Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Niforius

Strony: 1 [2] 3 4 5
16
SPOILERY / Odp: Sezon 8
« dnia: 26 Marzec, 2017, 23:08:03 »
W 7 sezonie już kilka razy przypomnieli, że Negan ma kilka posterunków. A przecież nie może zabraknąć zapychaczy bo strzelać co odcinek na pewno nie będą  :biggrin: Stawiam też, że złomiarzy tak szybko się nie pozbędą. Dlatego spokojnie 8 sezon można nazwać Wojną totalną :D

17
Sezon 7 / Odp: The Walking Dead S07E14 - "The Other Side"
« dnia: 26 Marzec, 2017, 01:23:42 »
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Ja myślę że ta sylwetka z końcowej sceny to definitywnie Daryl, bo poprzednio pytał o dziewczyny w Hilltop. Możliwe jednak, że Dwight zajął jego miejsce.


Pokazali scenę w której Daryl pyta dziewczyny by zmylić widzów którzy mimo 7 sezonów ciągle dają mogą sie na to nabrać(I to nie jest kierowane do Cb) żeby po chwili stwierdzić " o cholera, to jednak Dwight!!!". Druga sprawa to już by było totalne przegięcie jakby pokazali w ciemności postać z kuszą po czym w następnym odcinku okazało się, że to Daryl i co potem? Po co był ten clifchanger? A trzecia sprawa, wystarczy spojrzeć na sylwetkę. Daryl jest lepiej zbudowany.

18
Trochę nie rozumiem, Sasha nie mając innego wyjścia popełni samobójstwo poprzez połknięcie tej trucizny?

19
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Tylko teraz pytanie jak zamaskować ciążę?

Na Lewandowską.

20
SPOILERY / Odp: S07E12
« dnia: 02 Marzec, 2017, 21:49:17 »
Zdjęcie przed odpaleniem filmu idealnie pokazuje obraz zbuntowanej Rosity w 7 sezonie :D

Nawet blizna goi się szybciej niż blizny Ricka po bójce z Pete'em xD

21
SPOILERY / Odp: S07E12
« dnia: 27 Luty, 2017, 19:34:21 »
Rick coraz dłuższa broda a to oznacza, że następne odcinki będą coraz krwawsze. Bo już tradycją jest, że Rick musi chociaż raz zachlapać  ją krwią  :wow:

22
Sezon 7 / Odp: The Walking Dead S07E10 - "New Best Friends"
« dnia: 26 Luty, 2017, 18:15:20 »
Oni już kilkakrotnie przypominali, że Negan oprócz głównej bazy ma swoje inne posterunki (czyt. musimy czymś zapełnić następny Sezon).

23
Sezon 7 / Odp: The Walking Dead S07E09 - "Rock In The Road"
« dnia: 13 Luty, 2017, 18:06:59 »
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Odcinek trzymał w napięciu ale dopiero tak od połowy jakoś. Ta akcja z liną nawet ciekawa, ale potem jak Rick z Michonne się chcieli dostać do auta to trochę bez sensu. Niemożliwe jest raczej by w takiej sytuacji żaden zombiak nie ugryzł Ricka.
Ciekawe kogo Rick na końcu ujrzał, że tak się uśmiechnął. Kogoś z poprzednich sezonów? Nie ma raczej takiej osoby oprócz tego Meksyka z pierwszej serii co z rodziną odjechał. Hmm...

Uśmiech Ricka spowodowany jest tym, że w momencie w który mało jest chętnych do walki ze zbawcami nagle Bóg zrzuca mu pod nos grupę która nie dość, że jest dość spora to jeszcze posiada całkiem niezłe uzbrojenie. Po prostu zobaczył w nich potencjał do wspólnej walki ze zbawcami. Pytanie tylko, czy sie zgodzą współpracować :P

24
Judith według tego też nie ma w 8 odcinku :P

25
SPOILERY / Odp: S07E07
« dnia: 03 Grudzień, 2016, 16:22:51 »
Czyli, wszystko wskazuje na to, że scena z próbą zabicia Negana będzie w 8 odcinku? Czy jednak filery na to nie pozwolą i przesuną to na finał?

26
Sezon 7 / Odp: The Walking Dead S07E02 - "The Well"
« dnia: 30 Październik, 2016, 23:22:09 »
Koło 3:00 jest na AMC

27
SPOILERY / Odp: S07E02
« dnia: 24 Październik, 2016, 21:54:51 »
Ale czekajcie, czy Rick nie mówi w promo, że Negan karze mu wyczyścić lucillie? Druga sprawa, że jest w kurtce i bez Daryla. Bo jak wiemy, w tym samym czasie robi za psa w Sanktuarium.  Wiemy też ze spoilerow, że w 4 odcinku jest w Alexandrii ale już z Darylem. Do tego ma okulary i zwyklą koszule. Więc wydaje mi sie, że w drugim odcinku będą jego pierwsze odwiedziny i przy okazji  karze Rickowi wyczyścić swój kij. Rick pewnie bez wachania zgodzi sie na to, na co Negan odpowie:W 4 odcinku pewnie znowu ich odwiedzi by odzyskać swoją zabawkę ale tym razem z Darylem.

Zresztą  bez sensu jest robić promo do drugiego odcinka zawierające sceny z 3 i 4 xD

28
SPOILERY / Odp: S07E02
« dnia: 24 Październik, 2016, 12:05:41 »
Co sie orientuje ze spoilerow, to 2 odcinek miał byc w calosci poświęcony  :daryl: w Sanktuarium Negana. 3 Odcinek Morgan-Carol-Ezekiel a 4 odcinek wizyta Negana u Ricka. A tu jednak zapowiada sie kombo

29
Sezon 7 / Odp: The Walking Dead S07E01 - "The Day Will Come When You Won't Be"
« dnia: 24 Październik, 2016, 05:43:32 »
Nie pasowało by ponieważ jak miał Rick z nim walczyć. Żeby kolejna osoba zgineła? Przez taki wybryk przecież jej ukochany zginął...Bardziej mnie rozwaliła jej reakcja jak Daryla zabierali :D Ona chyba najbardziej to przeżyła i jestem ciekaw czy serio było jej jego żal czy bardziej tego, że sama chciała się nim zająć XD

Co do odcinka to rewelacja. Super dobrana muzyka, super wyszły tortury Negana nad Rickiem. Super gra aktorska Jeffreya! Szczerze to po finale 6 sezonu miałem średnie odczucia co do jego gry. Znaczy bardziej mi on przypominał takiego wujka który który próbuje być Neganem. Po tym odcinku stwierdzam jednak, że wole serialowego Negana. Jego wesołe zachowanie gdy tłukł naszych bohaterów - epickie.

I ta ostatnia scena...:(


BTW. Z tego co zrozumiałem to w następnym odcinku mamy Ezekiela, Negana w Alexandrii i Daryla w Sankturaium? Czy to było jakieś specjalne promo pokazujące co sie wydarzy w następnych 2-3 odcinkach?

30
Przerąbane teraz będzie miała paczka Ricka. Glenn nauczył się zabijać to go zatłuczą, to samo naszego komando - rudego który idealnie by pasował do wojny z Neganem :) Carolce odechciało sie być Rambo akurat w takiej sytuacji, do tego będzie kilka odcinków na wózku zapierniczać. Daryl który ostatnio strzela z Bazooki, teraz będzie robił na kulawego psa Negana. Dobrze chociaż, że father Gabriel nauczył sie strzelać do leżących. Mamy jeszcze Morgana który w ostatniej chwili pociąga za spust oraz Tygrysa.

Strony: 1 [2] 3 4 5