Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - EyeInTheDark

Strony: 1 ... 7 8 [9]
121
SPOILERY / Odp: Sezon 9 Spoilery, teorie, przewidywania.
« dnia: 08 Maj, 2020, 15:00:53 »
Obawiam się, że skoro do tej pory nie było oficjalnej informacji o powodzie odejścia, to raczej już nikt się nie wypowie. Co najwyżej usłyszymy jakieś nic niewyjaśniające komentarze o "wspólnej decyzji o zawieszeniu współpracy". A jeśli plotka o tym, że "rozstanie" nastąpiło z powodu finansów jest prawdziwa, to możliwe, że ani Cohen ani stacja nie mogą tego oficjalnie skomentować (nie wiem jakie jest prawo pracy w tym zakresie w USA).

122
Postacie / Odp: Michonne
« dnia: 08 Maj, 2020, 14:41:33 »
Kłótnia Maggie i Michonne dotyczyła głównie tego, że pierwsza chciała zabić Negana, a druga zostawić go przy życiu - jak to zaplanował Rick. Maggie nie odwiedzała Aleksandrii chyba głównie dlatego, że przebywał tam Negan, którego Michone nie pozwalała zabić. Był taki odcinek, kiedy Maggie, Daryl i Jezus ustalili między sobą, że Michonne i Rick nie mają racji co do Negana i powinien on zginąć. Z tego powodu powrót Maggie do serialu może jeszcze być ciekawszy - czy w końcu będzie jej dane dokonać zemsty? Czy wybaczy Neganowi zabicie Glena?
Wątek z dziećmi, które naznaczyły Michonne i Daryla znakami "X" był w sumie tylko w jednym odcinku, więc może jeszcze dowiemy się o tym czegoś więcej niż to, że zostały wychowane przez przyjaciółkę (siostrę?) Michonne na bezwzględne maszyny do krzywdzenia innych.

123
SPOILERY / Odp: Sezon 9 Spoilery, teorie, przewidywania.
« dnia: 07 Maj, 2020, 22:18:16 »
Z tego co słyszałam/czytałam to Lincoln odszedł ze względu na rodzinę, bo już nie chciał być z dala od najbliższych. Z kolei jeśli chodzi o Cohan, to plotka krążąca w Internecie głosi, że poszło o pieniądze - postać Maggie stawała się coraz ważniejsza dla fabuły, więc Cohan chciała zarabiać tyle co inni bohaterowie z poczatkowej ekipy... no i jakoś nie doszło do porozumienia.

124
SPOILERY / Odp: Sezon 10- spoilery, informacje przewidywania
« dnia: 30 Kwiecień, 2020, 21:09:50 »
Nie wiem czy już było, ale jeśli nie to poniżej link do dwóch trailerów 16 odcinka 10 sezonu (tekst zawiera spoilery) . Już tak tęsknię za TWD...  :'(

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

Strony: 1 ... 7 8 [9]