Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Hyde Park / Odp: Jakiej słuchasz teraz muzyki ?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Top10Host dnia 14 Styczeń, 2022, 10:47:00 »
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
2
Sezon 2 / Odp: S02E10 The Last Light
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Caps3l dnia 22 Grudzień, 2021, 11:46:10 »
W sumie otworzyłbym tutaj wątek do rozkminy.

Nie będę oceniać całego odcinka, bo poprzednicy się już wypowiedzieli. Natomiast nie wiem, czy tylko ja mam takie wrażenie, że:

A. Silas zaklepał sobie moim zdaniem możliwość wystąpienia w filmie o Ricku, będąc jednocześnie jakimś nowym projektem Jadis;
B. Czy tylko mnie się wydaje, że zombiak pani lekarz na końcu przemienił się bardzo szybko oraz wykazuje jeszcze większą albo podobną agresję do zombiaków z pierwszego sezonu TWD? (o ile pamiętam to wtedy zombiaki może nie były aż tak szybkie, ale na pewno nie aż tak agresywne jak w tym momencie)

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Generalnie to trochę mi nie pasuje charakter Jadis w tym serialu a w TWD - trochę 2 różne postacie, ale może tak miało być.


Wydaje mi się, że zamiar Jadis w głównym serialu polegał na utworzeniu społeczności, którą będzie mogła kierować i w której będzie mogła próbować odnaleźć osobę A albo B (trafiło na Ricka jako B) i w sumie już w momencie kiedy Jadis wtedy palił się grunt pod stopami zaczęła przejawiać bardziej "społecznościowe" podejście. Tutaj natomiast myślę, że trafiła będąc już po zmianie otoczenia, sposobu bycia oraz ustaleniu priorytetów funkcjonowania.

Jedyne o co mógłbym poprosić, żeby cała produkcja mogłaby być wykonana jeszcze raz to dorobienie 3-ego sezonu, aby pokazać moment, w którym naukowcy w jakikolwiek sposób łapią kontakt z tym laboratorium z zapisami profesorka oraz uśmiercić ze dwie postacie główne, a tak to nie było tragedii moim zdaniem.

Wystawię z dużym spokojem 7/10
3
Sezon 7 / Odp: S07E08- Padre
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Noorbis dnia 19 Grudzień, 2021, 14:49:39 »
Niestety odcinek pasujący to tego tragicznego sezonu. Głupot, idiotyzmów jak na 45 minut tyle że można by tym obdzielić z parę odcinków. Po pierwsze, zombi z gps-em i "pamięcią" wsteczną  :facepalm: po drugie Alicia która od wielu tygodni jest "zakażona" i jej organizm "walczy" z zakażeniem ale na końcu i tak pozabija wszystkich  :facepalm: :facepalm: po trzecie spacerki ze sztywnym i ratujmy go bo nas gdzieś doprowadzi  :facepalm: :facepalm: :facepalm: po czwarte niekończące się groźby Stranda do Morgana egzekucją  :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: i na koniec Strand słuchający jak Alicia grozi mu wojną a ten sobie spokojnie siedzi :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:. A więc " to war" i przodu ludziska. Ogólnie gdzie reszta naszej grupy i co sobie robią przez te 8 odcinków. Obawiam się że nawet powrót Madison nie uratuje tego sezonu, choć jestem bardziej skłonny uwierzyć że pokażą Ją dopiero w finale......
Jak dla mnie 7a to jedna ale to prze ogromna porażka !!!!!
A za sam odcinek jako że to półfinał sezonu 1/10.
4
Sezon 1 / Odp: s01e05- Madman Across the Water
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Caps3l dnia 14 Grudzień, 2021, 04:38:48 »
Co prawda dyskusja już dawno się zakończyła, jednak mam pewną uwagę co do krytyki silnika parowego.

Nie jestem żadnym znawcą kwestii żeglugi, ale jeśli się nie mylę koryto rzeki było mimo wszystko na tyle szerokie, że w momencie kiedy tratwa/łódź/cokolwiek podobnego zostałaby zwodowana, nurt w jej centrum mógłby być wystarczający, aby nawet taka 6-osobowa załoga nie wyrobiła się z wiosłowaniem. Nie mówię, że jest to naciągane, bo w tym serialu każdy pomysł zakrawa o jakikolwiek pomyślunek, jednak przy pewnych fragmentach sprawa może mieć drugie dno  ;D ;D

Swoją drogą, czy tylko ja nie widzę za dużego podobieństwa między kobietą zastrzeloną przez Hope, a kobietą ze zdjęcia, czy to mój pogłębiający astygmatyzm zaczyna wołać o nową parę okularów?  :D :D
5
Sezon 7 / Odp: S07E08- Padre
« Ostatnia wiadomość wysłana przez EyeInTheDark dnia 12 Grudzień, 2021, 16:10:06 »
Odcinek idiotyczny, pozbawiony logiki... więc idealnie pasuje do tego sezonu.

Alicia od wielu lat żyje w świecie zombii i niejedno widziała, więc możnaby sądzić, że trochę się zna. Mimo to, uważa że jest wyjątkowa i od wielu tygodni żyje, mimo zakażenia wirusem zombii, bo ma tak silny organizm, że jeszcze daje radę z nim walczyć  :eek: Nie dopuszza możliwości, że gorączka jest wynikiem amputacji w spartańskich warunkach i infekcjom towarzyszącym. Dodatkowo wierzy, że zombiaki zachowują pamięć, więc każe grupie ludzi podąrzać za jednym z nich... Ludzie - zdawałoby się inteligentni - jako jedyne wytłumaczenie przyjmują "nie zrozumiesz, zaufaj mi"...  :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Strand mimo ogromnej nienawiści, wciąż pod byle pretekstem odpuszcza Morganowi po kolejnych "zapowiedziach" jego egzekucji. Na sam koniec mając broń i wojsko, spokojnie patrzy jak Alicia grozi mu wojną. Ani myśli ją po prostu unieszkodliwić na miejscu...
6
SPOILERY / Odp: Kim Dickens powraca do Fear The Walking Dead!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez EyeInTheDark dnia 11 Grudzień, 2021, 14:35:37 »
Wiem, że fani Madison są zachwyceni, więc nie chcę psuć zabawy  ;) Jakby któryś z moich ulubieńców został przywrócony do Uniwesum, to też bym się cieszyła, więc rozumiem entuzjazm :)
Ja tylko wciąż uważam, że twórcy powinni się niezmiennie starać o poziom serialu, zamiast robić takiego gniota jak nam zaserwowali w 7 sezonie, a potem mieć nadzieję, że Madison wszystko naprawi. Nie tędy droga.
7
Sezon 7 / Odp: S07E07 - The Portrait
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Noorbis dnia 11 Grudzień, 2021, 01:42:26 »
Tak jak wyżej. Nielogiczność decyzji poraża w tym odcinku. Miałem nadzieję na ciut lepszy epizod ale zostało na miałem. Alicia się odnalazła i znamy losy wszystkich bohaterów po wybuchu. Oczywiście i tu nie mogło zabraknąć absurdu chwili.
8
Sezon 2 / Odp: S02E10 The Last Light
« Ostatnia wiadomość wysłana przez brainsucker dnia 10 Grudzień, 2021, 23:39:56 »
Tak,jak nie lubiłem 1-go sezonu,bo to dno było,drugi wydaje mi się interesujący i na pewno lepszy od pierwszej części 7 FTWD.W końcu Jadis nawiązała do postaci Rick-a z TWD-może być ciekawie.
9
SPOILERY / Odp: Fear The Walking Dead na liście 10 najgorszych seriali 2021 wg serwisu TV Line
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Noorbis dnia 10 Grudzień, 2021, 22:04:46 »
No cóż, nie jestem tą informacją bardzo zdziwiony. Półfinał jeszcze przede mną ale i tak na razie poziom odcinków to dramat.
10
SPOILERY / Odp: Kim Dickens powraca do Fear The Walking Dead!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Noorbis dnia 10 Grudzień, 2021, 22:02:39 »
I to jest właśnie dobra zagwózdka. Czy jest to puszczenie oczka do fanów żeby wrócić na odpowiednie tory czy po prostu ratowanie trupa. Poziom Fear leci dramatycznie w dół pod muł i póki co nie widać żeby miało się to zmienić. Liczą że ona podniesie poziom do dawnych ram, jednak Morgan się nie sprawdził jako główny bohater tej serii.
Ja ogólnie się mega CIESZĘ  :yahoo: :yahoo: :yahoo:
Strony: [1] 2 3 ... 10