Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - EyeInTheDark

Strony: 1 ... 6 7 [8] 9
106
Oj no gdybym miała Merla do wyboru, to jak najbardziej bym zamieniła Carol na niego. I spin-off o dwóch braciach Dixon chętnie bym śledziła. Tylko, że Merl nie żyje, więc mogloby być to jedynie ukazanie historii Dixonów np.przed odnalezieniem grupy z Atlanty.
A że Daryl się cały czas naraża dla Carol to oczywiście denerwujące... Ale w sumie sobie nie wyobrażam, żeby on ze swoim charakterem miał machnąć ręką na przyjaciółkę i pozwolic jej zginąć. Taki już jest, że czuje potrzebę pomocy przyjaciołom, nawet jak są kretynami.

107
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Za mało o nim wiemy? Jak dla mnie to wiemy o nim już wszystko co historia była w stanie powiedzieć. I to na tyle dużo, że w sezonach 4-8 regularnie powtarzano jeden i ten sam schemat dotyczący jego osoby.

To jak dużo byśmy chcieli wiedzieć o danej postaci jest oczywiście subiektywne i zależy od tego, co nam osobiście się podoba w serialu. Ja napisałam "za mało", bo chciałabym aby szerzej zostało omówione patologiczne dzieciństwo Daryla. No i z czasów jego dorosłości przed apokalipsą, też za dużo nie było. Jest jeszcze w Internecie sporo kłótni o to, co kto uważa, że spotkało Daryla przed apokalipsą i fajnie by było otrzymać kilka odpowiedzi. I mimo że nie przepadam za Carol, to w sumie ciężko byłoby mi sobie wyobrazić z kim innym z obecnych bohaterów mogliby Daryla "wrzucić" do spin-offu.

Ale pewnie ilu nas na tym forum, tak każdy ma swoje typy kto jego zdaniem zasługuje na spin-off i w jakiej konfiguracji bohaterów :)

108
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Rozterki tej dwójki mnie tak obchodzą co zeszłoroczny śnieg , jedno bardziej durne od drugiego

Każdy ma swoich ulubionych bohaterów - ja akurat bardzo się cieszę, że to Daryl będzie miał spin-off. Uważam, że jest jedną z najciekawszych postaci, a wciąż za mało o nim wiemy. I nie jestem jedną z psychofanek Normana - po prostu interesuje mnie historia Daryla i może ona wnieść jeszcze wiele interesujących treści.
Szkoda, że Michonne nie będzie miała spin-offu, bo to drugi w kolejności, który chętnie bym oglądała. Ala jak jest napisane powyżej - może jeszcze zobaczymy ją w filmach o Ricku.

109
SPOILERY / Odp: Sezon 6- spoilery, przewidywania, informacje itd.
« dnia: 11 Sierpień, 2020, 19:13:41 »
Z całym szacunkiem, ale jak chcesz oglądać serial z ładnymi kobietami, to sobie włącz "Słoneczny patrol". Całe Uniwersum The Walking Dead pokazuje co w życiu jest tak na prawdę ważne - i na pewno nie jest to uroda.

110
SPOILERY / Odp: Sezon 6- spoilery, przewidywania, informacje itd.
« dnia: 08 Sierpień, 2020, 21:58:28 »
Czyżby Daniel niczym demoniczny golibroda Sweeney Todd wykorzysta swój fach i zrobi z Wirginią porządek? ;p Znając przeszłość Daniela byłby do tego zadania idealny.

111
SPOILERY / Odp: Sezon 10- spoilery, informacje przewidywania
« dnia: 23 Lipiec, 2020, 21:39:52 »
Już sama znalazłam, więc zamieszczam poniżej, jakby ktoś też szukał rozpiski paneli z linkami do wszystkich nagrań. Część oczywiście jeszcze nieaktywna, bo dopiero się odbędzie.

Link: Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

112
SPOILERY / Odp: Sezon 10- spoilery, informacje przewidywania
« dnia: 21 Lipiec, 2020, 17:44:16 »
Czytałam, że podczas ComicConu w piątek zostanie ogłoszona data wyemitowania finału 10 sezonu.
A p.s. Ktoś może wie gdzie można obejrzeć transmisję z paneli? Jest jakaś specjalna stronka z uwagi na koronawirusowy [email protected], czy po prostu szukamy na YouTubie? :)

113
Aktorzy / Odp: Jeffrey Dean Morgan
« dnia: 09 Lipiec, 2020, 16:02:35 »
A skąd ta informacja? Możesz podać źródło i najlepiej jakiegoś linka do tej wiadomości? Z góry dzięki :)

114
Aktorzy / Odp: Jeffrey Dean Morgan
« dnia: 08 Lipiec, 2020, 09:34:29 »
Oj nie tylko on - postać Daryla wciąż jak dla mnie bardzo interesująca i świetnie grana przez Normana. A w nadchodzącym sezonie spodziewam się wspólnych scen i rozwoju relacji miedzy tymi bohaterami.

115
SPOILERY / Odp: Sezon 10- spoilery, informacje przewidywania
« dnia: 22 Czerwiec, 2020, 22:17:01 »
No to jak już zaczęłam pisać o nadchodzącym Comic-Conie, to jeszcze poniżej link do artykułu kogo i czego możemy się tam wstępnie spodziewać. (Umieszczam w sekcji "spoilery", jako że jest tam kilka informacji, których osoby anty-spoilerowe może nie życzyłyby sobie wiedzieć ;) )

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

116
SPOILERY / Odp: Sezon 10- spoilery, informacje przewidywania
« dnia: 18 Czerwiec, 2020, 22:45:21 »
Wciąż nic pewnego, ale poniżej zamieszam link - przewidywania, że ostatni odcinek 10 sezonu może być gotowy na weekend Comic-Conu w San Diego 22-26 lipca (który w tym roku odbędzie się tylko wirtualnie z powodu koronawirusa):

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

117
Cześć,
Odświeżam sobie serial od początku, jako że na razie nie ma nowych odcinków... I zauważyłam coś dziwnego, co wcześniej nie przykuło mojej uwagi. W słynnej scenie kłótni między braćmi w lesie, kiedy dowiadujemy się więcej o dzieciństwe Daryla i widzimy jego blizny, nagle jego tatuaże... zmieniają miejsce  :eek: o co tam chodzi  :eek: Sezon 3 odcinek 10, 24-26 minuta. Norman Reedus ma wytatuowane dwa demony na plecach po prawej (patrząc jak stoi do nas tyłem) stronie, więc naturalnie Daryl również. Kiedy Daryl upada na kolana tatuaże są po prawej stronie, a kiedy wstaje i odchodzi, nagle widzimy je zza plecaka po lewej stronie pleców... Co tam się stało???

118
Do wskrzeszenia - Abraham lub Jesus, obaj świetnie odnajdowali się w świecie zombie.
Do zabicia - Lydia, ewentualnie Rosita, obie irytujące.

A btw - też nie byłam fanką związku Rick-Michonne... Nic tam nie iskrzyło i zdecydowanie bardziej nadawali się na przyjaciół.

119
SPOILERY / Odp: Sezon 10- spoilery, informacje przewidywania
« dnia: 10 Maj, 2020, 11:55:53 »
Chętnie obejrzałabym jak Michonne i Andrea radziły sobie przed Woodbury, ale ciekawe czy Gurira znalazłaby czas - w końcu żegna się na razie z Walking dead z uwagi na chęć realizacji innych projektów.
Fajnym pomysłem na film byłoby też przedstawienie losów braci Dixon, zanim poznali grupę z Atlanty :)

120
SPOILERY / Odp: Sezon 9 Spoilery, teorie, przewidywania.
« dnia: 08 Maj, 2020, 20:46:16 »
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Przecież oficjalnie powody są znane już od dawien dawna. Cohan podeszła do rozmów celem renegocjacji wysokości gaży bo spośród głównej obsady jako jedyna nie dostała podwyżki (a taki Lincoln, Reedus czy McBride wynegocjowali horrendalnie wręcz wysokie gaże). AMC się nie zgodziło na jej roszczenia bo uważali, że są przesadzone (a to był jeszcze okres kiedy nic nie zapowiadało że skład serialu tak drastycznie ulegnie zmianie) i z tego względu aktorka odeszła na czas 9 i 10 sezonu.

To dziękuję za potwierdzenie, że poszło o pieniądze.

Strony: 1 ... 6 7 [8] 9