Strefa Walking Dead Forum

Świat Zombie => Zombie Gry => Wątek zaczęty przez: Shiera w 13 Wrzesień, 2016, 17:18:46

Tytuł: Dead Friontier
Wiadomość wysłana przez: Shiera w 13 Wrzesień, 2016, 17:18:46
(https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/4/41/Dead_Frontier_Logo.jpg)

Link do gry - http://www.deadfrontier.com/ (http://www.deadfrontier.com/)

Akcja gry toczy się w 2017 roku w mieście Fairview, dwanaście miesięcy po tym jak zarażeni wirusem N4 pacjenci wydostali się z ośrodka badawczego firmy farmaceutycznej. Większość świata została już zniszczona przez żywe trupy i nieliczni ocaleni organizują się w niewielkie społeczności, by zapewnić sobie choćby cień szansy na przeżycie.
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=15845

Wiem,że było. Ale chciałam od siebie dodać parę słów. Gra jest ciekawa. Ale trzeba się w nią wciągnąć. Jak się zbierze ekipę to się na pewno lepiej gra, ludzie sobie pomagają. Gra jest po angielsku, ale dużo tłumaczenia nie ma. Można się między innymi graczami wymieniać rzeczami (ale gdy jesteśmy w mieście).

Na początku tworzysz postać. Wybierasz specjalizację, każda ma inne właściwości np + 10 melee. [ Link do strony gdzie jest opisanej jak stworzyć postać,aby jej nie zepsuć - https://pl.pokerstrategy.com/forum/thread.php?threadid=145373 (https://pl.pokerstrategy.com/forum/thread.php?threadid=145373) po Polsku ] Ja polecam grać bronią białą i w tym kierunku iść,ponieważ odgłosy broni palnej zwabiają zombie.
Ogólnie mapa (mapa wzięta z internetu,jest bardziej przejrzysta) :
(http://vignette2.wikia.nocookie.net/deadfrontier/images/6/6c/Krnellmap.png/revision/latest?cb=20120901063441)
Codziennie ma się misję,w mieście którym jesteśmy. Gdy giniemy,musimy czekać 2 minuty, i jesteśmy w mieście do którego dotarliśmy lub z którego wyruszyliśmy.
Przeciwnicy na każdym z terenów oznaczonych na mapie są coraz silniejsi np. na żółtym terenie są słabi zaś na czerwonym już są mocniejsi i potrafią jednym hitem nas zabić.


Tak wygląda gdy jesteśmy w mieście :
(http://pics.tinypic.pl/i/00820/btlbjis7jnxa.png)

Klikamy "inner city" i wchodzimy do gry (mamy do wyboru grania na przeglądarce lub ściągnięcia launchera), jesteśmy teraz w bazie.

(http://oi65.tinypic.com/125mclw.jpg)

Tak wygląda chodzenie po mieście. Zmieniają się pogody,raz jest mgła a raz deszcz.
Można również chodzić po budynkach, można ciekawe rzeczy znaleźć ;)


(http://oi65.tinypic.com/21lip2e.jpg)


Na tej stronie   http://deadfrontier.wikia.com/wiki/Dead_Frontier_Wiki (http://deadfrontier.wikia.com/wiki/Dead_Frontier_Wiki) możemy zobaczyć wszystkie bronie jakie są w grze, rodzaje przeciwników, rodzaje leczeń , rodzaje ubrań itd.


Zachęcam do zainteresowania się tą grą!

Można się zebrać w kilka osób chętnych i razem podróżować w grze.