatię Szeptaczy. Bardzo byłem zdziwiony jak Gamma przyjęła pomoc od Arona.

4
Sezon 9 / Odp: S09E16 ,,The Storm"- FINAŁ SEZONU
« dnia: 01 Kwiecień, 2019, 12:27:52 »
Odcinek fajny pokazuję nową sytuacje jaką jest śnieg. Plus dla  :negan: za uratowanie z tej zamieci śnieżnej Judith i psa. Mam nadzieję, że Carol po "uratowaniu" Lydi która chciała dać się ugryźć szewndaczowi nie będzie wychowywać ją jako własne dziecko bo Lydia skończy tak jak reszta "dzieci" Carol. Najlepsze scena odcinka to zabawa śnieżkami i ta radość wszystkich po tym co przeszli w 15 odcinku.  :biggrin:
Głos w radiu na samym końcu skojarzył mi się z głosem  :mag:

5
Sezon 9 / Odp: S09E16 ,,The Storm"- FINAŁ SEZONU
« dnia: 01 Kwiecień, 2019, 00:08:14 »
Panie Adminie mogę coś napisać czy czekamy na 3:30 ?

6
Sezon 9 / Odp: S09E15 ,,The Calm Before"
« dnia: 24 Marzec, 2019, 20:57:33 »
Pewnie usunęli poprzedniego posta za zdjęcie kto jest na palu pewnie potraktowali to jako spojler choć odcinek już krąży w sieci.
A co do odcinka to cały odcinek oglądałem dość nerwowo wiedząc, że będzie płot z głowami naszych bohaterów (nie napiszę kto jest na palu bo pewnie znowu będzie potraktowane jako spojler) ale jak Carol wróci do królestwa to nie wiem czy na samym początku nie upierniczy głowy Lydii za to co jej matka zrobiła.

7
Sezon 9 / Odp: S09E14 ,,Scars"
« dnia: 18 Marzec, 2019, 10:55:14 »
Odcinek w całości poświęcony Michone i  :daryl: . W końcu dowiadujemy się co oznaczają te "X" na plecach  :daryl: i Michone oraz dlaczego ta dwójka jest taka pesymistycznie nastawiona i nie lubi przyjmować nowych ludzi do Aleksandri. Nie jest to efekt żadnej "wojny" czy "potyczki" między osadami. Michone jest tak dobroczynna wówczas, że przyjmuję jakąś swoją znajomą wraz z grupką dziećmi jednak nie wie, że oni przybyli po to aby porwać inne dzieci z Aleksandrii w tym Judith. Po całej akcji poszukiwawczej  :daryl: i Michone zostają złapani przez tą jej znajomą w jakiejś szkole, zostali skrępowani i jedno z tych dzieci wypala im "X" na plecach. Właśnie te wydarzenia sprawiają, że są bardzo nieufni.
W teraźniejszości, fajna scenka jak Michone z Judith jadą do Królestwa po drodze spotykają  :daryl:, Connie i zakochany. Judith tak na nich patrzy i aż chce się aby powiedziała "Wskakujcie na pakę ziomeczki"  :biggrin:
PS. Robi się nieciekawie, dwóch Szeptaczy odnajduję Królestwo.
Odcinek 8/10

8
Sezon 9 / Odp: S09E13 ,,Chokepoint"
« dnia: 11 Marzec, 2019, 19:49:24 »
Cytuj
ylko Daryl, do jasnej ciasnej, mogłeś zabić Betę z tego balkonu,
Teoretycznie tak ale ciekawe czy wiedział jak wygląda, a jeśli nawet widział to była trochę odległość a lunety przy kuszy nie ma.
Cytuj
jak nasz Beta z tego dołu wyjdzie. Jak myślicie?
Też chciałbym zobaczyć jak opuści ten szyb i mam nadzieję, że producenci to pokażą.

9
Sezon 9 / Odp: S09E13 ,,Chokepoint"
« dnia: 11 Marzec, 2019, 11:32:47 »
Odcinek dość dobry tylko ta końcówka ....
Zaczynając od Królestwa, które ma problem z nową małą grupką, nie wiem po co ją wprowadzają bądź co bądź po dogadaniu się z Królestwem może pełnić nawet ciekawą rolę z tym utrzymaniem przejezdnych dróg.
Akcja ratunkowa Daryla, Daryl dość sprytnie wabi Szeptaczy do budynku w którym się schronili, tradycyjnie giną wszyscy nasi antagoniści prócz Bety po którym nasunął mi się pewien cytat z polskiego filmu "A co on jest k.... robocop"  :biggrin: No nie ale upadek Bety chłopa który waży dobre 130 kg jak nie więcej w dół szybu windy na metalową klatkę windy kilkanaście metrów w doł  na plecy i głowę, po czym chłop kuśtyka ale się podnosi, bez jaj to złamanie kręgosłupa 100% no ale to TWD  :D.
Wracając jeszcze do naszej pary zakochanych, chyba pierwszy raz w życiu Lydia od kogokolwiek słyszy, że komuś na niej zależy.
Najzabawniejsza scena jak Lydia z Henrym się całują, widzi to Daryl i do nich wywala "Hej" a ci speszeni  :D

Mimo tej końcówki tak daję 7/10.

10
Sezon 9 / Odp: S09E12 ,,Guardians"
« dnia: 04 Marzec, 2019, 11:20:15 »
Kolejny bardzo dobry odcinek. Eugene doradcą ds. sercowych u Gabriela po prostu  :D. Zakochany Henry śledzi grupę Szeptaczy gdzie jest Lydia, to jest tak bezmyślne, że szkoda cokolwiek napisać. Widać, że Lydia coś poczuła nie tylko do Henrego ale też, że można w miarę normalnie i bezpiecznie żyć wśród osady, nie wyjawiła również matce, że Henry jej powiedział o Królestwie. Jednocześnie dowiadujemy się, że Alpha złamała zasady, że nie wracają po zaginionych lecz w tym wypadku wróciła po córkę i spotkało się to z buntem 2 osób które oczywiście Alpha zabiła. Daryl z Connie niczym badassy "nasyłają" szwendaczy na obóz Szeptaczy i tym samym ratują Henrego i Lydię. Odcinek 8/10

11
Sezon 9 / Odp: S09E11 ,,Bounty"
« dnia: 26 Luty, 2019, 17:58:26 »
Cytuj
Bardziej mnie rozwaliło jak sobie na spokojnie uratowali Connie z tym niemowlakiem. Wyszli, uratowali i wrocili. Tak chocby Alfy z szeptaczami nie bylo tuz obok.
Jak Connie wybiegła z pola kukurydzy to dwoch Szeptaczy wyciągnęło noże i szli w jej kierunku natomiast po chwili jest scena jak Alpha kiwa głową aby ją zostawili.

12
Sezon 9 / Odp: S09E11 ,,Bounty"
« dnia: 25 Luty, 2019, 10:05:21 »
Odcinek dość przyjemnie się oglądało. Na samym początku mamy lekki flashback jak Jesus i Tara spotykają Ezekiela i Carol. Przynoszą jakąś deklarację praw? ciekawe co w końcu się stało między osadami i co ciekawe po upływie tylko lat na tej karcie jest miejsce na podpis Sanktuarium. Co do akcji na Wzgórzu, Szeptacze zostawiając dziecko na pewną śmierć stracili już resztki człowieczeństwa. Nie wiem po co Alpha przyszła po swoją córkę, przecież ich relacji nie idzie nazwać matka-dziecko, Lydie traktuje jak zwykłą osobę w stadzie i nawet nie pozwala do siebie mówić "matko". Lydia po umyciu i nałożeniu nowych ciuchów wygląda bardzo ładnie. No ale niestety tego co się spodziewałem Lydia nie zostanie na Wzgórzu bo Szeptacza złapali Aldena i Luka i na nich wymieniają Lydię. Wracając do Ezekiela i Carol wracając już z zapasami i z kina na znaku jest czerwony znak, czy to jest granica Szeptaczy?. Końcówka to zapewne Daryl idzie na poszukiwania osady Szeptaczy. Odcinek dałem 6/10.

13
Sezon 9 / Odp: S09E10 ,,Omega"
« dnia: 18 Luty, 2019, 12:44:34 »
Lydia opowiada swoją historię z dzieciństwa oraz mamy retrospekcje prawie przez cały odcinek. Końcówka to pojawienie się Szeptaczy i koniec. Zgadzam się wypowiedzią powyżej, że wygląd Alphy przerażający. A co do zachowania Szeptaczy, zabili człowieka ze Wzgórza i się pod nim pojawiają, wystarczyło aby kilku ze Wzgórza miało broń i by było po kilku Szeptaczach jak i samej Alphy.

14
Sezon 9 / Odp: S09E09 ,,Adaptation"
« dnia: 11 Luty, 2019, 21:04:49 »
To co chciałem napisać o tym odcinku jest już powyżej napisane więc nie będę tego powielał. Natomiast, zdziwiła mnie jedna sytuacja, gdy Szeptacz zabił Jesusa aby zdjąć maskę Daryl musiał rozcinać szwy z tyłu głowy a maskę Lydi zdjął jakby w ogóle nic, czy to normalne, że jedni wiążą maski a inni Szeptacze nie ?

15
Sezon 9 / Odp: SE09E05 "What Comes After"
« dnia: 10 Listopad, 2018, 15:45:35 »
Być może te filmy będą częścią wątku w serialu, tak kiedyś było z tego co pamiętam z "Z archiwum X".

Strony: [1] 2