Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Ogólnie / Odp: the walking dead --- fear the walking dead
« Ostatnia wiadomość wysłana przez siwy244 dnia Dzisiaj o 19:40:17 »
AMC
2
SPOILERY / Odp: Sezon 6- spoilery, przewidywania, informacje itd.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez EyeInTheDark dnia Dzisiaj o 18:31:36 »
Wiem, że niektórzy byliby uradowani powrotem Madison, ale czy to już nie nazbyt duże przegięcie? Ok, zgadzam się - nie widzialiśmy jej śmierci, ale sytuacja ewidentnie wskazywała, że Madison została zjedzona. A jej śmierć była wielkim wydarzeniem i miała wpływ na pozostałych.

Ożywianie bohatererów dla wzrostu oglądalności... Nie wiem czy aspekt finansowy powinien aż tak bardzo zmieniać losy serialu.

Skoro musimy koniecznie zobaczyć śmierć bohatera, aby AMC go nie ożywiło po czasie, to jest więcej osób, których śmierci nie możem być pewni. Przykładowo w TWD Jackui i doktor Edwin mogli przeżyć wybuch. Widzieliśmy eksplozję, a nie ich śmierć... może zdążyli uciec... A w FTWD Chris też może żyć - Brandon i Derek powiedzieli Travisowi, że Chris nie żyje, ale mogli kłamać... itd. itd.
3
SPOILERY / Odp: Sezon 6- spoilery, przewidywania, informacje itd.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tomb2525 dnia Dzisiaj o 10:26:51 »
Cytuj
W internecie od jakiegoś czasu był ogromny szum na rzekomy powrót Madison w finale półsezonu.

Obecny półfinał do nie do końca półfinał. Ze względu na pandemię, ekipie Fear nie udało się dokończyć na czas ósmego epizodu 6 sezonu, także odcinek 7 posłużył za zastępcze zamknięcie półsezonu. Być może Madison wróci w następnym epizodzie ale co do tego nie można mieć póki co pewności bo oficjalnego potwierdzenia nie było.

Generalnie dość uważnie przyglądam się sprawie i sama Madison w ostatnim czasie dostaje baaardzo dużo uwagi, nie tylko ze strony samej prasy ale również AMC i ekipy Fear. To co było dla mnie najbardziej zaskakujące to kompletna zmiana narracji ze strony Chamblissa oraz Goldberga. Przez ostatnie 2 lata byli mocno stanowczy w tym, że Maddie nie żyje a jej śmierć była "ogromnym wyrazem nadziei". Nie dawali żadnej konkretnej furtki odnośnie jej powrotu. W ostatnim wywiadzie to się jednak zmieniło- nie tylko sami przyznali, że oficjalnej śmierci Madison nigdy nie widzieliśmy, ale też że temat jest dyskutowany zakulisowo.

Ogólnie ostatnio rozeszły się plotki, że AMC w końcu zainterweniowało w sprawie Fear i drastycznego spadku poziomu, widząc że decyzje Chamblissa i Goldberga zażynają tytuł. Ponoć zażądali powrotu do klimatu i charakteru bohaterów z sezonów 1-3 (stąd ta drastyczna zmiana jakości w sezonie 6) i podjęto ponownie rozmowy z Kim Dickens (stąd tyle dyskusji). Ale czy plotki okażą się prawdziwe to sie dopiero przekonamy. 
4
Ogólnie / Odp: the walking dead --- fear the walking dead
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Dziobak dnia Wczoraj o 22:46:19 »
Amazon Prime
5
Sezon 1 / Odp: s01e08 - The Sky Is a Graveyard
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Noorbis dnia Wczoraj o 17:31:18 »
Ja wszystkie odcinki przewijałem to jest tak nudne. Dla mnie jedyną dobrą stroną tego serialu są retrospekcje. One nadają jakiś sens i ratują to wszystko przed totalną porażką. Co do odcinka nie różnił się niczym od poprzednich, gadanie tu, gadanie tam i tak w kółko. Jedynie tak jak napisałem retrospekcje dają trochę akcji. Silas jest tak irytującą postacią że najlepiej by było jakbyśmy go już nie spotkali. Choć znając twórców to się zdziwimy. Ale nic tak nie irytuje jak Iris. W każdym odcinku liczę że to będzie jej koniec ale to jest niestety dla nastolatków serial i tak się nie stanie. Hope i Elton dają radę jako tako. W końcu wyszło kim jest Huck i dla kogo pracuje.
6
Sezon 6 / Odp: S06e07 Damage From the Inside
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Noorbis dnia Wczoraj o 14:26:37 »
Victor to już naprawdę sam nie wie kto z kim i po co ?! Gra na tyle frontów że nie wiadomo dla kogo tak naprawdę działa. Odcinek bardzo dobry i trzymał w napięciu. Przerobione zombiaki wyszły fajnie, najlepszy był ten pseudo "jednorożec". Bardzo dobra interakcja między bohaterami zwłaszcza taki "pojedynek" między Alycią a Morganem. Ciekawe czy wykorzystają Grace i innych do szantażu na Morganie. Naprawdę s6 idzie w dobrym kierunku i teraz czekać czy faktycznie pojawi się Madison czy to tylko plotka.
7
SPOILERY / Odp: Sezon 6- spoilery, przewidywania, informacje itd.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez labomba dnia Wczoraj o 03:37:24 »
W internecie od jakiegoś czasu był ogromny szum na rzekomy powrót Madison w finale półsezonu. Właśnie go obejrzałem i nie do końca rozumiem. To kolejny fake news, a zamiast Madison mamy Grace? Czy powrót Madison jednak jest możliwy, a w tym odcinku nawiązaniem do niej było wspomnienie stadionu? Całkowicie się już zagubiłem w tym temacie.  :ugeek:

8
Sezon 6 / Odp: S06e07 Damage From the Inside
« Ostatnia wiadomość wysłana przez staa dnia 24 Listopad, 2020, 21:37:47 »
Tak ogólnie to najlepszy odcinek w tym roku… ale możliwe że to ze względu na bohaterów, więc bardzo subiektywnie

Przy odrobinę głębszym spojrzeniu słowem- kluczem staje się ambiwalencja. Bo na przykład w scenie ze zwiastuna z poszytym zombiakiem pozwolono aktorom pokazać jakieś emocje (a to nie tylko w tym odcinku), z drugiej strony chwilę później cała sekwencja wejścia do domku była do bólu schematyczna. Ale może taki był zamysł, mniej więcej od tego momentu aż do muzyki na końcu co chwilę przychodziło mi na myśl Miasteczko Twin Peaks (ktoś ma pomysł dlaczego?)

Albo scena kiedy Alicia idzie swoją drogą¹ i sprzeciwia się Morganowi, po czym ten zmienia zdanie – to wypadło bardzo dobrze. Ale już kiedy chwilę później Victor stawia na swoim, po czym oblicza, że jednak powinien zmienić zdanie – to jak Mojżesz co dwa razy stukał kijem, za dużo i cały urok zmienia się w sztuczność


¹) To też nie tylko w tym odcinku, w ogóle w tej serii bohaterom znów dano więcej wyrazistości. Najlepszy przykład Sherry
9
Sezon 6 / Odp: S06e07 Damage From the Inside
« Ostatnia wiadomość wysłana przez EyeInTheDark dnia 23 Listopad, 2020, 22:34:16 »
Bardzo fajnie, że Morgan zbiera ludzi "do kupy" - już trochę długo trwa to rozproszenie.
Jeśli chodzi o Grace, to mnie ona jedynie obchodzi w kontekście Mograna - niestety mogą ją wykorzystać, żeby sie poddał...
A Strand gra już na tyle frontów, że nie wiem czy jeszcze pamięta z kim tak na prawdę trzyma sztamę  :swelol:
10
Sezon 3 / Odp: Sezon 3 po latach.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez iEmix dnia 23 Listopad, 2020, 20:00:36 »
Teraz oglądam 7 sezon i też dobrze zapowiada się (pierwsze 3 odcinki) . Jednak dla mnie właśnie też sezon 3 najlepszy
Strony: [1] 2 3 ... 10