Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Voltix

Strony: [1] 2 3 ... 59
1
Sezon 10 / Odp: S10E15 - "The Tower"
« dnia: 05 Kwiecień, 2020, 23:48:12 »
,,Trudno mnie pokochać..." Księżniczko, pokochałem cię w minutę.
-Przyznam się, że byłem sceptycznie nastawiony, ale każda scena z Juanitą w tym odcinku wywoływała uśmiech na mojej twarzy. Była po prostu cudowna i naprawdę dobrze przedstawiona, Paola Lazaro świetnie się zaprezentowała.
Yumiko spada u mnie wśród lubianych postaci, Księżniczki tak się nie traktuje, Ezekiel bardzo wyrozumiały, a Eugene jak to on...
Scena z minami nowa w TWD, aczkolwiek były one już w Fear, lecz zdecydowanie gorzej zrobione u Morgana i spółki. Juanita dołącza do zespołu, coraz bliżej Commonwealth.
No ale Księżniczka nie wystąpiła w każdej scenie, więc olbrzymi spadek w dół.
-Negan i Lydia to była taka żenada, że szkoda strzępić ryja za przeproszeniem. Nie dość, że matka była oprawczynią Lydii, pozwalała innym ją gwałcić,to Negan powiedział, że ją polubił i uważa, że Lydia powinna mieć mu za złe... :facepalm:
W ogóle Negan ostatnio to jest parodia totalna. Nie akceptuje zabijania dzieci(Carl by się nie zgodził), gwałtów nie akceptuje, nie pokazano ich u Szeptaczy. Jeszcze w tym epizodzie stracił ,,jaja" i po prostu nie wiem, ale czegoś tak słabego nie widziałem od czasów Gimplowskich.
-Kelly i Carol trochę wymuszony wypad, ale co by nie powiedzieć ciekawa rozmowa, przekazująca pewne wartości.
-Daryl i Judith ok, wyprawa zwiadowcza fajnie przeprowadzona, młoda się uczy i napotyka Szeptaczkę, którą Daryl zabija. Tęskni wciąż za mamą, ostatnia rozmowa z Darylem wzruszająca.
-Aaron i Alden zostali złapani i gdzieś się zawieruszyli.
-Parodia nr.2 w postaci Bety wyglądającego ,,grobowo". Pomijając fakt, że pominięcie zauważenia hordy przez ocalałych i popłochu, ucieczki wyszło słabo, w czym bardzo przypomniało rzucanie koktajlami Mołotowa do pustej Alexandrii przez Zbawców w erze, cóż za zaskoczenie, gimplowskiej, to później jest jeszcze gorzej.
Cała horda podchodzi pod Wieżę, w ogóle nie przypomina to oblężenia Sanktuarium, tylko tyle, że trochę ich więcej... :facepalm:
Miała być słynna śmierć z pierwszego zeszytu wojny, zamiast pokazać oblężoną Alexandrię mamy oblężenie jakiegoś tam budynku, Negan obniżył poziom niesamowicie , pojedynku z Betą wciąż brak, dramaturgii brak, może jeszcze w finale Maggie wjedzie na białym koniu i będziemy mieli kolejną ekranizację odsieczy pod Rohanem, czy Winterfell.
Gdyby nie Księżniczka to oceniłbym ten odcinek na 4/10, czyli 2/5 bo się skraca. Tylko ona daje mi nadzieję na poprawę jakości serialu.10B zaczęło się dobrze, całkiem całkiem, potem słabiej, lepiej w 10x13, ale już po poziom spadł drastycznie. Nie wiem co się stało, czy Gimple sobie umyslił przejąć kontrolę i skrobnąć 4 odcinki, nie wyszło to dobrze.
Gdybym miał oceniać serialową adaptację wojny z Szeptaczami to dałbym 1. Dramat, po prostu, ta potyczka pod Hilltop, Beta udający Michaela Myersa i oblężenie budynku to ma być cała wojna? Litości...
Jeszcze został 1 odcinek, ale nie wiadomo kiedy go zobaczymy więc już podsumowuję wszystko, jeśli coś się pojawi, polepszy oczywiście ją zrewiduję, żeby nie było.
Sezon 10 miał świetne odcinki, jak 10x02, czy 10x07. Niestety nie udźwignięto tego w kolejnych i skończyło się na tym co jest. Nota za sezon 7,25/10. Praca domowa nie odrobiona, niestety twórcy nie wynieśli lekcji z niesławnej Wojny Totalnej.

2
Sezon 10 / Odp: S10E14 ,,Look at the flowers"
« dnia: 29 Marzec, 2020, 19:05:38 »
Aj,aj,aj...
Carol&Alpha:
-Zacznę od retrospekcji z Neganem. Zrobiona ciekawie, wyjaśniono plan tej dwójki całkiem dobrze.
Negan długo czekał, do czego jeszcze wrócę, a Carol nie chce dotrzymać  obietnicy i idzie do lasu.
Sceny z ,,Alfą" intrygujące, Carol drękana poczuciem winy, na co jej to było?
Między samobójstwem, a życiem wybiera życie, większych emocji nie było, wiedziałem, że przeżyje, aczkolwiek fajnie, że pokazano co siedzi w głowie Peletier. Nawiązania do poprzednich sezonów, Eda na plus.
Wyprawa do Commonwealth:
-No i tu zaczynają się schody. Wyjaśnienie Eugene'a, jak i cały wątek zrobione na szybko, po łebkach, byle w tym sezonie zdążyć. Porter nie powiedział wiele, tylko tyle, że gadał ze Stephanie i jest gotów podjąć ryzyko. Oczywiście wszyscy zgodzili się.
Wyjazd Ezekiela zrozumiały, Yumiko moim zdaniem dość wymuszony, potrzebna im prawniczka, jeśli będą podążać materiałem źródłowym. 3 osoby to bardzo dużo, szkoda, że Eugene sam nie pojechał. Jeszcze dodatkowo 2 z nich to liderzy Hilltop. Nawiasem mówiąc nikt nie wspomniał o odbudowie, wszyscy idą do Alexandrii, znowu wracamy do czasów, kiedy wszyscy ściśnięci byli w jednym miejscu?
Podróż ok, Eugene gada z Yumiko, Ezekiel coraz gorzej się czuje i traci konia. Wjeżdżają do Pittsburgh i widzą dziwacznie poubierane zombie...
Mam nadzieję, że nie zrobią z Księżniczki psycholki bawiącej się ze szwendaczami w rewię mody. Pojawia się ona, jak na razie nie wiele można o niej powiedzieć, mam nadzieję, że będzie tak samo wygadana jak w komiksie.
Beta:
-Moment ugryzienia jednego ze Szwendaczy zaskakujący, pokazuje jak wielkim wariatem jest "Half Moon", bo taki pseudonim miał Beta przed apokalipsą. Potwierdziły się plotki,że był muzykiem. Nie chcę wyjść na kogoś, kto chce trzymać się kropka w kropkę komiksu, nawet ciekawy pomysł,  tylko jak to wyjaśnia umięśnienie, siłę i atletyczność Bety? Może miał hobby, nie wiem...
Prawa ręka Alfu sprowadza Szwendaczy, by zadać ocalałym ostateczny cios. Nie wiem jak zreperował maskę, ale i tak ją zerwał po to, by znowu potem naprawić i teraz wygląda jakby połowę twarzy miał w ptasich odchodach...
Negan+Daryl:
Zonków w tym odcinku się uzbierało, że hoho. Były lider Zbawców wraca do miejsca, gdzie związał Lydię, zamiast jej na spokojnie wytłumaczyć o co chodzi, powiedzieć, żeby nie wychodziła zanim nie przyjdzie bo szuka jej 2-metrowy Półksiężyc. Nie, lepiej ją związać, na pewno nie będzie chciała uciec i nie nagada, że jesteś zły...
Daryl konfrontuje Negana,a ten opowiada mu o planie jego i Carol. Dochodzą do palów, ale Beta już łeb zabrał. Szeptacze wyskakują i uznają Negana za Alfę, a ten jak to ma w zwyczaju ,,nie śpieszy się" z załatwieniem ich.
Rozmowa z Darylem interesująca, szkoda, że Negan mówi o zabijaniu dzieci jako czymś nieakceptowalnym, przecież nie tak dawno, jak 3 sezony temu był gotów rozkwasić głowę Carla za nieposłuszeństwo Ricka... A wystarczyło zaadaptować scenę z komiksu, która okazała się jak widzę za mocna i powody takiej decyzji Negana byłyby wyjaśnione.
P.S.: Ciekawa scena z klatkami podczas podróży do Stephanie, nie wiem czy świadome nawiązanie do Hershela jr. z materiału źródłowego, ale jak tak to spoko.
Najsłabszy odcinek sezonu. 6,75/10.3
Sezon 10 / S10E14 ,,Look at the flowers"
« dnia: 27 Marzec, 2020, 20:17:43 »
Temat do wrażeń, dyskusji, przemyśleń na temat czternastego odcinka 10. sezonu TWD.

4
Sezon 10 / Odp: S10E13 ,,What we become\"
« dnia: 23 Marzec, 2020, 15:51:31 »
Angela Kang powiedziała kiedyś, że zabrało go CRM.
Cytuj
Kang confirmed to Business Insider that Heath was also traded by Anne supplies, saying: "That was kind of the intention that we had in the back of our heads this whole time.

5
Sezon 10 / Odp: S10E13 ,,What we become\"
« dnia: 22 Marzec, 2020, 19:02:32 »
Odtwórcze odcinki wychodzą TWD znacznie lepiej niż adaptacja materiału komiksowego.
-Alternatywna droga Michonne, gdyby nie uratowała Andrei podobała mi się najbardziej.
Bardzo chętnie zobaczyłbym więcej tego typu scen, może nawet miniserię (Marvel już taką planuje).
Negan ,,fizycznie" nie występuje, a mimo to jak zwykle jeden z najlepszych punktów epizodu. Michonne zamiast Simona, zabita przez Daryla i Ricka,dobrze, że zdecydowała się ocalić Andreę.
No i ,,rzeczywistość":
Virgil trochę nie powiedział całej prawdy Michonne, choć oczywiście ona była trochę naiwana.
Ja rozumiem wszystko Virgil, ale żeby ktoś wszystko za ciebie robił i być piątym kołem u wozu?
Ja rozumiem Virgil brak treningu, ale tak trochę wykorzystałeś tą Michonne.
Virgil grzebie żonę i córkę, ociąga się z szukaniem broni. Matka Judith decyduje się szukać sama, ale Virgil zamyka ją w celi. Rozmowa z pozostałymi więźniami ciekawa, wyjaśniająca stan Virgila i jego zmianę.
Nie powiem Virgil, zaimponowałeś mi tymi ziołami halucynogenkami. Najlepsze sceny odcinka,oprócz alternatywnej rzeczywistości. Nie wiedziałem, czy rozmowa z Virgilem była prawdziwa, czy nie. Siddiq pojawia się po raz ostatni, Michonne torturowana przez wizje. Virgil postąpił niestety dla niego o krok za daleko, a Michonne to wykorzystała.
Żona Ricka decyduje się darować mu życie, czym idzie w ślady zaginionego męża. Chwilowa zamiana ról, wygląda na to, że Virgil chciał dobrze, jemu te zioła pomagają. Wyprawa na ostatnią łódź przy wyspie,
Michonne znajduje buty Ricka(?) i jakiś malunek?
Nie wiem, czy to Michonne i Judith na tym rysunku, ale Rick nie mógł tego w takim razie narysować, gdyż nie widział jej odkąd była niemowlakiem. A jeśli to Carl to słabo wyszedł. W takim razie kto to naszkicował na komórce(?) Virgil? Ktoś z CRMu?
Mówiąc nawiasem, to Virgil wspominał o ludziach, którzy przynieśli zarazę. Czy to też CRM? Czy Rick maczał w tym palce?
Virgil ,,nic nie wie", broni brak, Michonne odpływa, a jej towarzysz zostaje przy żonie i dzieciach. Nie wiem co o nim myśleć, ale jego postać podobała mi się i chętnie zobaczyłbym go w większej ilości epizodów.
Rozmowa Michonne z Judith w czasie nieokreślonym, ale z tego co młoda mówiła prawdopodobnie po obcięciu główki Alfy. RJ po raz chyba pierwszy coś tam powiedział, fajnie. Michonne mówi Judith o swoich przemyśleniach, a ta namawia mamę, aby poszukała zaginionego Grimesa.
Ciężkie rozstanie, ale w miarę to wyjaśnili znośnie, aczkolwiek ja na poszukiwanie igły w stogu siana bym się nie zdecydował.
Ostatnia scena, Michonne zrywa z przeszłością i decyduje się pomóc ocalałym. Przed nimi armia koni i osób na nich siedzących, czy to CRM, czy Commonwealth? Dowiemy się może od SMG podczas Talking Dead.
Wszystko wskazuje na to, że Michonne dołączy do Ricka w filmach ,,widmo", o których nie było wieści od półtora roku. Bardzo przewidywalne zakończenie wątku tej postaci w serialu, czy to dobrze, ocenię po wspomnianych filmach.
Pożegnanie wyszło dobrze, cały odcinek poświęcony postaci Michonne. Jeden z najlepszych odcinków 10B. Teraz przed nami Beta i koniec ,,wojny", oby dobrze zamknęli ten wątek. 9,25/10.
 

Cytuj
Ciekawi mnie tylko czy scena z klęczącymi została nagrana od nowa czy komputerowo zmieniona

Prawdopodobnie sceny z Neganem zostały dograne, a z klęczącymi użyte ponownie, albo trochę przemodelowanie, widać to w momencie, kiedy Michonne spotyka się twarzą w twarz z Grimesem. Na pewno nie ściągali wszystkich od nowa, scena z Andreą to również materiał nakręcony wcześniej.

6
Ogólnie / Odp: AMC wstrzymuje pracę na planach TWD i FTWD
« dnia: 21 Marzec, 2020, 17:18:55 »
Koronawirus wpłynął również na kolejny spin-off TWD- TWD: World Beyond. Serial miał mieć premierę dnia 12 kwietnia, w dniu zakończenia 10. sezonu TWD, niestety na 1 odcinek będziemy musieli jeszcze poczekać. AMC nie ujawiniło nowej daty premiery.
Link do źródła: Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

7
SPOJLERY / Odp: 1 sezon
« dnia: 19 Marzec, 2020, 15:07:38 »
Oficjalnie: CRM= Civic Republic Military. Oprócz potwierdzenia pełnej nazwy, sneak peek.

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

8
Artykuły, newsy, galerie / Odp: The Walking Dead na wesoło :D
« dnia: 18 Marzec, 2020, 17:35:49 »
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

9
Ogólnie / Odp: Gdzie mozna obejrzeć 10 sezon
« dnia: 17 Marzec, 2020, 09:50:09 »
Wszystkie powyżej i freedisc.pl

10
Sezon 10 / Odp: S10E12 ,,Walk With Us"
« dnia: 15 Marzec, 2020, 22:54:11 »
Dobry odcinek,ale mam kilka zastrzeżeń
- ,,Bitwa" o Hilltop słabiutko, tylko 20 minut max poszło na to przez te 2 odcinki, rozumiem mały budżet, ale można było to zrobić lepiej.
Wszyscy uciekają, rozdzielają się w ciekawe pary.
-Pojawienie się Magny mocno mnie zaskoczyło, początkowo nie wiedziałem że to ona,bardzo się cieszę, że  przeżyła, wolę ją niż Connie mimo wszystko.
-Alden w końcu przestał być dupkiem i pozwolił Magnie potrzymać siostrzeńca. Dobrze, że mogła pobyć z nim trochę przed śmiercią.
-Próba odkupienia win Gammy, Beta kończy jej życie. Zaskakujące, że oderwała mu część maski, od innego Szeptacza mamy dowód o Becie-celebrycie. Alden uwalnia Gammę od bycia ,,strażnikiem", a Beta ucieka. Ciekawe, myślę, że dobrze się stało, z czasem to z Gammy byłby Dwight 2.0, a tak mamy postać zupełnie inną.
- Earl ugryziony, bez zaskoczenia, po jego długim czasie antenowym można było się tego domyśleć. Niestety, nie uszkadza mózgu i powraca, traumatyczne przeżycie dla Judith, Daryl
otacza ją opieką.
- Eugene próbuje naprawić radio, fajna rozmowa z Carol, rzadko te dwie postaci mają sobie coś do powiedzenia.
- Yumiko rozmawia z Magną o jej przeżyciach i konfrontuje  Carol. Byłem mocno zaskoczony uderzeniem w Peletier, myślę jednak, że sobie zasłużyła i naprawdę brawa dla Yumiko za to, że się odważyła, gdyż dotychczas Carol była wręcz nietykalna.
Chyba wszystko, to teraz Szeptacze
-Alfa wygrywa bitwę,lecz nie znalazła Lydii. Super, że w końcu usłyszeliśmy słynną ksywkę ,,Frowny McTwoKnives" z komiksu.
- Negan bawi się ze Szwendaczami, widać, że nie pasuje do grupy Alfy. Lydia pojawia się, a on decyduje się ją pojmać. Nie wiem, po jakiego grzyba ją związał, mógł ją po prostu zostawić w tej szopie czy czymś, powiedzieć co biega, tym bardziej, że to było kompletnie gdzie indziej. Myślę, że Lydia nie powstrzymałaby go od popełnienia czynu, a została narażona na niepotrzebny stres.
- No i wydawało się, że Alfa zabije Lydię, Negan grał na zwłokę najdłużej jak mógł, ciekawe dialogi o przeszłości lidera Zbawców i ideologii Alfy.
- ,,Myślała Alfa o swej Lydii, ale łeb jej ucięli"
Podoba mi się, że Negan był tym, który ostatecznie zgładził liderkę Szepczących. Dużo bardziej żal mi Alfy niż w komiksie, widać było, że darzy Negana ,,większym uczuciem" niż innych, a ostatni pocałunek i to, że ją zabił tak znienacka przypomniał mi trochę czyn znanego z Gry o Tron Jona Snowa, oczywiście tylko sytuacyjnie, bo tam cała otoczka i powody były inne.
- Carol otrzymuje głowę, wynika z tego, że to ona uwolniła Negana z celi. Ciekaw jestem, jak Peletier  przekaże to innym i co stanie się z Neganem.
-,, Nie spieszyłeś się". W 100% się zgadzam z Carol w tej akurat w kwestii, można było to zrobić wcześniej, na pewno były okazje. Zostaje jeszcze Beta, więc mam nadzieję, że wojna nie jest skończona i zobaczymy teraz jak z byciem liderem poradzi sobie prawa ręka poprzedniego. Wciąż czekam na pojedynek z Neganem.
Teraz pożegnanie Michonne,a potem zobaczymy. 8,75/10.11
Sezon 10 / S10E12 ,,Walk With Us"
« dnia: 14 Marzec, 2020, 12:45:46 »
Temat do wrażeń, dyskusji, przemyśleń na temat dwunastego odcinka 10. sezonu TWD.

12
Sezon 10 / Odp: S10E11 ,,Morning Star"
« dnia: 08 Marzec, 2020, 20:13:34 »
Przyjemny, fillerowaty epizod, ale nie wiele więcej.
Szeptacze:
-Scena, gdy Negan i Alfa biczują się wzajemnie zaskakująca. Negan dostaje maskę, staje się pełnoprawnym członkiem Szeptaczy. Daryl poznaje go po charakterystycznym blokowaniu dróg, mimo iż Negan starał się wyperswadować Alfie zamiar zniszczenia wszystkich, pozwolenie na poddanie się, nie optuje dalej przy swoim, kiedy liderka decyduje inaczej.
 Zmarginalizowana rola Bety, Negan aktywnie współpracujący z Szeptaczami mi się nie podobają, uważam, że taka zmiana wyszła na gorsze.
Hilltop:
-Kolejne rozmowy Eugene'a z osobą w radio, więź coraz bardziej się zacieśnia. Wcześnie została odkryta ich korespondencja, jednak i tak zostało umówione spotkanie. Porter prawie pocałował Rositę, lecz tego ostatecznie nie zrobił, widać, że zakochał się w osobie z radia, której nigdy nie widział, a z Espinosą będzie teraz prawdopodobnie w relacji przyjacielskiej.
- Ezekiel otwiera się przed Carol i Darylem. Fajnie, że dostał więcej czasu antenowego.
- Alden zachowuje się dziwnie, chyba już mu się zapomniało, że kiedyś sam stał po ,,złej" stronie Zbawców.
- Earl dostał sporo czasu antenowego, a znając TWD nie wróży mu to długiego życia w serialu.
- Gamma otwarcie walczy przeciwko swoim, szkoda, że nie zobaczyliśmy reakcji Lydii na jej przybycie.
-Dobra, emocjonalna rozmowa Carol z Lydią
-Przygotowania w tle piosenki wyszły dobrze.
-Wzruszająca rozmowa Judith z Darylem, oboje troszczą się o siebie, Dixon martwi się o swoje życie.
-Krótka scena Dixona przy grobach nawiązująca do podobnej sceny z Rickiem, w którymś z wcześniejszych sezonów, krótko, a treściwie i wzruszająco z Carol.
- No i ,,bitwa", a raczej jej początek. Do pierwowzoru się kompletnie nie umywa, pamiętam to napięcie, dramaturgię z komiksu, tutaj mamy początek, ale słabo. Strzały w momencie, kiedy większość ważniejszych walczących jest poza murami, Judith prawdopodobnie została, więc będzie prawdopodobnie ratunek, ale na razie mnie to nie porwało, myślę, że niepotrzebnie zaczynała się bitwa w tym odcinku, może lepiej byłoby zrobić cały odcinek tylko o niej.
 Zobaczymy jak się to rozwinie, na razie mój telewizor nie jest stopiony, ale może się to zmieni.
8/10.13
Sezon 10 / S10E11 ,,Morning Star"
« dnia: 08 Marzec, 2020, 13:02:01 »
Temat do wrażeń, dyskusji, przemyśleń na temat jedenastego odcinka 10. sezonu TWD.

14
Sezon 10 / Odp: S10E10 ,,Stalker"
« dnia: 03 Marzec, 2020, 20:32:24 »
Cytuj
Jakim cudem kilkanaście osób bez profesjonalnego sprzętu, umiejętności, planów, zrobiło podkop w środku lasu na kilkaset metrów (?),
Kto powiedział, że nie mają profesjonalnego sprzętu?
Cytuj
Gdzie wyrzucali tony ziemi?
Cytuj
Alfie brakuje ludzi do pilnowania granic, ale podkop konkretny zrobili i wymierzyli go idealnie w grób Dantego. Kiedy i jak ?
Kto powiedział, że to oni zbudowali ten tunel? To raczej Dante wymierzył grób pod podkop na Teutatesa... :facepalm:
Kto powiedział, że to nie jest tylko mała odległość prowadząca do kanałów Alexandryjskich?
Cytuj
I do cholery dlaczego tunelem kopanym jak mniemam przez długie miesiące... poszła tylko jedna osoba?
A po kij więcej? Sam Beta wystarczy za 10, a mniejsze szanse na złapanie są.
Cytuj
To robi się powoli żałosne. Tylko czekać aż z nieba nadlecą kosmici.
Sezon 8 pan widział? Jak nie, to ,,polecam" nadrobić.

15
Sezon 10 / Odp: S10E10 ,,Stalker"
« dnia: 02 Marzec, 2020, 14:40:11 »
Dobry poziom utrzymany.
Daryl&Alpha
Moim zdaniem najsłabszy element odcinka. Oboje mocno siebie poranili i przez kilka godzin leżą w stacji benzynowej. Rozmowa Alfy z Darylem dobra, liderka Szeptaczy nadal trzyma się swojej filozofii.
Lydia nadchodzi, Alfa chce, aby przejęła ster, lecz jej córka nie zgadza się. No i Szeptacze odnajdują później Alfę, "credo" tejże grupy świetne, nadal powoduje gęsią skórkę.
Nie wiem jak Lydia była w stanie przeciągnąć Daryla do lasu, może to była bliska odległość. Chociaż Dixon nie waży pewnie zbyt dużo, więc nie wiadomo...
Alexandria
Koszmar Rosity i Beta pod ziemią wprowadziły nastrój grozy.
Gabriel nie wierzy Gammie, jednak ona później wyjawia mu prawdę. Podoba mi się przemiana Ojca Gabriela w lidera, chociaż trochę przesadził z tym obcinaniem palców.
Rozmowa Gammy i Judith ciekawa, trochę o przeszłości tej drugiej i o metodach Alfy się dowiedzieliśmy.
Fałszywa wiadomość o hordzie dobrze wymyślona przez Szeptaczy. Beta jak Michael Myers najlepszym punktem odcinka. Próba wyciągnięcia Gammy z celi i cała konwersacja interesująca i trzymająca w napięciu.
Judith strzelająca do Bety zaskoczyła, okazuje się, że ma on kamizelkę kuloodporną. Mary gotowa poświęcić się dla Rosity pozytywnie zaskoczyła.
Dantemu udało się jeszcze zaszkodzić ocalałym, Aaron wraca do Alexandrii. Fajnie, że Rosita odezwała się do Mary, może była Szeptaczka zacznie się aklimatyzować.
Ciekawe jak sytuacja się rozwinie, czekam na bitwę o Hilltop. 9/10.

Strony: [1] 2 3 ... 59