Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Sezon 11 / Odp: S11E06 - On The Inside
« Ostatnia wiadomość wysłana przez EyeInTheDark dnia Dzisiaj o 20:21:34 »
Nie oglądałam Dynastii, ale jak jest podobna do tego odcinka TWD to mnie zachęciłeś ;)
2
Sezon 11 / Odp: S11E06 - On The Inside
« Ostatnia wiadomość wysłana przez brainsucker dnia Dzisiaj o 05:08:00 »
Oglądam TWD od początku,praktycznie zgodnie z premierą,gdziekolwiek ona jest najwcześniej i z niecierpliwością czekam na każdy nowy odcinek-niestety niektóre przypominają "dynastię"-ten też.
3
Sezon 11 / Odp: S11E06 - On The Inside
« Ostatnia wiadomość wysłana przez EyeInTheDark dnia Wczoraj o 22:29:23 »
Świetny odcinek - bardzo dobrze się oglądało.

Mimo iż ani Connie ani ten koleś nie są dla mnie istotnymi bohaterami serii, to z zapartym tchem oglądałam sceny w domu. I bardzo na plus te momenty, gdzie wyłączają głos i mamy sie wczuć w sytuację Connie, która ma utrudnioną walkę z niebezpieczeństwem.
Stopień odczłowieczenia "rodzinki" z domu powalający. Aż w sumie może ciut przegięli, że epidemia zombii może przemienić ludzi w... takie coś.

Z kolei wątek ze Żniwiarzami mniej emocjonujący. Daryl zachowuje się strasznie sztucznie. Nawet te tortury w jego wykonaniu... bardzo wymuszone i całym sobą epatował, że nie chce tego robić. A mamy do porównania scenę z młodym w stodole z 2 sezonu, kiedy Daryl zdobywał informację dla swojej prawdziwej grupy - tam faktycznie zależało mu na sprawie. Zastanawiam się, czy wszyscy Żniwiarze kapują, że Daryl udaje, czy jednak Leah wierzy, że do nich dołączył... Hmmm... Znając Daryla, jak będzie miał okazję czmychnąć, to sumienie nakaże mu zadbać też o Leah.
4
Sezon 11 / Odp: S11E06 - On The Inside
« Ostatnia wiadomość wysłana przez gaajson dnia Wczoraj o 15:08:20 »
Jeden z lepszych odcinków w tym sezonie, podoba mi się ten mroczny klimat i momenty grozy rodem z rasowych horrorów
5
Sezon 11 / S11E06 - On The Inside
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SanDiego dnia Wczoraj o 12:08:28 »
Wątek do opinii i zdań na temat odcinka 6 finałowego sezonu serialu macierzystego TWD.
6
Sezon 11 / Odp: S11E05 - Out of the Ashes
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Noorbis dnia 18 Wrzesień, 2021, 16:35:06 »
A mnie odcinek się bardziej podobał niż wcześniejszy epizod. W Alexandrii wiało nudą ale dobrze że pokazali Judith jak się czuje sama bez nikogo.
Nie wiem czemu ale ta reklama w Commonwealth przypominała mi trochę Woodbury i tą wizję pięknej wspólnej "rodzinki", a gość z niej trochę  :gov:. Brat Jumiko zdecydowanie coś ukrywa że nie powiedział kim jest naprawdę. Ale akcja się mega fajnie rozwija.  Wątek  :negan::mag: całkowicie zbędny w tym odcinku i to jak dla mnie największy - odcinka. I Wzgórzę, zrobiło się mi mega przykro jak go pokazali. Tylko popioły i  nic więcej. Wiadome było że Szeptacze w jakimś stanie musieli przetrwać, ciekawe czy to był jednorazowy dodatek czy jeszcze to rozwiną.
7
Sezon 11 / Odp: S11E05 - Out of the Ashes
« Ostatnia wiadomość wysłana przez EyeInTheDark dnia 14 Wrzesień, 2021, 20:32:00 »
Jak dla mnie trochę słabszy od poprzednich, ale może dlatego że akcja toczy się dość spokojnie. Generalnie jednak dobrze się oglądało.

W Commonwelth w sumie najbardziej przerażający jest na razie ten koleś z wideo z uśmiechem jak Jocker z Batmana - tylko psychol może mieć taki wyraz twarzy. Brat Jumiko wydaje się coś ukrywać... albo takie mam wrażenie. I w sumie nie rozumiem, czemu ukrywa to, że jest chirurgiem... Mógłby przypunktować i mieć lepszy status we wspólnocie. Pomijając to, że Jumiko już powiedziała wszystkim tam, że szuka swojego brata chirurga ;p

W Aleksandrii w sumie nudy - łatanie płotów i przepychanki dzieci.

Na Wzgórzu trochę zabawniej - ale w sumie można było się spodziewać, że gdzieś ci szeptacze muszą jeszcze łazić... To że wielu zginęło w walce, a Alfy i Bety już nie ma, to nie koniecznie znaczy, że wszystcy z grupy nie żyją.

A i nie wiem, kto robił napisy do wersji, którą oglądałam, ale miał ciekawy flow :) Neagan:"o shit", napisy:"ch*ju złoty"  :D
8
Filmy i Seriale / Odp: Jakie dobre seriale polecacie.?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kalii dnia 14 Wrzesień, 2021, 16:22:23 »
W tym roku na Netflix miał premierę serial Cień i kość, bardzo przyjemne fantasy.  A poza tym to na licencji Netflix ma bardzo fajne tytuły, wymienię kilka.
Spartakus, Vikings, The Last Kingdom(Upadek królestwa), Black Sails(Piraci), Outlander, Downton Abbey, Marco Polo.
Z bardziej młodzieżowych tytułów to jest tam Teen Wolf, Przygody Merlina i mnóstwo innych.
Jak ktoś lubi seriale o starożytności, to jest też taki serial, który łączy w sobie elementy dokumentu i eposu, tytuł to
Cesarstwo Rzymskie (3 sezony), podtytuły.
Kommodus: Rządy krwi
Juliusz Cezar: Władca imperium
Kaligula: Cesarz szaleniec
9
Sezon 11 / Odp: S11e04- „Rendition”
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Noorbis dnia 14 Wrzesień, 2021, 15:50:53 »
Dla mnie odcinek taki średni. Fakt faktem poznajemy lepiej nową grupę i ich przywódcę. Kolejni fanatycy ale tym razem świetnie wyszkoleni. Dużo gadki o Bogu i jak się im objawił. Naprawdę się ucieszyłem że pokazali Leah i całą relację z Darylem. Mam nadzieję że pociągną to na dłuższą ilość odcinków. Mogli wymyślić coś innego zamiast ognia ale Bossie fajnie tam skwierczał.
10
Ogólnie / Odp: Ogólnie o Walking Dead
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kalii dnia 14 Wrzesień, 2021, 15:29:30 »
Nie wiem czy dobry dział, jeśli nie to proszę przenieść. Z okazji 11 sezonu mam tu dwa wywiady i artykuł. Może ktoś będzie zainteresowany i sobie przeczyta.
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Strony: [1] 2 3 ... 10