Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Niforius

Strony: 1 2 [3] 4 5
31
Za duże na pierścionek, porównaj sobie z kamieniami. Już prędzej to żuchwa :P

Mi się wydaje, że pokazali takiego Sneak Peek'a żeby strollować tych którzy nie czytają TSDF. Czyli zabiliśmy Daryla(ponieważ obok rozwalonej czachy leży ten koc czy co którym owineli go po postrzale) a teraz utniemy Rickowi rączkę :D

32
Sezon 6 / Odp: S06E16 Finał Sezonu "Last Day On Earth" - Wrazenia
« dnia: 23 Sierpień, 2016, 20:52:11 »
Już się pojawiło w temacie o Neganie.

33
Pierwszy (chyba) oficjalny poster 7 sezonu.

34
Sezon 6 / Odp: Kto dostał pałą - przewidywania.
« dnia: 05 Kwiecień, 2016, 00:23:11 »
W filmiku wyciętym w listopadzie było widać że Negan wali w jakąś "kanapę" na której jest kamera xd. Więc jeśli to Carl to albo ta "kanapa" go ma przypominać albo poprostu efekt dodany komputerowo xd Ale co do efektów to krew im słabo wyszła więc to napewno czyiś cień. Może gdy Carl umrze to Judith zajmie jego rolę w komiksie? Ale raczej nie bo jest ona za mała ;// No chyba, że przenieśli by akcje o kilka lat do przodu gdy Rick jest na usługach Negana no ale to raczej beznadziejnie by im wyszło, chodz w sumie....Judith po latach chcąca zemsty na Neganie za Carla :D:D:D

35
Sezon 6 / Odp: Kto dostał pałą - przewidywania.
« dnia: 04 Kwiecień, 2016, 14:44:55 »
Stawiam na Abe ponieważ:

-Jego można powiedzieć " pożegnanie " z Eugene'm
-Gadanie o tym, że chce się ustatkować . Niby taki komiksowy odpowiednik - rozmowa Glenna z Rickiem o dziecku
-Scena w której Negan podchodzi do niego a ten bez strachu gotowy na śmierc :D
-Po wyliczance gdy Negan mówi, że mogą płakać itp....To w trakcie gatki spoglda na lewą stronę potem na prawą wiec to napewno nie Eugene ani Glenn.
-Gdy już go leje kijem ten ani razu nie krzyknął z przerażenia
-Gdy Negan wybrał ofaiarę w tle widać las a gdy patrzył na Ricka było widać Camper albo jakiś pojazd.

Ale to tylko moje przewidywania i pewnie sie nie sprawdza :D

36
SPOILERY / Odp: S06E16 "Last Day on Earth" -Spoilery
« dnia: 03 Kwiecień, 2016, 19:00:37 »
W tym nagraniu słychać sporo żeńskich krzyków. Wiemy akurat, że Rosita jak i Sasha są zwiazane z Abe'm. Nawet gdzieś na necie jakiś turek napisał, że Abe dostanie lucillie. Ludzie go wyśmiali. Wcześniej napisał przed ocinek że dojdzie do pocałunku między Tobinem a Carol i sie sprawdziło. Spokojnie, już tylko/aż 4 godziny do premiery odcinka :d

Z drugiej strony, pozbywanie w komiksie  charakterystycznego żołnierza jak Abe to był moim zdaniem błąd. Tym bardziej przed samą wojną z Neganem gdzie ta postać mogła by się sprawdzić.

37
SPOILERY / Odp: S06E16 "Last Day on Earth" -Spoilery
« dnia: 31 Marzec, 2016, 18:59:46 »
W spoilerach było napisane, że Negan pyta Maggie czy by nie ukoić jej cierpień poprzez zabicie. Na nagraniu słychać, że raczej mówi do Carla więc jakaś szansa, że spoilery okażą sie fałszywe xd Nie no kogo ja oszukuje. Mam nadzieję, że uchylą rąbek tajemnicy co do jego ofiary po napisach końcowych

BTW włączyłem teraz tv i odrazu na ekranie pojawił mi się Jeffrey w ubraniu doktora......Za dużo na dzisiaj tych Neganów xD

38
SPOILERY / Odp: S06E16 "Last Day on Earth" -Spoilery
« dnia: 31 Marzec, 2016, 15:11:11 »
Szczerzę to moim zdaniem każdy słyszy to co chcę słyszeć. Tam jest taki "burdel" z tymi głosami, że można łatwo sie pomylić. Jedno jest pewne, na pewno Negan mówi "cholera, przyjmujesz jak mistrz!" ;d

Najbardziej dziwi mnie głos niemowlęcia w 10:46. Słychać go i to dosyć dobrze.

39
SPOILERY / Odp: S06E16 "Last Day on Earth" -Spoilery
« dnia: 31 Marzec, 2016, 12:56:31 »
10:46 - tam słychać w tych krzykach głos płaczącego niemowlaka oO Wgl te głosy nie pasują do grupy Ricka. Drą sie jakby ktoś ich ze skóry obdzierał albo palił żywcem.  Może ofiara słyszy duchy ofiar Negana? nie wiem....ale przerażająco to brzmi :d

40
SPOILERY / Odp: S06E16 "Something to Fear" -Spoilery
« dnia: 25 Marzec, 2016, 14:10:57 »


Zdjęcie jest od tygodnia. Patrząc na ubiór (charakterystyczna chusta ) na 99% to nie fake

41
SPOILERY / Odp: S06E16 "Something to Fear" -Spoilery
« dnia: 25 Marzec, 2016, 08:05:25 »
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

Zwiastun Finału, jest Trevor z GTA, jest Rick który chce sie z nim dogadać , jest Negan w czerwonej chuście jak na zdjęciu które wyciekło, jest Aron....Spoilery sie sprawdzają :D

42
SPOILERY / Odp: S06E16 "Something to Fear" -Spoilery
« dnia: 24 Marzec, 2016, 18:51:53 »
Jeśli ofiare Negana zobaczymy dopiero w 1 odcinku 7 sezonu to pewnie i tak scena ta już jest nakręcona. Więc mają tyg żeby to zmontować xD Wgl da radę tak zrobić? Żeby obyło się bez przesunięć, np. dodać pod koniec kwestie Ricka mówiącego "Zabiję cie,  nie dzisiaj, nie jutro ale Cię zabiję" (która już pewnie też jest nakręcona)?

43
SPOILERY / Odp: S06E15 "East" - spoilery
« dnia: 24 Marzec, 2016, 03:17:39 »
TSDF Official: Bits for Episode 6.15 "East"! A big thanks to Scott Gimple's Balls for the info.
- The opening scene shows blood on the ground in the middle of a road.
- Carl is looking at a pistol with a baseball bat and barbed wire carved into the handle.
- Carol is packing a bag. She hides it and Tobin enters her room. A kiss happens, and then the next morning Tobin is seen in her bed.
- Michonne leaves Rick in bed as she has a shift to do.
- Daryl leaves ASZ on his bike. Glenn, Michonne, and Rosita get in a van to go after him. Rosita says she's knows where he's going. Glenn looks back at Maggie as they drive off.
- Tobin tells Rick about Carol's departure. Rick and Morgan leave in search of her.
- Carol runs into some trouble on the road. Her tires get blown out by a group of men. She goes into disguise mode, pretending to be helpless. She is able to kill some of them with a hidden gun. She then impales a guy on a stick. A second guy appears to be alive and after a gunshot the shot goes black. Blood is seen on the floor (this is the same shot from the opening sequence)
- Morgan and Rick stumble across Carol's car and discovers the dead Saviors. They follow a blood trail and find a walker who they believe could be Carol. It's not.
- An armored man appears while screaming about incoming walkers and runs towards a barn. Rick points his gun at this man, but Morgan pushes him out of the way so he can escape. Morgan then confesses about how he tried to help the Wolf and change him.
- Rick tells Morgan that Michonne stole his protein bar as he leaves to head home. Morgan is left to find Carol on his own, which is what he wanted.
- A third survivor who was wounded by Carol appears from behind some bushes back at the car wreck. He heads in the direction of where Rick and Morgan went (towards the barn).
- Maggie asks Enid for a haircut, to which she obliges after being a little hesitant. Maggie starts getting stomach pains.
- Rosita, Glenn and Michonne find Daryl. Rosita goes with Daryl to find Dwight but Glenn and Michonne head home. Glenn and Michonne eventually get surrounded by Saviors.
- Daryl and Rosita find Glenn and Michonne tied up. Glenn shakes his head to signal to Daryl to stay back.
- The episode ends with Dwight and his Saviors ambushing Daryl from behind. Dwight shoots Daryl as he turns around and blood is splattered on the camera. Screen goes black and you hear Dwight say, "You'll be alright."
Thanks to TWD Latino Official for the pic!

44
SPOILERY / Odp: S06E16 "Something to Fear" -Spoilery
« dnia: 24 Marzec, 2016, 01:45:16 »
AMC kazało TSPDF usunąć posta dotyczącego 16 odcinka. Kiepsko to widzę.

45
SPOILERY / Odp: S06E16 "Something to Fear" -Spoilery
« dnia: 23 Marzec, 2016, 19:55:31 »
Patrząc na trailery poprzednich sezonów sugerujące współpracę z Garethem albo zaciętą rywalizacje między Rickiem a Morganem, zwiastun 7 sezonu będzie obejmował sceny ze wszystkimi którzy występowali w wyliczance. A po premierze nie będzie połowy tych scen na ekranie xD

Strony: 1 2 [3] 4 5