Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - chainsaw

Strony: 1 [2] 3 4 ... 12
16
Postacie / Odp: Negan
« dnia: 29 Lipiec, 2017, 14:53:54 »
Cóż, większe wrażenie mimo wszystko Negan robił na mnie, kiedy jego background był spowity aurą tajemnicy i niedopowiedzeń. Myślę, że znacznie lepiej by było utrzymać jego story w takiej formie jednozdaniowych wrzutek, które czasami się nawet wykluczają nawzajem (coś jak Nolanowy Joker), ale wiadomo że to skok na kasę. Te zeszyty pewnie rozchodziły się jak świeże bułeczki, a Gimple i spółka już pewnie mają rozpisany specjalny godzinny odcinek z retrospekcjami Negana  :roll:  Kirkman poszedł na łatwiznę, 90% tej historii pewnie każdy z nas miał już wcześniej w głowie, bo to w gruncie rzeczy kalka za kalką, zaczynając od tego że największy s**** przed apokalipsą nie był żadnym gangsterem, no kto by się tego nie domyślił?

17
SPOILERY / Odp: Sezon 8
« dnia: 23 Lipiec, 2017, 18:41:26 »
Zero to jest chyba Eugena w trailerze, może coś przeoczyłem.

18
Ogólnie / Odp: Dokąd zmierzasz Fear?
« dnia: 16 Lipiec, 2017, 20:06:56 »
Brakuje bohaterów. Właściwie jednego, bo Fear to tuzin postaci, które świetnie/dobrze sobie radzą na drugim planie czy dostając jeden odcinek skupiający się głównie wokół nich, ale ten serial nie ma lidera, wystarczy spojrzeć na plakaty. Nick ubabrany krwią wygląda efektownie, no ale trudno go nazwać leadem w Fear. To jest podstawowa sprawa, żeby wskoczyć na wyższy pułap widowni. Travis miał szansę nim zostać, ale akurat kiedy poczyniono pewne kroki w tym kierunku, aktor się wymeldował z serialu  :rotfl:

19
SPOILERY / Odp: Sezon 8
« dnia: 15 Lipiec, 2017, 14:01:44 »
Dzięki za rozwinięcie, nie wiedziałem że Darabont cieszył się "złą sławą" od dawna. Myślałem że cała sprawa jego zwolnienia była raczej taką wojenką szpiegowską, a teraz mamy obraz otwartego konfliktu na planie.

20
SPOILERY / Odp: Sezon 8
« dnia: 14 Lipiec, 2017, 20:35:11 »
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
opublikowane przez AMC maile Darabonta ktore raczej zadziałały na ich niekorzyść w związku z toczącą się batalią sądową
Możesz rozwinąć tę myśl? Bo według mnie te maile raczej pokazały, że Darabont z czasem stał się wrzodem na tyłku stacji i broniąc swojej wizji zaczął niemalże sabotować produkcję serialu. Ciężko udowodnić w sądzie kwestie artystyczne, a on przez soczyste cytaty wyszedł na awanturnika, który z korporacyjnego punktu widzenia wręcz sam się prosił o zwolnienie.

21
Sezon 3 / Odp: Fear the Walking Dead S03E06 "Red Dirt"- wrażenia
« dnia: 06 Lipiec, 2017, 11:03:11 »
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
od już jakiegoś czasu było widać, że Troy szuka mamuśki, ale miałem wątpliwości czy takiej, która będzie go wspierać, czy taką co będzie jego kochanką. Ale odcinek 06, a raczej jego końcówka rozwiała wątpliwości.
No nie wiem, jedno z drugim się przecież nie wyklucza, a między nimi iskrzy jak jasna cholera i gdybym miał strzelać dziś, to albo wylądują w łóżku, albo Troy wyląduje w ziemi za sprawką Madison, która nim tylko pogrywa, żeby mieć jakąś cząstkę realnej władzy.
W sumie to nieźle się zsynchronizowały matka z córką, bo jedna urabia jednego Otto, a druga drugiego, i nawet niespecjalnie się kryją z tym, że chcą wyciągnąć z tego korzyści dla siebie ^^

Mam nadzieję, że planują jednak trochę dłuższy występ Troya w serialu, bo zabicie go, zapewne w finale sezonu, byłoby marnotrawstwem dobrze nakreślonej postaci z dużym potencjałem (powtórzyliby takiego Garetha z TWD).

Odcinek przegadany, ale w ten dobry sposób. Większość rozmów wprowadzała coś, miała treść, dobrze się to oglądało. Szkoda że rodzinka z kampera została wybita offscreen, myślę że gdyby pokazano jak Troy to robi, to odcinek tylko by zyskał, bo ta "tajemnica" wytrwała może z dwie minuty.

Trzeci sezon zdecydowanie rządzi.

22
Sezon 7 / Odp: The Walking Dead S07E15 - "Something They Need"
« dnia: 14 Czerwiec, 2017, 21:43:30 »
No ja właśnie nie mam problemu z samym JDM, bo twarzowo to prawie jak z komiksu, aktorsko wiadomo, ale on w ogóle nie przykoksił, a twórcy nawet nie zadali sobie trudu, żeby go kręcić z odpowiednich kątów, rzucać cień itd, wtedy można przynajmniej sprawiać wrażenie dużo bardziej groźnej postaci, ale nie, oni go wrzucają w wąską kurteczkę i pokazują ze wszystkich stron, co chwilę rzuca się w oczy, że to takie chucherko jest w gruncie rzeczy. Był tylko jeden odcinek, kiedy gadał sobie z Sashą w celi, gdzie kręcili go od spodu, w cieniu, wtedy wyglądał na znacznie wyższego i szerszego. Czuło się, że Negan to nie jest byle kto (większość tych scen, gdzie kamera idzie za jego plecami, albo widać tylko jego twarz w korytarzu, została użyta w zwiastunach).

23
Aktorzy / Odp: Corey Hawkins
« dnia: 11 Czerwiec, 2017, 13:16:19 »
Serial mu zdjęli, ale niedawno znowu grał dość dużą rolę w nowym King Kongu, tak że cały czas gdzieś tam ten drugi plan w dużych filmach jest w jego zasięgu. Szczerze wątpię żeby chciał wracać do TWD, zwłaszcza że jego postać jest kompletnie marginalna i gdyby wrócił, pewnie nagle z czapy dostałby osobny epizod pokazujący co się z Heathem działo, co przy obecnym poziomie i strukturze serialu zostałoby uznane, i słusznie, za totalny filler.

24
SPOILERY / Odp: Sezon 8
« dnia: 30 Maj, 2017, 21:46:19 »
No właśnie miałem napisać, że jeśli Eugene miałby przejąć wątek Dwighta, to jaki wątek zostałby Dwightowi?

25
SPOILERY / Odp: Sezon 8
« dnia: 30 Maj, 2017, 09:03:54 »
Czy ktoś się poświęci wjeżdżając tym RV? Jak myślicie? Chyba nie zabiją nikogo istotnego tak na strzał, skoro przeciągali Sashę przez trzy odcinki. Na odkupienie Eugena też byłoby za szybko, zresztą on będzie po drugiej stronie... płota  :ugeek:

26
Ogólnie / Odp: Fandom TWD- pogróżki i hejt w stronę obsady
« dnia: 23 Maj, 2017, 00:31:54 »
Nie jestem profesjonalnym aktorem, ale nikt z nas tutaj również nie jest, więc nie wiem dlaczego to ma dowodzić, że Wy macie rację, a ja nie.

Drugie pytanie: dziękuję za komplement, osobiście nie uważam się za luzaka, ale zawsze miło słyszeć. Hipisem nie jestem, minąłem się z nimi o jakieś 20 lat (conajmniej).

27
Ogólnie / Odp: Fandom TWD- pogróżki i hejt w stronę obsady
« dnia: 21 Maj, 2017, 14:39:03 »
No jacy sprytni Ci Amerykanie, w przykładzie z Lori, który podałem, akurat się połapali postać/aktorka i wyzywali ją od szmat tak po przyjacielsku, a niemal anonimowy Josh McDermit grający trzecioplanową postać dostaje pogróżki od obcych mu osób, bo ktoś mu personalnie życzy śmierci. Laurie Holden stała się tak znienawidzoną osobą, że jeździ po konwentach, ma twittera, insta, obserwowane przez dziesiątki tysięcy ludzi, wrzuca tam fotki z dziubkami....

28
Ogólnie / Odp: Fandom TWD- pogróżki i hejt w stronę obsady
« dnia: 20 Maj, 2017, 21:37:51 »
Jako że Tortuga pasuje sądząc, że nie widzę różnicy między zostaniem wieloletnim memem, a jakimiś głupimi hejtami w komentarzach (widzę, i to ogromną, tyle że w drugą stronę) to zwrócę jeszcze tylko uwagę na jedno stwierdzenie, które tutaj padło wyżej:
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Aktor odpowie - źle, aktor milczy - źle.
Nigdy w życiu nie słyszałem krytyki pod adresem aktora za to, że milczy wobec hejtu. Nie przeinaczajmy rzeczywistości pod pretekstem walki z hejtem.

29
Ogólnie / Odp: Fandom TWD- pogróżki i hejt w stronę obsady
« dnia: 20 Maj, 2017, 20:44:54 »
Jak to Coral nie ma pejoratywnego wydźwięku? Przecież to totalna polewka z jednej z najbardziej emocjonalnych scen Lincolna w serialu. Wydaje mi się, że to jest znacznie mocniejsza sprawa niż to, że postać, która staje się negatywna jak Eugene, jest odbierana negatywnie. Sarah Collins też dostała masę hejtu, bo mało kto wkurzał tak jak Lori, wyzywali ją od szmat, i jedyne odniesienia jakie widziałem na ten temat to ją samą żartującą na konwentach z takich rzeczy. Ma kolejny serial, grała w kilku filmach od czasów TWD, nie usuwała żadnego insta, nie wyzywała hejterów.

A skoro jakaś aktorka jeździ po Europie i jest ciepło przyjmowana wszędzie, Alanna była w Polsce, Josh też obskoczył kilka europejskich stolic, i jak pisze Narwaniec "konwent a internet to co innego". To serio mając pozytywne reakcje na konwentach, zgarniając tysiące dolców za rolę, poważnym jest przejmowanie się komentarzami na instagramie? Dla mnie nie, chociaż oczywiście powtarzam, że nie toleruję takiego typowego chamstwa w jakiejkolwiek postaci i nie mam zamiaru usprawiedliwiać tych smutnych, zawistnych ludzi.

30
Ogólnie / Odp: Fandom TWD- pogróżki i hejt w stronę obsady
« dnia: 20 Maj, 2017, 20:06:51 »
Jakby mnie opluł publicznie (znaczy napisał mi komentarz na instagramie) na temat tego, że moja postać ssie, bo się układa z Neganem, a byłbym profesjonalnym aktorem biorącym za to tysiące dolców, no to bym po prostu miał polew albo satysfakcję, bo to właśnie miało widza wkurzyć.
Jak napisałem, zgadzam się z całym piętnowaniem takich rzeczy i wiem, że każdy ma swoje granice, ale występowanie w serialu z publicznością na całym świecie i nie radzenie sobie z docinkami na temat swojej wagi w trakcie/po ciąży, to naprawdę nie wystawia najlepszego świadectwa. To trochę tak jakby Peter Dinklage się fochnął, bo się śmieją z jego wzrostu. Nie, Peter Dinklage jest wodzirejem na różnych eventach z fanami i osobą, która najbardziej polewa z jego wzrostu, jest on sam. Dlatego Peter Dinklage, który służy mi tutaj tylko i wyłącznie jako przykład, jest aktorem z krwi i kości, a Alanna Masters czy Josh Mcdermit (nie pamiętam nawet dokładnie) mogą być co najwyżej dodatkami do takich osobowości.
PS. Andrew Lincoln do dziś na spotkaniach z fanami sam podsuwa COOOOARRRLAAA  :rick:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 12