Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - chainsaw

Strony: 1 ... 10 11 [12]
166
Sezon 5 / Odp: S05E16 Conquer-wrażenia FINAŁ SEZONU
« dnia: 31 Marzec, 2015, 09:42:07 »
Dla osób mających tak genialne pomysły, że Glenn mógł zostać ugryziony, ale nam tego nie pokazano, napiszę po prostu : nie. To nie jest jakiś Bob, żeby robić widzom niespodziankę z tego, że postaci zostało już tylko kilka chwil życia  :mgreen:
Glenn poradził sobie z zombie, bo tak. Bo twórcy zamiast jakiejś w miarę normalnej walki nakręcili ogromnego babola, w którym kompletnie nic nie ma najmniejszego sensu. Pomijając już wszystkie okoliczności, np. to że przez długie godziny nikt nie zauważył ich zniknięcia. Dopiero na zebraniu wspomina się, że ich nie ma, no ale jakoś niespecjalnie to wszystkich rusza. Zwłaszcza Maggie  "O, pewnie poszedł na grzyby". Ale kiedy mówią o księdzu, Maggie poruszona idzie do kapliczki, sprawdzić co się dzieje.

Finał był totalną mielizną fabularną. Nic się nie trzymało kupy, a i wszystkie sztucznie pompowane emocje nie doprowadziły do niczego, chyba że ktoś się niesamowicie przywiązał do męża pani gubernator, albo do męża blondyny (właśnie, wyciągnęli blondi przed szereg, żeby Rick sfiksował, a potem znów zrobili z niej tło - jedna trzyzdaniowa rozmowa między nimi to wszystko, co się wydarzyło po tej całej awanturze z laniem się na środku ulicy? Kolejna mielizna scenariusza).

167
Sezon 5 / Odp: S05E16 Conquer-wrażenia FINAŁ SEZONU
« dnia: 30 Marzec, 2015, 12:36:59 »
Odcinek był koszmarny, a walka Glenna z tym drugim to jakieś kompletne kuriozum. Szkoda klawiatury, twórcy już nie tylko śmieją się widzom w twarz, ale po prostu wyciągnęli swoje kuśki i leją na nas ciepłym moczem.

Strony: 1 ... 10 11 [12]